Sari la conținut

0733370118


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
  • Oras:Aicisipestetot
  • Oras:Aicisipestetot

Am ajuns si eu la domnisoara in cauza.Ca locatie la a auri are cuibusorul de nebunii

Ajuns la locatia domnisoara sa zicem ca doar aduce cu fata din poze fiindu mi greu sa o vad in intuneric ca era o bezna de abia vedeai pe unde mergi😂fata cred ca este de etnie,dar se comporta exemplar cu tine nu cu figuri,arfe de 2 lei

La op ca doar asa face ii acord nota 7 e loc si de mai bine

La np am achimbat 2 3 pozitii,dar cel mai bine se vede de la spate unde ii dau un 8

Igiena 7 se simtea ceva par crescut pe picioare,iar de dush n am vazut sa faca nici inainte nici dupa

Ca locatia 5,pe langa intunericul din camera scartaia patul ala de nu ti venea sa mai faci nimic

Halatul 150 de leuti dar nu face banii astia pretul corect era de 100

Ca impresie generala fata este ok,dar mie imi ajunge o vizita

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Am sunat o și eu pe domnișoara mi a comunicat preturile și serviciile care ce am văzut pozele (fara să știu de sunt reale sau nu ) nu erau foarte exagerate,mi a și comunicat că oralul îl face și neprotejat in funcție de igiena,ceea ce m a mirat la colegul care a zis că doar protejat îl face.....dar când am revenit cu un apel sa o anunț că ajung la ea in 10 min nu mi a mai răspuns,am mai incercat de câteva ori dar fara succes iar asta m a făcut să plec cu 150 de lei in buzunar spre casa 😂😂😂😂😂 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ici colo
  • Oras:Ici colo

Vizitată ieri sera, zona Tiglina laAuri .Domnița prezentabila, chiar dacă pozele nu sunt ale ei(aduc doar), Maria e genul milf, cu talie de viespe, pro client, comunicativă.

OP nu mi-a dat cine știe ce emoții, dar a compensat la un doggy, cu priviri in oglinda șifonierului… de revenit pt. o aprofundare mai amplă , întrucât nu eram in mare formă.

Decartat 150 fără graba.

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:Sud-est
  • Oras:Sud-est
La 25.08.2022 la 18:44, Kichoshy a spus:

Vizitată ieri sera, zona Tiglina laAuri .Domnița prezentabila, chiar dacă pozele nu sunt ale ei(aduc doar), Maria e genul milf, cu talie de viespe, pro client, comunicativă.

OP nu mi-a dat cine știe ce emoții, dar a compensat la un doggy, cu priviri in oglinda șifonierului… de revenit pt. o aprofundare mai amplă , întrucât nu eram in mare formă.

Decartat 150 fără graba.

 .... poti sa scrii mare URSUUU, URSUUUU, unii chiar prefera minciuna..

Acum 12 ore, Geo555 a spus:

La ce buze are in ea te astepti la un oral criminal 

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...