Sari la conținut

Aștept mesajul tău 🤫😋


Postări Recomandate

  • Oras:Neverland
  • Oras:Neverland
Acum 17 ore, Monicamnc23 a spus:

Sincer nici nu mă mai complic cu un asemenea specimen🤦🏻‍♀️

Hai sa iti explic eu ce inseamna forumul Nimfomane. Asta este un loc unde lumea isi da cu parerea despre tine. Pentru acest lucru a fost creat de baieti, este un loc unde discuta curvarii, in esenta. Nu este publi24 2.0.  Azinoapte eram obosit si nu am fost atent cand am scris, am zis Nicushor, cand de fapt trebuie sa zic de @Icarus96 si de  "recenzia" lui.

Deci, ai 6 anunturi, pentru ca te lupti sa stai pe prima pagina la pescuit clientii ce nu folosesc forumul si se baga pe anunturile unde vad poze mai sexy. Mai ai si doua numere de telefon. Nu stiu de ce ai doua numere de telefon, se incalzeste telefon de la cat suna daca folosesti un singur numar de telefon?....asa folosesti doua telefoane. ca sa nu supra soliciti un singur telefon? 

Buuuuunnnn,.....si mai vine si un tip, la fix cade pe forum si in topicul tau cu prima lui recenzie...boom, fix dupa ce eu si Sinner ne-am zis parerea despre tine, cu o recenzie fabuloasa. Cum te-a asteptat el, timp de doi ani, pe tine sa vii in SV si sa iti scrie recenzie -----------> Pescar de pe malurile Dunarii :D 

Pozele sunt vechi....de nu erau tatuajele, nu as fi crezut ca este aceiasi fata....Merg la tine la usa, ca la Surprize, Surprize...Nu stiu cine imi deschide usa, o proaspata mamica? o viitoare mamica? HABAR NU AM, pentru ca eu am vazut aceleasi poze anul trecut...de atunci si pana acum puteai suferii un accident de munca sis a ramai graviduta sau sa iti pui implanturi sau sa te vopsestri bruneta sau sa faci o operatie de schimbare de sex... plm...

In teorie si in practica esti de evitat. Este parerea mea, si  este dreptul meu sa mi-o exprim!

Am incheiat discutia. 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu

  • Oras:Suceava
  • Oras:Suceava
Acum 23 minute, ffsdnd a spus:

Hai sa iti explic eu ce inseamna forumul Nimfomane. Asta este un loc unde lumea isi da cu parerea despre tine. Pentru acest lucru a fost creat de baieti, este un loc unde discuta curvarii, in esenta. Nu este publi24 2.0.  Azi noapte eram obosit si nu am fost atent cand am scris, am zis Nicushor, cand de fapt trebuie sa zic de @Icarus96 si de  "recenzia" lui.

Deci, ai 6 anunturi, pentru ca te lupti sa stai pe prima pagina la pescuit clientii ce nu folosesc forumul si se baga pe anunturile unde vede poze mai sexy. Mai ai si doua numere de telefon. Nu stiu de ce ai doua numere de telefon, se incalzeste telefon de la cat suna daca folosesti un singur numar de telefon?....asa folosesti doua telefoane. ca sa nu supra soliciti un singur telefon? 

Buuuuunnnn,.....si mai vine si un tip, la fix cade pe forum si in topicul tau cu prima lui recenzie...boom, fix dupa ce eu si Sinner ne-am zis parerea despre tine, cu o recenzie fabuloasa. Cum te-a asteptat el, timp de doi ani, pe tine sa vii in SV si sa iti scrie recenzie -----------> Pescar de pe malurile Dunarii :D 

Pozele sunt vechi....de nu erau tatuajele, nu as fi crezut ca este aceiasi fata....Merg la tine la usa, ca la Surprize, Surprize...Nu stiu cine imi deschide usa, o proaspata mamica? o viitoare mamica? HABAR NU AM, pentru ca eu am vazut aceleasi poze anul trecut...de atunci si pana acum puteai suferii un accident de munca sis a ramai graviduta sau sa iti pui implanturi sau sa te vopsestri bruneta sau sa faci o operatie de schimbare de sex... plm...

In teorie si in practica esti de evitat. Este parerea mea, si  este dreptul meu sa mi-o exprim!

Am incheiat discutia. 

 

 

 

 

 

Ferească Dumnezeu, 

Vreau doar sa zic că mie scârbă de oamenii ca tine care își dau cu părerea! Ești cam obosit de viață și nu prea ai ce face cu viața ta ! 

Pozele sunt făcute recent cam in prima luna când am ajuns in oraș

Cât despre acest "am fost la tine" nu mai susține atât sus și tare că ai fost că nu cred că ai fost nici măcar odată! Nici aici nici in alt oraș! 

  • Haha 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...