Sari la conținut

Flavia 0735612766


Postări Recomandate

  • Vizitator a schimbat titlul în Flavia 0735612766
  • Oras:Oriunde sunt bine primit
  • Oras:Oriunde sunt bine primit

Am vizitat-o si eu acum cateva zile, dar a tot schimbat preturile. Prima oara cerea 400 pe h, apoi 350, si am zis ca mai astept sa se aseze :)) experienta nu a fost foarte wow, dar merita ca e tinerica.

Link spre comentariu
  • Telefon: Yahoo
  • Oras:SM
  • Telefon: Yahoo
  • Oras:SM
Acum 2 ore, rabbyte a spus:

Am vizitat-o si eu acum cateva zile, dar a tot schimbat preturile. Prima oara cerea 400 pe h, apoi 350, si am zis ca mai astept sa se aseze :)) experienta nu a fost foarte wow, dar merita ca e tinerica.

Profita ca la noi in oras e criza de femei😠

Trebuie sa vizitez alte orase sa fut ceva frumos si sa merita investitia😒

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 6 minute, roz_cotetu a spus:

Profita ca la noi in oras e criza de femei😠

Trebuie sa vizitez alte orase sa fut ceva frumos si sa merita investitia😒

Profită că e la ea acasă ca și A... , bagă prețuri de mahala 🤣

  • Minus 1
Link spre comentariu
Acum 8 ore, catalinradu9 a spus:

Profită că e la ea acasă ca și A... , bagă prețuri de mahala 🤣

la ea acasa..🤣🤣🤣.. o pwl@. si-n titlul anuntului are :

"Noua in orasul tau"...

pozele au mai activat pe aici in trecut.. si cam atat..

sa nu fiu rautacios.. dar tre sa fie si curajosi printre noi.. ca s-ar fute si ea pe niste banuti, nu?.. ..respect pentru ăi viteji...

Mancati-As Pula Ta, Doamne.... 🤦🏾‍♂️..🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️

Link spre comentariu
  • Oras:Satu Mare
  • Oras:Satu Mare
Acum 18 minute, _sahy_ a spus:

la ea acasa..🤣🤣🤣.. o pwl@. si-n titlul anuntului are :

"Noua in orasul tau"...

pozele au mai activat pe aici in trecut.. si cam atat..

sa nu fiu rautacios.. dar tre sa fie si curajosi printre noi.. ca s-ar fute si ea pe niste banuti, nu?.. ..respect pentru ăi viteji...

Mancati-As Pula Ta, Doamne.... 🤦🏾‍♂️..🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️🤦🏾‍♂️

Fata e din Satu Mare 

Link spre comentariu

o fi..mai putin relevant ca o fi fost colega de generala cu careva dintre voi.. au mai fost si altele din satuc.. si au apus incet dar sigur.. mai e una care inca agonizeaza saraca..poate anul asta..si apune si ea...🤭

cum am mai zis..sila sa mai intru pe publi satmarean.. toate gioarsele, au aparut de cand au fost lasate in pace.. ceea ce unii smart inteleg ce zic.. dar cea mai mare problema nu e la ele.. noi recenzorii ne-am dus pe pwla..

asta e.. RIP SM..

 

 

Craciun Fericit la toata lumea!🤪🍾

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 7 ore, _sahy_ a spus:

mai e una care inca agonizeaza saraca..poate anul asta..si apune si ea...🤭

cum am mai zis.... dar cea mai mare problema nu e la ele.. noi recenzorii ne-am dus pe pwla..

 

 

Craciun Fericit la toata lumea!🤪🍾

Transant si obiectiv ca de obicei ! Din nefericere pt comunitatea din SM , chiar si comunitatea nimfomane, asta e purul adevar !!!!

Sa traiesti o mie de ani moshule !!

Te salut cu respect 👏👏👏

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost si eu o data la Flavia

Fata este foarte draguta si pentru mine este foarte frumoasa, are piele fina si nu ma grabit deloc, toata actiune sa facut cu rabdare si la cerere mea.

Negativ pot sa spun ca nu sa ma cerut sa fac dus la inceput, nu am primit prosop pentru dus la sfarsit si ea nu a facut dus nici inainte nici dupa.

Note:

Locatia 4: nu are loc de parcare aproape si nu este foarte curata

Flavia: 8, frumoasa, finuța si draguta

Oralul 6,5: bun dar nimic special, foarte simplu

Normal: 8 cu bun simt, cu rabdare, a facut tot ce am cerut eu.

Merita incercata, macar o data.

Pret: 150 fin cu OP, 200 fin cu oral neprotejat, a cerut 400 pentru o ora, banuesc tot cu oral neprotejat dar nu am intrbat.

 

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:SM
  • Oras:SM

După aproape un an de hibernare am revenit și eu cu o mica recenzie ce ii se adresează titularei topicului..

Intriga:

Acum câteva zile mi am readus aminte de acest domeniu și uitandu ma pe publi găsesc pozele ei, iar o poza care o prezintă intr o poziție mai vulnerabila și senzuala în acelasi timp m a facut sa vreau s o cunosc precum un însetat care călătorește în desert vede efectul de fata morgana care l ademenește.

Povestea:

Ajung în oraș și după o conversație normala de câteva secunde în care am stabilit întâlnirea ma si duc spre locație. 

LOCATIA se afla în Carpați 1, sta la etajul 3 și blocul nu conține lift( detaliu imp pentru cei ce urăsc scarile😅), apartamentul e drăguț, facut cu gust, dar foarte dezordonat ( zici ca sta o adolescenta rebela acolo).

Urc pana la apartament și mi deschide ușa o tânără femeie foarte amabila și cu bun simt,slabuta,mica și cu un chip angelic care nu are cum sa nu ti fie drag. Începem sa povestim și după primele replici mi a venit cea mai mare surpriza pe care am avut o , faptul ca nu e pe fast f( contrar asteptarilor mele), nu m a grăbit deloc și am discutat despre o varietate de subiecte pana sa incepem și totul a durat cu MULT mai mult decât ma asteptam. Mesajele ei de pe forum m au făcut sa cred ca e superficiala, dar nu e asa; te asculta constant și îți acorda aproape o atenție totala (are scăpările ei) am aflat ulterior ca nu prea o interesează publicitatea pe forumul asta și de asta nu și da silința ( alegerea ei).

Actiunea: începe cu un ON bunicel, ajutata de manutele ei mici și depune un oarecare efort sa ti ofere plăcere. Am continuat cu un LOT si am finalizat cu un doggy.

În cele din urma am mai stat la o conversație ( care s a extins la câteva zeci de minute..😅) în care am început s o cunosc puțin mai bine pe ea ca persoana, iar personalitatea și generozitatea ei m au făcut sa am o experienta frumoasa.

Note: locație 7/8( nu m a deranjat asa tare dezordinea ca pe colegul de mai sus, eu unul sunt mai atent dacă are băuturi racoritoare, AC, centrala și cum arata încăperea ca design)

Aspect: 10( cea mai subiectiva rubrica, dar e exact pe gustul meu(și a celor ce prefera fetele skinny))

ON/NP: prefer sa nu dau note la aceste servicii deoarece euforia cu care scriu aceste rânduri m ar face sa le umflu prea tare. Nu sunt servicii de top, dar nu sunt nici proaste. Sunt servicii decente de o fata la început de cariera.

Dtd:mai bine de 50 de minute ( cine se mai uita pe ceas când se simte bine?)

Tarife :150 fin (OP,NP),200fin (ON,NP) ,300 2 fin(OP,NP), 400 2 fin (ON,NP)

Tariful meu a fost de 200.

P.S.: Tot ce am făcut a fost sa mi spun experienta mea personala, nu garantez toți care o sa i treacă pragul o sa aibă o experienta asemănătoare.

Ca un jurat de la Iumor care a ras tot numărul și e obligat sa dea like asa sunt și eu obligat sa o recomand pe domnișoara.

Spor!

 

  • Like 2
Link spre comentariu
14 hours ago, ManuelM said:

După aproape un an de hibernare am revenit și eu cu o mica recenzie ce ii se adresează titularei topicului..

Intriga:

Acum câteva zile mi am readus aminte de acest domeniu și uitandu ma pe publi găsesc pozele ei, iar o poza care o prezintă intr o poziție mai vulnerabila și senzuala în acelasi timp m a facut sa vreau s o cunosc precum un însetat care călătorește în desert vede efectul de fata morgana care l ademenește.

Povestea:

Ajung în oraș și după o conversație normala de câteva secunde în care am stabilit întâlnirea ma si duc spre locație. 

LOCATIA se afla în Carpați 1, sta la etajul 3 și blocul nu conține lift( detaliu imp pentru cei ce urăsc scarile😅), apartamentul e drăguț, facut cu gust, dar foarte dezordonat ( zici ca sta o adolescenta rebela acolo).

Urc pana la apartament și mi deschide ușa o tânără femeie foarte amabila și cu bun simt,slabuta,mica și cu un chip angelic care nu are cum sa nu ti fie drag. Începem sa povestim și după primele replici mi a venit cea mai mare surpriza pe care am avut o , faptul ca nu e pe fast f( contrar asteptarilor mele), nu m a grăbit deloc și am discutat despre o varietate de subiecte pana sa incepem și totul a durat cu MULT mai mult decât ma asteptam. Mesajele ei de pe forum m au făcut sa cred ca e superficiala, dar nu e asa; te asculta constant și îți acorda aproape o atenție totala (are scăpările ei) am aflat ulterior ca nu prea o interesează publicitatea pe forumul asta și de asta nu și da silința ( alegerea ei).

Actiunea: începe cu un ON bunicel, ajutata de manutele ei mici și depune un oarecare efort sa ti ofere plăcere. Am continuat cu un LOT si am finalizat cu un doggy.

În cele din urma am mai stat la o conversație ( care s a extins la câteva zeci de minute..😅) în care am început s o cunosc puțin mai bine pe ea ca persoana, iar personalitatea și generozitatea ei m au făcut sa am o experienta frumoasa.

Note: locație 7/8( nu m a deranjat asa tare dezordinea ca pe colegul de mai sus, eu unul sunt mai atent dacă are băuturi racoritoare, AC, centrala și cum arata încăperea ca design)

Aspect: 10( cea mai subiectiva rubrica, dar e exact pe gustul meu(și a celor ce prefera fetele skinny))

ON/NP: prefer sa nu dau note la aceste servicii deoarece euforia cu care scriu aceste rânduri m ar face sa le umflu prea tare. Nu sunt servicii de top, dar nu sunt nici proaste. Sunt servicii decente de o fata la început de cariera.

Dtd:mai bine de 50 de minute ( cine se mai uita pe ceas când se simte bine?)

Tarife :150 fin (OP,NP),200fin (ON,NP) ,300 2 fin(OP,NP), 400 2 fin (ON,NP)

Tariful meu a fost de 200.

P.S.: Tot ce am făcut a fost sa mi spun experienta mea personala, nu garantez toți care o sa i treacă pragul o sa aibă o experienta asemănătoare.

Ca un jurat de la Iumor care a ras tot numărul și e obligat sa dea like asa sunt și eu obligat sa o recomand pe domnișoara.

Spor!

 

Mulțumesc! Eu sunt drăguță cu toții si încerc sa le fac pe plac la fiecare 😉🫣

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu zic ca Flavia merita si poate fi o experienta foarte placuta. ar trebui doar sa fie mai atenta la niste detalii si, cum am spus mai sus, sa ceara o dus la toti si sa faca dus si ea (daca deja nu face).

Este frumoasa, tanara si draguta, poate fi de top aici in SM.

 

Link spre comentariu
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
  • Oras:Baia Mare
  • Disponibila
La 23.09.2022 la 11:51, spablo35 a spus:

eu zic ca Flavia merita si poate fi o experienta foarte placuta. ar trebui doar sa fie mai atenta la niste detalii si, cum am scris mai sus, sa le ceara la toti sa faca dus si sa faca dus si ea (daca deja nu face:))))).Este frumoasa, tanara si draguta, poate fi de top aici in SM.

 

Acum 22 ore, euflavia2000 a spus:

Asa cum îi iau și eu pe ei :))

Flavia....incolonarea toti la dus!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
23 hours ago, mivanul said:

 

Flavia....incolonarea toti la dus!!!

Sunt care zic ca, au făcut înainte să vina. Apoi ce să le zic?!

 

On 9/23/2022 at 11:10 PM, euflavia2000 said:

Asa cum îi iau și eu pe ei :))

 

 

On 9/23/2022 at 11:51 AM, spablo35 said:

eu zic ca Flavia merita si poate fi o experienta foarte placuta. ar trebui doar sa fie mai atenta la niste detalii si, cum am spus mai sus, sa ceara o dus la toti si sa faca dus si ea (daca deja nu face).

Este frumoasa, tanara si draguta, poate fi de top aici in SM.

 

Mulțumesc de compliment! O sa țin cont si de asta! 

  • Like 1
Link spre comentariu

La 21.09.2022 la 23:20, ManuelM a spus:

După aproape un an de hibernare am revenit și eu cu o mica recenzie ce ii se adresează titularei topicului..

Intriga:

Acum câteva zile mi am readus aminte de acest domeniu și uitandu ma pe publi găsesc pozele ei, iar o poza care o prezintă intr o poziție mai vulnerabila și senzuala în acelasi timp m a facut sa vreau s o cunosc precum un însetat care călătorește în desert vede efectul de fata morgana care l ademenește.

Povestea:

Ajung în oraș și după o conversație normala de câteva secunde în care am stabilit întâlnirea ma si duc spre locație. 

LOCATIA se afla în Carpați 1, sta la etajul 3 și blocul nu conține lift( detaliu imp pentru cei ce urăsc scarile😅), apartamentul e drăguț, facut cu gust, dar foarte dezordonat ( zici ca sta o adolescenta rebela acolo).

Urc pana la apartament și mi deschide ușa o tânără femeie foarte amabila și cu bun simt,slabuta,mica și cu un chip angelic care nu are cum sa nu ti fie drag. Începem sa povestim și după primele replici mi a venit cea mai mare surpriza pe care am avut o , faptul ca nu e pe fast f( contrar asteptarilor mele), nu m a grăbit deloc și am discutat despre o varietate de subiecte pana sa incepem și totul a durat cu MULT mai mult decât ma asteptam. Mesajele ei de pe forum m au făcut sa cred ca e superficiala, dar nu e asa; te asculta constant și îți acorda aproape o atenție totala (are scăpările ei) am aflat ulterior ca nu prea o interesează publicitatea pe forumul asta și de asta nu și da silința ( alegerea ei).

Actiunea: începe cu un ON bunicel, ajutata de manutele ei mici și depune un oarecare efort sa ti ofere plăcere. Am continuat cu un LOT si am finalizat cu un doggy.

În cele din urma am mai stat la o conversație ( care s a extins la câteva zeci de minute..😅) în care am început s o cunosc puțin mai bine pe ea ca persoana, iar personalitatea și generozitatea ei m au făcut sa am o experienta frumoasa.

Note: locație 7/8( nu m a deranjat asa tare dezordinea ca pe colegul de mai sus, eu unul sunt mai atent dacă are băuturi racoritoare, AC, centrala și cum arata încăperea ca design)

Aspect: 10( cea mai subiectiva rubrica, dar e exact pe gustul meu(și a celor ce prefera fetele skinny))

ON/NP: prefer sa nu dau note la aceste servicii deoarece euforia cu care scriu aceste rânduri m ar face sa le umflu prea tare. Nu sunt servicii de top, dar nu sunt nici proaste. Sunt servicii decente de o fata la început de cariera.

Dtd:mai bine de 50 de minute ( cine se mai uita pe ceas când se simte bine?)

Tarife :150 fin (OP,NP),200fin (ON,NP) ,300 2 fin(OP,NP), 400 2 fin (ON,NP)

Tariful meu a fost de 200.

P.S.: Tot ce am făcut a fost sa mi spun experienta mea personala, nu garantez toți care o sa i treacă pragul o sa aibă o experienta asemănătoare.

Ca un jurat de la Iumor care a ras tot numărul și e obligat sa dea like asa sunt și eu obligat sa o recomand pe domnișoara.

Spor!

 

E faina fata! Am vizitat-o si eu o data, cand am trecut prin SM. Pot sa zic ca are un zambet cu lipici si sani superbi! :))!

Ca si prima interactiune, pot sa zic ca mai e de lucru la implicare, dar e de inteles.  Eu am fost mai retinut putin, probabil si ea !  In rest, .... cu potential!  ;) Sa zambesti mult Flavia!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...