Sari la conținut

Epilare inghinala in Timisoara


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Mă băieți, în afară de salonul propriu din baie, voi ați găsit altă locație publică ce se ocupă de problema asta de epilare pt noi? Ca pt gagici sunt cu nemiluita. Vreti sa impartasiti vreo informație sau chiar experiență? Mersi anticipat!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 24.08.2022 la 10:43, gicoandy a spus:

Mă băieți, în afară de salonul propriu din baie, voi ați găsit altă locație publică ce se ocupă de problema asta de epilare pt noi? Ca pt gagici sunt cu nemiluita. Vreti sa impartasiti vreo informație sau chiar experiență? Mersi anticipat!

Era o tipa la un salon,undeva in Girocului, langa Lidl. Nu stiu daca mai face…

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 12.11.2022 la 11:21, gicoandy a spus:

Deci... nimic public... ? Toți o rezolvăm acasă?

Salut! Daca te uiti pe Publi24, la rubrica de Servicii/Cosmetica vei gasi minim 3 persoane care epileaza inghinal barbati:1.doamna care face “masaj terapeutic inghinal”, 2.Simona care are un mic spatiu acasa, dedicat serviciilor de cosmetica pt barbati si femei;3.Claudia-care in trecut epila si barbati, iar acum are anunt pt epilat, dar nu mai scrie cui i se adresează serviciile! Pe langa cele 3 variante mai era un salon la piata din Calea Girocului unde epila si barbati, dar acum am

inteles ca s-a mutat la strada principala..pe langa Spartan! Sper sa-ti fie de folos! Eu am fost client la toate si e vorba doar de epilat…nici un alt serviciu in plus 🤷‍♂️,exceptie fiind doamna cu masajul inghinal, care e Woow! Succes! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 11/18/2022 at 11:31 AM, danciu2000 said:

Salut! Daca te uiti pe Publi24, la rubrica de Servicii/Cosmetica vei gasi minim 3 persoane care epileaza inghinal barbati:1.doamna care face “masaj terapeutic inghinal”, 2.Simona care are un mic spatiu acasa, dedicat serviciilor de cosmetica pt barbati si femei;3.Claudia-care in trecut epila si barbati, iar acum are anunt pt epilat, dar nu mai scrie cui i se adresează serviciile! Pe langa cele 3 variante mai era un salon la piata din Calea Girocului unde epila si barbati, dar acum am

inteles ca s-a mutat la strada principala..pe langa Spartan! Sper sa-ti fie de folos! Eu am fost client la toate si e vorba doar de epilat…nici un alt serviciu in plus 🤷‍♂️,exceptie fiind doamna cu masajul inghinal, care e Woow! Succes! 

Multumesc mult de informatii, @danciu2000 ! Apreciez!

Link spre comentariu
  • Oras:Castrvm Timisiensis
  • Oras:Castrvm Timisiensis
On 11/18/2022 at 11:31 AM, danciu2000 said:

Salut! Daca te uiti pe Publi24, la rubrica de Servicii/Cosmetica vei gasi minim 3 persoane care epileaza inghinal barbati:1.doamna care face “masaj terapeutic inghinal”, 2.Simona care are un mic spatiu acasa, dedicat serviciilor de cosmetica pt barbati si femei;3.Claudia-care in trecut epila si barbati, iar acum are anunt pt epilat, dar nu mai scrie cui i se adresează serviciile! Pe langa cele 3 variante mai era un salon la piata din Calea Girocului unde epila si barbati, dar acum am

inteles ca s-a mutat la strada principala..pe langa Spartan! Sper sa-ti fie de folos! Eu am fost client la toate si e vorba doar de epilat…nici un alt serviciu in plus 🤷‍♂️,exceptie fiind doamna cu masajul inghinal, care e Woow! Succes! 

Salut. Doamna cu masajul inghinal și epilare in ce zonă are locația?

Link spre comentariu

  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara
La 24.11.2022 la 10:41, Joe1337 a spus:

Salut. Doamna cu masajul inghinal și epilare in ce zonă are locația?

Ultima data, in vara… avea locatia pe Porumbescu, colt cu Sagului aproximativ, dar sunt sigur ca te va lămuri daca suni pt o programare 😉

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...