Sari la conținut

Recomandare


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 59 minute, dthunter a spus:

vrei sa te futi,sa fi futut,dominat,sa te lingi cu vreuna, ce vrei mai exact?ai citit topicurile fetelor care sunt in Pitesti acum sa vezi serviciile oferite?

Si mie mi se pare ca nu prea bat cap la cap .... Dominatoare sa faca Fk 😂.  
 

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Oras:hell,cell 23
  • Oras:hell,cell 23

Dominare nu cred ca este pe aici,eventual gasesti un transexual probabil :)).Cuplu la fel,suntem cativa baieti mai activi asa aici care nu cred ca ne incurcam cu cupluri si dominari si nu am putea sa iti recomandam mai nimic,si cand zic asta ma refer la o recomandare pe probate si etc..cat despre FK,eu unul sincer nu pun accent pe serviciul asta doar daca femeia e top si simt nu stiu ce chimie speciala sa ii bag limba pe gat.

Pana una alta,ia topicele active la citit si vezi acolo serviciile,pozele si eventualele pareri de la baieti.Aici ceri pareri,nu recomandari.

cred ca ar trebui sa cauti in alt oras genul asta de servicii,sincer..sunt prin alte orase pe aproape o gramada de femei dornice sa iti vâre un strapon pt cateva sute :))

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 19 minute, dthunter a spus:

Dominare nu cred ca este pe aici,eventual gasesti un transexual probabil :)).Cuplu la fel,suntem cativa baieti mai activi asa aici care nu cred ca ne incurcam cu cupluri si dominari si nu am putea sa iti recomandam mai nimic,si cand zic asta ma refer la o recomandare pe probate si etc..cat despre FK,eu unul sincer nu pun accent pe serviciul asta doar daca femeia e top si simt nu stiu ce chimie speciala sa ii bag limba pe gat.

Pana una alta,ia topicele active la citit si vezi acolo serviciile,pozele si eventualele pareri de la baieti.Aici ceri pareri,nu recomandari.

cred ca ar trebui sa cauti in alt oras genul asta de servicii,sincer..sunt prin alte orase pe aproape o gramada de femei dornice sa iti vâre un strapon pt cateva sute :))

 

Intreaba mai mult la misto , a fost "tovarasa" 69anna , in Pitesti , care se lauda cu asemenea servicii , ar fi putut sa o viziteze.

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Acum 2 ore, AdrianRe a spus:

Nu am intrebat la misto.

Am intrebat pentru azi, deoarece azi am o zi, pe care intamplator, o petrec 90% in Pitesti.

Multumesc baieti, pentru sfaturi, voi analoza ceea ce este scris pe aici.

Bafta tuturor!

Nu prea găsești așa ceva la Pitesti.încearcă  sa discuți cu fetele de mai tranzitează orașul din când in când …gen Alina Sibiu , Giulia..cele ce au feedback pozitiv.

Îmi pare rău  pentru răutățile gratuite din partea colegilor  Piteșteni , suntem campioni la datul cu parerea:)) îmi cer scuze in numele lor :)

Link spre comentariu
  • Oras:hell,cell 23
  • Oras:hell,cell 23
Acum 21 minute, andrew99 a spus:

Nu prea găsești așa ceva la Pitesti.încearcă  sa discuți cu fetele de mai tranzitează orașul din când in când …gen Alina Sibiu , Giulia..cele ce au feedback pozitiv.

Îmi pare rău  pentru răutățile gratuite din partea colegilor  Piteșteni , suntem campioni la datul cu parerea:)) îmi cer scuze in numele lor :)

daca era nevoie sa ne cerem scuze,ne ceream noi singuri,nu a fost vorba de nici o rautate gratuita. omul a intrebat de niste lucruri care nu au legatura unul cu altul.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator JohnBranch
Reputație: 0
Acum 1 minut, alexandrulmm a spus:

Pentru colegu @JohnBranch, @18andreea si @Irinaaaaa19 sunt cele despre care am ziceam ca poti face cu ele un facefuck de manual. In special Andreea. 

Mulțumesc colegu.

Da, Irina...am fost...parfum🤩😋.

Pe Andreea încă nu am cunoscut-o, i-am citit topicul și mi-ar plăcea...dar nu știu când mai vine...

🍻🍻🍻

Link spre comentariu
Vizitator alexandrulmm
Reputație: 0
Acum 5 minute, L.A.W. a spus:

Andreea facea doar protejat in ulrima vreme , deci pentru mine nu mai prinde nici un top.

Ultima data cand am fost la ea era in apart in care a fost si @Babyy09 la argintex, imi spusese si ca face protejat dar nu si la.clientii vechi si pe care ii stie curati iar la un moment dat s-a intins pe canapeaua din sufragerie cu gura cascata si mi.a zis sa ii dau ca la normal. Deci.... top pentru mine. Fiecare cu dileala lui :))))

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 1 minut, alexandrulmm a spus:

Ultima data cand am fost la ea era in apart in care a fost si @Babyy09 la argintex, imi spusese si ca face protejat dar nu si la.clientii vechi si pe care ii stie curati iar la un moment dat s-a intins pe canapeaua din sufragerie cu gura cascata si mi.a zis sa ii dau ca la normal. Deci.... top pentru mine. Fiecare cu dileala lui :))))

Stiu client de a fost de zeci de ori la ea , si tot pe protejat a mers , deci nu stiu ce sa zic . 

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 4 minute, alexandrulmm a spus:

Man, nu pot sa zic de ce au trait altii eu iti zic ce s.a intamplat cand am mers eu la ea. Habar n.am de altii.....cheers!

Asa o fi , serviciile mai difera si in functie de client , am specificat asta in alt topic. 
Iar daca vrei ceva pe fetishu tau , mergi pe lidia20. Bafta!

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...