Sari la conținut

Recomandare


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 17 minute, alexandrulmm a spus:

Nu contest. Dar din alea 10 kile jumate sunt tatele :D

Pai nu ai cum sa contesti ca le cunosc pe amandoua de cativa ani .

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
Vizitator alexandrulmm
Reputație: 0

Asa zic si eu ca a plecat la export oricum mai mergea ea si cand era pe tara.....si tot la pachet cu Erica. De regula te uitai pe publi dupa Erica si acolo era si Andreea.....nu de alta da era mult mai usor de gasit Erica decat Andreea care erau o mie. Erica totusi nu mi.a placut era slabuta tare la servicii si calitate fata de Andreea

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 2 minute, alexandrulmm a spus:

Asa zic si eu ca a plecat la export oricum mai mergea ea si cand era pe tara.....si tot la pachet cu Erica. De regula te uitai pe publi dupa Erica si acolo era si Andreea.....nu de alta da era mult mai usor de gasit Erica decat Andreea care erau o mie. Erica totusi nu mi.a placut era slabuta tare la servicii si calitate fata de Andreea

Mai era una Jessica , parca tot cu ele .

  • Like 3

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Oras:hell,cell 23
  • Oras:hell,cell 23
Acum 27 minute, alexandrulmm a spus:

Asa zic si eu ca a plecat la export oricum mai mergea ea si cand era pe tara.....si tot la pachet cu Erica. De regula te uitai pe publi dupa Erica si acolo era si Andreea.....nu de alta da era mult mai usor de gasit Erica decat Andreea care erau o mie. Erica totusi nu mi.a placut era slabuta tare la servicii si calitate fata de Andreea

ai dreptate sa sti,Erica erq slabuta la oral dar na..cand te duceai la ele regula de aur era sa le iei pe amandoua,pe Erica o futeai iar Andreea o sugea,era vis.

 cred ca unii stiu despre ce vorbesc :))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator alexandrulmm
Reputație: 0
Acum 16 minute, dthunter a spus:

ai dreptate sa sti,Erica erq slabuta la oral dar na..cand te duceai la ele regula de aur era sa le iei pe amandoua,pe Erica o futeai iar Andreea o sugea,era vis.

 cred ca unii stiu despre ce vorbesc :))

Am facut si asa de vreo 2 ori dar tot nu m.a impresionat. Am zis ca prima data cine stie dar si a2a oara la fel.......o luam dupa numai pe Andreea si era top. Ce filme am tras cu ea!!!!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 11 minute, alexandrulmm a spus:

Am facut si asa de vreo 2 ori dar tot nu m.a impresionat. Am zis ca prima data cine stie dar si a2a oara la fel.......o luam dupa numai pe Andreea si era top. Ce filme am tras cu ea!!!!

Bogat !

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...