Sari la conținut

Cum priviți posibilitatea de a nu avea agent termic în această iarnă, la bloc?


Postări Recomandate

  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști
Acum 10 ore, dr_ciomu a spus:

romanului ii place sa indure.. e cea mai comoda varianta.. de ce sa se complice.. sta acolo.. strange din dinti si.. aia e

avem noi 3 spitale in ploiesti? 😂 alea sunt 3 lagare de exterminare.. lipsa apei calde e o problema **spam editat** in comparatie cu ororile ce se desfasoara acolo

Avem mai multe sălașuri de putori cu diplome care dorm și încasează mii de euro pe lună, da' nici apă caldă să nu aibă ăia!? 

Spitalele există ca să existe firme de pază, să se construiască mereu ceva absurd, să existe TESA, manageri și alte lăcuste nomenclaturiste și să se descarce lături pe facturi, se știe. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cocorăști
  • Oras:Cocorăști

Taxation is theft. 

 

Stat: cancerul societății. 

Ce faceți fără căldură în octombrie, noiembrie?

Eu aș veni să fiu alături de voi, dacă ieșiți la protest, deși sunt boier la casă. Dar alături de cine să fii, când nu protestează nimeni?! 

Spălatul curului nu-l agreează toți / Ca îmbâcsirea minților cu manelisme și mondenități... Ca să parafrazez din clasicii Pieței Universității din '90. Când iar românii erau preocupați să nu vină Rațiu, să nu aducă moșierii, că nu își vindeau țara... ca apoi să ceară "privatizarea pe un dolar". 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 34 minute, andreeakvl98 a spus:

Bună seara.

S-a rezolvat problema cu apa caldă?

Helau. Deocamdată nu s-a  rezolvat. Cel mai probabil spre sfârșitul săptămânii viitoare sau la începutul celeilalte. Ți s-a făcut dor de "găzari"

Link spre comentariu
Vizitator andreeakvl98
Reputație: 0
Acum 2 minute, Mrwarrior a spus:

Helau. Deocamdată nu s-a  rezolvat. Cel mai probabil spre sfârșitul săptămânii viitoare sau la începutul celeilalte. Ți s-a făcut dor de "găzari"

Întreb și eu.

Cred ca o sa vin o zi, luni. Am ceva de luat din Ploiești. Dacă o sa am cereri o sa și lucrez.

Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
Acum 2 ore, andreeakvl98 a spus:

Întreb și eu.

Cred ca o sa vin o zi, luni. Am ceva de luat din Ploiești. Dacă o sa am cereri o sa și lucrez.

Bună   ...la cât esti de solicitată la.bursă   eu  apă termala caldă..  Asa ca daca vi la Ploiesti ai 4h si 30 minute gratuite la Therme....transport gratuit..  ca servicii prefer o cafea  ....cu laptic ca nu m.a înțarcat încă.

Link spre comentariu

  • Oras:Lugano
  • Oras:Lugano
Acum 21 ore, andreeakvl98 a spus:

Întreb și eu.

Cred ca o sa vin o zi, luni. Am ceva de luat din Ploiești. Dacă o sa am cereri o sa și lucrez.

Nu veni,mai stai acolo cel putin 1-2 saptamani,domnisoara Andreea.

Problema in continuare cu apa calda,cineva mi-a spus ca este posibil sa dea drumul dupa 1 Noiembrie.

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...