Sari la conținut

ceva de etnie?


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
Acum 5 minute, Ashuletz a spus:

ceva fete de etnie pe la mures? eventual un nr de tel, fb, insta ceva?

Hai la Alba shogore..... e plin orasul de ciori. Sunt și de alea borate... gen urate cu spume și cu ciormalai după ele și care put de te speli cu toată apa din Mureș și nu mai iese duhoarea din tine. Spor la futut și multa sănătate. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia

A și am uitat un aspect..... homalaii ma frate știi cum e...pfffuaoi zici ca a descarcat dracu căruță cu ei la Alba. Ție și frica sa ieși seara pe strada ca nu știi de unde o iei în cur. Mulți frate .... mult prea mulți. O fii cerere mare de castraveți ca altfel nu îmi explic ce cauta atatia în oraș. Când e sezon stau câte doua săptămâni..... sunt 10-15 anunțuri pe publi24. Avem și mutanți 

I-a de aici

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/cuplu-transexula-cu-femie-facem-intre-noi/hh63gh9g7g5i7g7idh2d86450fhd6e1d.html ai de plm.... ăștia te manca de viu.

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator marcus6
Reputație: 0
La 16.08.2022 la 21:32, crocodilul dvd a spus:

A și am uitat un aspect..... homalaii ma frate știi cum e...pfffuaoi zici ca a descarcat dracu căruță cu ei la Alba. Ție și frica sa ieși seara pe strada ca nu știi de unde o iei în cur. Mulți frate .... mult prea mulți. O fii cerere mare de castraveți ca altfel nu îmi explic ce cauta atatia în oraș. Când e sezon stau câte doua săptămâni..... sunt 10-15 anunțuri pe publi24. Avem și mutanți 

I-a de aici

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/gay-lesbi/anunt/cuplu-transexula-cu-femie-facem-intre-noi/hh63gh9g7g5i7g7idh2d86450fhd6e1d.html ai de plm.... ăștia te manca de viu.

După cum scrii de ei sigur ți a traso la muie😂 ți a plăcut da nu vrei să recunoști pramatio. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
  • Oras:Timisoara, Alba Iulia
Acum 3 minute, marcus6 a spus:

După cum scrii de ei sigur ți a traso la muie😂 ți a plăcut da nu vrei să recunoști pramatio. 

Zău.... mai termina-te du-te dracu de zoofil ce ai cu mine? Ești un psihopat obsedat. Gluma, gluma da mai lasa-ma dracu în pace. Du-te și interneaza-te, urmează un tratament și nu mai hartui oamenii. Sau dacă ai coaie scrie-mi în privat ne întâlnim și aia e.... vedem ce ai de împărțit cu mine. Da mai termin-o odată.

Link spre comentariu

Vizitator marcus6
Reputație: 0
Chiar acum, crocodilul dvd a spus:

Zău.... mai termina-te du-te dracu de zoofil ce ai cu mine? Ești un psihopat obsedat. Gluma, gluma da mai lasa-ma dracu în pace. Du-te și interneaza-te, urmează un tratament și nu mai hartui oamenii. Sau dacă ai coaie scrie-mi în privat ne întâlnim și aia e.... vedem ce ai de împărțit cu mine. Da mai termin-o odată.

Nu am nimic cu tine, ce să am? Doar te am intrebat dacă ți a traso si la muie, povesteai ca te a prins travestiți in oraș. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...