Sari la conținut

Flavia 0735612766


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

saptamana trebuta m-am intors la ea dar, din pacate, nu a fost bine.

Flavia ca de obicei este draguta si nu te grabeste dar a facut oralul foarte repede si cu ajutor de mana.

La normal lasa sa faci cum vrei, dar fara nicio implicare sau senzualitate.

Cand am terminat sa imbracat fara sa faca dus, la fel ca ultima data.

Imi pare rau dar pentru mine a trecut la categoria DE EVITAT si nu mai revin.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator luciluciluci
Reputație: 0
Acum 1 oră, spablo35 a spus:

saptamana trebuta m-am intors la ea dar, din pacate, nu a fost bine.

Flavia ca de obicei este draguta si nu te grabeste dar a facut oralul foarte repede si cu ajutor de mana.

La normal lasa sa faci cum vrei, dar fara nicio implicare sau senzualitate.

Cand am terminat sa imbracat fara sa faca dus, la fel ca ultima data.

Imi pare rau dar pentru mine a trecut la categoria DE EVITAT si nu mai revin.

Am fost si eu la ea de 2 ori saptamana trecuta..Locatia e destul de ok;dar parca mirosea putin a mucegai prin apartament,si era dezordine… Nu m a pus sa fac dus,dar oricum am facut dus inainte sa ajung la ea,dar nu cred ca ar fi deranjat o nici daca nu m as fi spalat 2 zile😂😂.Dar nici eu n am vazut o sa faca dus nici inainte si nici dupa...Prima oara mi s a parut ok;mi a facut un oral bun,mi a lins si satelitii;iar la normal s a implicat destul de mult,se vedea ca i place carnatul..M am reintors la ea dupa vreo 3 zile;si mi a facut un oral…parca in scarba…mai mult a frecat o cu mana;iar la normal;parca nici nu era acolo…Pacat,chiar are potential fata;si e si frumoasa.Eu o sa i mai dau totusi o ultima sansa…

Link spre comentariu
38 minutes ago, luciluciluci said:

Am fost si eu la ea de 2 ori saptamana trecuta..Locatia e destul de ok;dar parca mirosea putin a mucegai prin apartament,si era dezordine… Nu m a pus sa fac dus,dar oricum am facut dus inainte sa ajung la ea,dar nu cred ca ar fi deranjat o nici daca nu m as fi spalat 2 zile😂😂.Dar nici eu n am vazut o sa faca dus nici inainte si nici dupa...Prima oara mi s a parut ok;mi a facut un oral bun,mi a lins si satelitii;iar la normal s a implicat destul de mult,se vedea ca i place carnatul..M am reintors la ea dupa vreo 3 zile;si mi a facut un oral…parca in scarba…mai mult a frecat o cu mana;iar la normal;parca nici nu era acolo…Pacat,chiar are potential fata;si e si frumoasa.Eu o sa i mai dau totusi o ultima sansa

Aoleu..

Uneori vorbiți sa vă băgați in seamă si voi :)))

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator luciluciluci
Reputație: 0
Acum 2 ore, euflavia2000 a spus:

Aoleu..

Uneori vorbiți sa vă băgați in seamă si voi :)))

Argumenteaza te rog!Sau nu crezi ca am fost la tine?Stai la etajul 3;si cum intri in apartament;ai o masa in partea dreapta,chiar langa baie;si iti lipseste plasticul de pe marginea cazii😅…Deci e clar ca am fost 😉

Link spre comentariu
3 hours ago, luciluciluci said:

Am fost si eu la ea de 2 ori saptamana trecuta..Locatia e destul de ok;dar parca mirosea putin a mucegai prin apartament,si era dezordine… Nu m a pus sa fac dus,dar oricum am facut dus inainte sa ajung la ea,dar nu cred ca ar fi deranjat o nici daca nu m as fi spalat 2 zile😂😂.Dar nici eu n am vazut o sa faca dus nici inainte si nici dupa...Prima oara mi s a parut ok;mi a facut un oral bun,mi a lins si satelitii;iar la normal s a implicat destul de mult,se vedea ca i place carnatul..M am reintors la ea dupa vreo 3 zile;si mi a facut un oral…parca in scarba…mai mult a frecat o cu mana;iar la normal;parca nici nu era acolo…Pacat,chiar are potential fata;si e si frumoasa.Eu o sa i mai dau totusi o ultima sansa

Baia e aici, spălați-va toții care vreți.

  • Haha 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
La 15.12.2022 la 7:12, putzulica flocoasa a spus:

Salutare,oare domnisoara Flavia mai ii disponibila in oras?a mai fost careva recent pe la ea?

Eu am vizitat-o acu vreo 2 saptamani. Am mai fost de 2 ori la ea. Prima intalnire, m-a impresionat, am zis ca are potential mult! Are un corp superb, si la atitudine,..... cu putina cizelare, i-am dat sanse. Am mai fost si a doua oara, a fost mai bine, .... insa la ultima vizita, mi-am pierdut speranta in sensul potenialului. Nu cred ca isi va depasi performantele actuale. Din ce in ce mai plictisita si constienta de corpul ei superb, fresh si natural!

Link spre comentariu

  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare

Dragi colegi....em trecut și eu pe la ea prin martie zona Carpați 1 apartament murdar chiar jeg pe jos pe masă peste tot patul era ok fata e ok drăguță frumușică sâni frumoși naturale ON bun la NP zero se întindea și cam atât baga până poți de revenit Nu...de recomandat eu Nu poate ptr alți a fost mai ok.... seară faina

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...