Sari la conținut

0732485372


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, Ionionutzu a spus:

Am sunat in zile diferite la ore diferite,de pe nr de telefon diferite.Nu raspunde(nici s-o futi!)in cursul zilei si pana in ora 12.00 da ocupat.Nu inteleg cum rezista pe piata,chiar nu stiu.Mai mult ca sigur are peste(iubi)

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 3 ore, awokeone10 a spus:

Am sunat in zile diferite la ore diferite,de pe nr de telefon diferite.Nu raspunde(nici s-o futi!)in cursul zilei si pana in ora 12.00 da ocupat.Nu inteleg cum rezista pe piata,chiar nu stiu.Mai mult ca sigur are peste(iubi)

Dacă avea pește, era nonstop la tel., răspundea și cu 2 puli în ea doar-doar mai făcea 1oo lei, că o rupea ăla cu bătaia. 

Poate e ca și Miss_Absolut, la part time, are altceva de făcut și pune anunț când i se năzare. Astea sunt cele mai bune când scapă la pulă, dar le prinzi odată, dacă ai noroc. 

Aoleu, ce specimen, altă schijă tatuată!? 😨

  • Haha 1
Link spre comentariu

Până la urmă m-am ambiționat și am vizitat-o. Locația Stefan Greceanu 33 pe linia de tramvai, știți voi blocul si etajul superior, s-au perindat multe fete în apartamentul ăla de-a lungul anilor.

Locația. O garsonieră, baia mică, daca esti un pic mai mare te blochezi pe acolo prin baie. Am rămas mirat, nu era dezordine cum mai găsisem în trecut și era destul de curat în cameră/baie. 

Ea. O copilă mică de înălțime, nici urâtă nici drăguță, coșuri multe pe față acoperite puțin de un machiaj, sânii f f lăsați, moi, probabil a avut o naștere, se vede urmă de la cezariană pe burtă, tatuaje câteva. Fundul belea mic si foarte bombat. Treaba cu sânii am observat o abia după ce am platit-o, avea sutien.

Acțiunea. Oral slab si pe grabă, o ia jumătate în gură, după 1 minute îți zice hai să trecem la normal. La normal nici un fel de implicare, dar dacă o pui capră priveliștea e mișto. Cu chiu cu vai am finalizat. Curată si epilata fata, nici un miros suspect, dar că servicii varză. Păcat de fundul ăla. 

150 ron tariful. De evitat.

PS: liftul nu functioneaza, sau funcționează pt cei care locuiesc acolo, cred ca se deschide cu cartelă, am urcat pe jos pana la 7.

 

  • Mersi 1
Link spre comentariu

pai sunt si proaste frate....metoda lover boy ,le arata cativa banuti,ele mici si batute n cap,pun botul....le toarna marocanul un copil repede si apoi hai la produs ca nu are ce manca copilul....vai mama lor....nici de futut nu stiu sa se futa dar bani vor....la general vorbesc fara a o invoca neaparat pe titulara topicului

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...