Sari la conținut

Masaj Olx si Public24- 0723554831


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu

misto milfeta , programat pe whatsapp + telefon cand am ajuns in spate la hotel nevada , e un aparthotel acolo

mult noroi , neasfalatat

Garsoniera de lux cu tot ce trebuie

masaj relaxare + inghinal tantric  + sex oral si normal , fk din plin

undeva la 500 lei parca

Poza de pe whatsapp o avantajeaza  putin 

accepta si limbi daca doriti , eu n am dorit se umezeste natural si urla ca o capra in calduri 😂🐴

spor

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • cleopatra01 a schimbat titlul în Masaj Olx si Public24- 0723554831
  • cleopatra01 a închis acest topic
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 18 minute, hector2019 a spus:

Salutare, am Vb pe wats, din păcate masa de masaj nu suporta mai mult de 100kg. Așa cum eu nu ma încadrez am renunțat. I-am propus masaj in pat și a zis ca nu face. Asta e un info pentru persoanele mai solide

Pe saltea nu te risti?

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 24.11.2022 la 21:28, geon90 a spus:

Am fost si eu

misto milfeta , programat pe whatsapp + telefon cand am ajuns in spate la hotel nevada , e un aparthotel acolo

mult noroi , neasfalatat

Garsoniera de lux cu tot ce trebuie

masaj relaxare + inghinal tantric  + sex oral si normal , fk din plin

undeva la 500 lei parca

Poza de pe whatsapp o avantajeaza  putin 

accepta si limbi daca doriti , eu n am dorit se umezeste natural si urla ca o capra in calduri 😂🐴

sportiva

poza de wtp, nu are nici un fel de legătura cu realitatea . E bătrânica și pe corp nu sta bine deloc, sânii mici(poza te induce in eroare mare) . Raport calitate preț 7 din 10, sunt altele care o fac mult mai bine la banii ăștia . Spor

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 ore, Dragos227 a spus:

poza de wtp, nu are nici un fel de legătura cu realitatea . E bătrânica și pe corp nu sta bine deloc, sânii mici(poza te induce in eroare mare) . Raport calitate preț 7 din 10, sunt altele care o fac mult mai bine la banii ăștia . Spor

Te rog dacă știi da și tu un pont. Mulrumes anticipat

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 4 minute, hector2019 a spus:

Te rog dacă știi da și tu un pont. Mulrumes anticipat

(0747) 698 344 - este in tomis plus la blocul ăla de la strada unde este magazinul Joma, e 40+ , da își face treaba mai bine din toate punctele fata de ce am scris mai sus .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 18.12.2022 la 16:19, Dragos227 a spus:

poza de wtp, nu are nici un fel de legătura cu realitatea . E bătrânica și pe corp nu sta bine deloc, sânii mici(poza te induce in eroare mare) . Raport calitate preț 7 din 10, sunt altele care o fac mult mai bine la banii ăștia . Spor

Mestere confunzi persoanele aici, vz ca sa schimbat nr topicului, e vb de doamna de la Nevada aici !!

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 18.12.2022 la 21:11, Dragos227 a spus:

(0747) 698 344 - este in tomis plus la blocul ăla de la strada unde este magazinul Joma, e 40+ , da își face treaba mai bine din toate punctele fata de ce am scris mai sus .

A fost cineva la doamna? Ne poate da cineva amănunte?

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 23 ore, ionica2000 a spus:

A fost cineva la doamna? Ne poate da cineva amănunte?

Salut..eu am sunat am vb. cu ea...voce plăcută la telefon discuție coerenta.200pentru 30 min sau 300 pentru 1 ora...face masaj de relaxare oral normal ...

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 18 minute, jumex a spus:

Salut..eu am sunat am vb. cu ea...voce plăcută la telefon discuție coerenta.200pentru 30 min sau 300 pentru 1 ora...face masaj de relaxare oral normal ...

https://www.publi24.ro/anunturi/matrimoniale/saloane-masaj/anunt/masaj-de-relaxare-si-nu-numai/d177h3f723fi76eh143ii64e0d0gei17.html

Link spre comentariu

Sal

si eu am fost la doamna de cateva ori si totul este la superlativ :locație si condiții super,masaj foarte bun si mai presus de toate am beneficiat si de ședințe de bioenergie după care m-am simtit excelent la o problema medicală pe care o am

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 07.01.2023 la 8:59, jumex a spus:

In primu rand nu este vorba de aceeasi doamna din numele topicului...a avut ca nunt numai pe olx la domeniu masaj

Cea din anunt are anunt pe Publi24 si e pe erotic/alte servicii, locatie total diferita !!

Se fac confuzii totale pe aici !

Concluzie de fapt e ca cea cu nr din topic nu mai este activa si nu are ce cauta aici !!

 

 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...