Sari la conținut

❤️ALEXIA❤️0 746 455 092


Postări Recomandate

  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea

De Astazi incepand cu ora 16:00sunt disponibilă în orașul vostru și îmi doresc sa mă primiți cu brațele deschise 😋

Sunt Alexia am 26de ani, 1.65 si 48kg

Va astept pe voi sa ma vizitati, sa gustati din fiecare parte a corpului meu cu incredere si sa ma ajutati cu o recenzie. Imi place sa cred ca fac un oral de exceptie si ca iti voi face genunchii sa tremure 🥰

As prefera metoda decontact,whatsApp 0746455092cu mentiunea pana la ce ora va pot raspunde la mesaj, ziua si ora in care doriti programare. 

 

🌺 Sex normal obligatoriu protejat

🌺Sex oral (Neprotejat in functie de igena)

🌺Pozitia 69 

🌺Mici fantezi

🌺Uro

🌺Masaj de relaxare 

 🌺Masaj erotic

🌺 Sex in diferite pozitii, propun si accept de asemenea propuneri de pozitii 

🌺 accept cunnilingus/annilingus 

🌺 nu practic anal  

🌺finalizare pe sâni , pe corp 

🌟🌸🌺 150 lei o finalizare

🌟🌸🌺 250 lei o ora ( 1 sau 2 finalizari )  

Astept sa ma descoperiti , sa imi spuneti ce si cum va place ❤️❤️ . Sunt pro client si doresc ca intalnirea sa fie una foarte reusita si placuta de ambele parti in aceste cateva zilee in care voi sta aici 🌸

 

📲☎️ Întâlnirile sunt doar pe baza de programare!!! 

Programarile trebuiesc confirmate cu o ora inainte cele neconfirmate duc la anularea automata a programari si numarul blocat. 

IMI REZERV DREPTUL DE A-MI SELECTA CLIENTELA, NU PRIMESC PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE ,BILE SAU ALTE ACCESORI

Va pup si va astept cu drag 😘

113988E6-5691-456C-A29E-95C204CB3F11.jpeg

E31CFD48-C0FC-415A-A37B-90BA0C0C4435.jpeg

95F0CB33-FA67-4D90-A194-2E1976399390.jpeg

  • Like 2
  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna! Welcome! Vreau sa îți atrag atentia ca prețurile sunt mult prea mici! Te păcălești singura 😁 In ploiesti avem bani de ne plictisim și ne place sa aruncam pe fete de 20 ani cu ei, indiferent dacă ii merita sau nu,așa ca nu te lua după turma sa practici clasicul 150 cu 250. Ținând cont ca nu faci anal, nu faci cim, nu faci fk 150 e prea puțin! Mult prea puțin! 
 

Și pentru ca din bunăvoința ta ne lași sa te lingem in cur și accepți sa te pisi pe noi ( uro ) , propun măcar un 200 finalizarea și câteva extra-uri… Fii fata deșteaptă ca tinerețea trece și te trezești la 35 de ani ca arați ca naiba și nu știi sa faci altceva 👍

  • Like 1
  • Haha 9
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 18 minute, smartdick a spus:

Cum sa fie prospătură? Pai dacă face masaj erotic și de relaxare bănuiesc ca are atestat, are cursuri, specializări, experiența…ca doar nu ia banii pe nimic așa 😂

Esti supărat Alin..nu a întrat subvenția 🤣🤣🤣🤣

O fi colega lu roxy...

Aia dominatoare 🤣🤣🤣🤣🤣îți dai seama care pe care domina..

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu stau eu in subvenții și alte alea. Dar nici nu vreau sa contribui la creșterea asta artificiala a prețurilor pe burta goală. Dacă le intrebi ce plus aduc de banii ăștia încep sa plângă căci nu pricep întrebarea. Futem, plătim, știu, dar parca am devenit mai rău decât Caracalul…ne iau toate de prosti p’aci 😁

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator dyerseve
Reputație: 0
Acum 37 minute, smartdick a spus:

Nu stau eu in subvenții și alte alea. Dar nici nu vreau sa contribui la creșterea asta artificiala a prețurilor pe burta goală. Dacă le intrebi ce plus aduc de banii ăștia încep sa plângă căci nu pricep întrebarea. Futem, plătim, știu, dar parca am devenit mai rău decât Caracalul…ne iau toate de prosti p’aci 😁

Ce plus sa aducă...introduc banii înapoi în economiea locala a Ploieștiului 😶🌫️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 7 ore, Alexya1996 a spus:

 

De Astazi incepand cu ora 16:00sunt disponibilă în orașul vostru și îmi doresc sa mă primiți cu brațele deschise 😋

Sunt Alexia am 26de ani, 1.65 si 48kg

Va astept pe voi sa ma vizitati, sa gustati din fiecare parte a corpului meu cu incredere si sa ma ajutati cu o recenzie. Imi place sa cred ca fac un oral de exceptie si ca iti voi face genunchii sa tremure 🥰

As prefera metoda decontact,whatsApp 0746455092cu mentiunea pana la ce ora va pot raspunde la mesaj, ziua si ora in care doriti programare. 

 

🌺 Sex normal obligatoriu protejat

🌺Sex oral (Neprotejat in functie de igena)

🌺Pozitia 69 

🌺Mici fantezi

🌺Uro

🌺Masaj de relaxare 

 🌺Masaj erotic

🌺 Sex in diferite pozitii, propun si accept de asemenea propuneri de pozitii 

🌺 accept cunnilingus/annilingus 

🌺 nu practic anal  

🌺finalizare pe sâni , pe corp 

🌟🌸🌺 150 lei o finalizare

🌟🌸🌺 250 lei o ora ( 1 sau 2 finalizari )  

Astept sa ma descoperiti , sa imi spuneti ce si cum va place ❤️❤️ . Sunt pro client si doresc ca intalnirea sa fie una foarte reusita si placuta de ambele parti in aceste cateva zilee in care voi sta aici 🌸

 

📲☎️ Întâlnirile sunt doar pe baza de programare!!! 

Programarile trebuiesc confirmate cu o ora inainte cele neconfirmate duc la anularea automata a programari si numarul blocat. 

IMI REZERV DREPTUL DE A-MI SELECTA CLIENTELA, NU PRIMESC PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE ,BILE SAU ALTE ACCESORI

Va pup si va astept cu drag 😘

113988E6-5691-456C-A29E-95C204CB3F11.jpeg

E31CFD48-C0FC-415A-A37B-90BA0C0C4435.jpeg

95F0CB33-FA67-4D90-A194-2E1976399390.jpeg

Bine ai venit!Prin ce zona ar fi locatia?

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 9 minute, alexi1996 a spus:

Am nevoie de sfaturi daca as lua locatie in centru ar fi ok ? Sau pe republici

În centru sunt parcările ocupate des și ne putem întâlni cu cunoștințe. În Nord e bine pentru toți. Depinde fiecare pe unde lucrează și câte rude, prieteni are. Succes.

  • Minus 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
  • Oras:Râmnicu Vâlcea
Acum 37 minute, Proford a spus:

În centru sunt parcările ocupate des și ne putem întâlni cu cunoștințe. În Nord e bine pentru toți. Depinde fiecare pe unde lucrează și câte rude, prieteni are. Succes.

Multumesc de sfat

Link spre comentariu
  • Telefon: Pula
  • Oras:La mata acasa
  • Telefon: Pula
  • Oras:La mata acasa
Acum 1 oră, Proford a spus:

În centru sunt parcările ocupate des și ne putem întâlni cu cunoștințe. În Nord e bine pentru toți. Depinde fiecare pe unde lucrează și câte rude, prieteni are. Succes.

Dute pe jos 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Polonia
  • Oras:Polonia
On 8/19/2022 at 10:43 AM, Alexya1996 said:

 

De Astazi incepand cu ora 16:00sunt disponibilă în orașul vostru și îmi doresc sa mă primiți cu brațele deschise 😋

Sunt Alexia am 26de ani, 1.65 si 48kg

Va astept pe voi sa ma vizitati, sa gustati din fiecare parte a corpului meu cu incredere si sa ma ajutati cu o recenzie. Imi place sa cred ca fac un oral de exceptie si ca iti voi face genunchii sa tremure 🥰

As prefera metoda decontact,whatsApp 0746455092cu mentiunea pana la ce ora va pot raspunde la mesaj, ziua si ora in care doriti programare. 

 

🌺 Sex normal obligatoriu protejat

🌺Sex oral (Neprotejat in functie de igena)

🌺Pozitia 69 

🌺Mici fantezi

🌺Uro

🌺Masaj de relaxare 

 🌺Masaj erotic

🌺 Sex in diferite pozitii, propun si accept de asemenea propuneri de pozitii 

🌺 accept cunnilingus/annilingus 

🌺 nu practic anal  

🌺finalizare pe sâni , pe corp 

🌟🌸🌺 150 lei o finalizare

🌟🌸🌺 250 lei o ora ( 1 sau 2 finalizari )  

Astept sa ma descoperiti , sa imi spuneti ce si cum va place ❤️❤️ . Sunt pro client si doresc ca intalnirea sa fie una foarte reusita si placuta de ambele parti in aceste cateva zilee in care voi sta aici 🌸

 

📲☎️ Întâlnirile sunt doar pe baza de programare!!! 

Programarile trebuiesc confirmate cu o ora inainte cele neconfirmate duc la anularea automata a programari si numarul blocat. 

IMI REZERV DREPTUL DE A-MI SELECTA CLIENTELA, NU PRIMESC PERSOANE IN STARE DE EBRIETATE ,BILE SAU ALTE ACCESORI

Va pup si va astept cu drag 😘

113988E6-5691-456C-A29E-95C204CB3F11.jpeg

E31CFD48-C0FC-415A-A37B-90BA0C0C4435.jpeg

95F0CB33-FA67-4D90-A194-2E1976399390.jpeg

Ai apa calda?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: +40754283481
  • Oras:Putesti
  • Telefon: +40754283481
  • Oras:Putesti
1 oră în urmă, mauro17 a spus:

Da degeaba daca nu raspunzi pe WhatsApp 🤣🤣🤣

Nu am primit nimic toata ziua pe whatsapp se pare ca ceva este in neregula cu telefonul scz osa verific

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...