Sari la conținut

Masaj Olx si Public24- 0723554831


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salut ! Eu am fost la ea dar mai bine de acum 2 ani . Avea locație in spate la Taverna , la un bloc nou . Poza de la whatsapp e aceeași,  doamna arata bine însă pot spune ca o avantajează poza . 

Masajul a fost nud , excelent masaj , chiar se pricepe foarte bine , am plecat alt om de acolo . Iar la final finalizare manuala , are o tehnica speciala , interesanta . Însă doar atât,  nu îți permite sa o atingi . 

Din ce țin minte a fost 150 lei + 50 finalizarea 

Recomand pentru masajul de relaxare , intens și foarte bine executat . 

Ofer o nota generala de 9 , locația 9,5 

 

  • Like 3
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 1 oră, alexandrucristian1948 a spus:

Salut ! Eu am fost la ea dar mai bine de acum 2 ani . Avea locație in spate la Taverna , la un bloc nou . Poza de la whatsapp e aceeași,  doamna arata bine însă pot spune ca o avantajează poza . 

Masajul a fost nud , excelent masaj , chiar se pricepe foarte bine , am plecat alt om de acolo . Iar la final finalizare manuala , are o tehnica speciala , interesanta . Însă doar atât,  nu îți permite sa o atingi . 

Din ce țin minte a fost 150 lei + 50 finalizarea 

Recomand pentru masajul de relaxare , intens și foarte bine executat . 

Ofer o nota generala de 9 , locația 9,5 

 

Iti specifica dânsa daca nud sau nu? Sau direct textila jos cand ajungi? Pare puțin reticentă

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
1 oră în urmă, Baiatul23 a spus:

Iti specifica dânsa daca nud sau nu? Sau direct textila jos cand ajungi? Pare puțin reticentă

Asta o poti intreba tu direct, dar cred ca tariful sa modificat cred ca este 250 cu finalizare.

Link spre comentariu
  • Membru Premium

Salve! Ieri la prinz am avut programare la domnita, comunicat cu ea pe wattsapp, doamna este activa răspunde repede ,nu pierzi timpul. Zona Nevada, etaj 3, locație ok . Am ajuns la ea , în jurul prinzului, nu am întârziat dar nici ea. Te așteaptă îmbrăcată în pantaloni scurți și tricou. Doamna este ok, arata bine la anii ei 40 + este draguta curata, vorbeste frumos, nu grasa, nu slaba. Am întrat în apartament, am făcut cunostinta, domnita mi-a explicat serviciile și  trebuit sa aleg ce anume doresc.Am ales masaj terapeutic cu finalizare. M-am dezbracat gol  și am fugit la baie sa ma împrospăteze puțin. Veneam de acasa, dar ptr o bună colaborare, am făcut un dus scurt . Ieșit de la baie am fost poftit sa ma întind pe calul Bălan ( masa de masaj ) 

Doamna este profesionista, știe bine, f bine acest job, are multe variante de masaj și le potrivește pe fiecare corp în parte. Te da cu uleiuri foarte placute și masează frumos fiecare mușchi, fiecare tendon. Face sa te simți în al 9- lea cer, pe fundalul unei muzici liniștitoare. La final, dacă optezi ptr o finalizare manuala, o face. Ea nu se dezbracă, nu știu dacă accepta sa o atingi, sau dacă face și alte finalizări. A fost prima data la domnita, a fost o experienta foarte placuta, as vrea sa o vizitez zilnic, asa de mulțumit am plecat. 

Am achitat 150 ptr un plăcut masaj

Recomand cu multa placere celor care vor masaj de calitate. Cine vrea sex nu cred ca este dispusa,  cine știe dacă faci clic cu ea, poate reușiți, dar nu cred ca din prima .

 

Locație 10

Aspect 8 

Servicii 10

Igiena 10

Recomand !

  • Like 7
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am revenit și eu la doamna! Colegul de mai sus are 100 % dreptate 

Iar ca o informație suplimentară,  pentru persoanele interesate de sex sau servicii suplimentare masajului de relaxare,  nu este cazul absolut deloc . 

Nu sunt permise nici atingerile , așadar sa știți de la început . Însă masajul de relaxare cred ca este nr 1 în Constanța,  cel puțin pentru mine . 

Recomand cu placere 

150 onorariul 

Spor ! 

  • Like 1
  • Mersi 2
Link spre comentariu
1 hour ago, alexandrucristian1948 said:

Am revenit și eu la doamna! Colegul de mai sus are 100 % dreptate 

Iar ca o informație suplimentară,  pentru persoanele interesate de sex sau servicii suplimentare masajului de relaxare,  nu este cazul absolut deloc . 

Nu sunt permise nici atingerile , așadar sa știți de la început . Însă masajul de relaxare cred ca este nr 1 în Constanța,  cel puțin pentru mine . 

Recomand cu placere 

150 onorariul 

Spor ! 

Alexandru laba de la sfârșit tot serviciu sexual este, indiferent ca ii spui serviciu suplimentar sau nu. Ca dacă nu făcea laba aia, topicul nu prea avea ce sa caute aici. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 11 ore, g2br13l a spus:

Alexandru laba de la sfârșit tot serviciu sexual este, indiferent ca ii spui serviciu suplimentar sau nu. Ca dacă nu făcea laba aia, topicul nu prea avea ce sa caute aici. 

Ai dreptate 

Am vrut sa scot în evidenta serviciile suplimentare . De finalizare am spus încă de la început 

  • Like 2
Link spre comentariu
41 minutes ago, robert1981 said:

Mai, dar ce secretosi sunt unii.... 

Robert, numărul de telefon e pentru toată lumea, nu numai pentru cei secretoși. Dacă chiar ești interesat, pune mana și suna. Dacă nu ai minute, sună-mă pe mine sa îți recomand o cartela sau abonament cu minute nelimitate. 😂

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 13 ore, g2br13l a spus:

Robert, numărul de telefon e pentru toată lumea, nu numai pentru cei secretoși. Dacă chiar ești interesat, pune mana și suna. Dacă nu ai minute, sună-mă pe mine sa îți recomand o cartela sau abonament cu minute nelimitate. 😂

Ce isteț esti...haha

Link spre comentariu
  • Oras:Unde vreau eu
  • Oras:Unde vreau eu
La 22.09.2022 la 21:29, g2br13l a spus:

Robert, numărul de telefon e pentru toată lumea, nu numai pentru cei secretoși. Dacă chiar ești interesat, pune mana și suna. Dacă nu ai minute, sună-mă pe mine sa îți recomand o cartela sau abonament cu minute nelimitate. 😂

😅😅😅

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Salutare,

Zilele trecute am fost la doamna Cristina. Locația în spate la hotel Nevada, dotată cu tot ce trebuie, baia la fel. Nota 10.

Am stat puțin de vorbă , după care a început cu un masaj de relaxare, care a fost foarte bun, nota 10.

A continuat cu un masaj inghinal tantric, care a fost demențial după părerea mea. La un moment dat, am intrebat-o daca pot sa o mângâi pe sâni și a fost de acord. Și-a dat jos bluza și sutienul și am mangaiat-o in timpul masajului. Are niște sâni măricei fermi, am incercat sa o mângâi și la pasa , dat mi-a spus că este în perioada roșie și am înțeles. Iar la un moment dat am finalizat. Nota 10

Halatul a fost 300 lei ambele masaje.

Eu o recomand și vouă reveni.

Spor la 🔨 

  • Like 4
Link spre comentariu

Am fost si eu la ea , tot la Nevada

 Cunostinta, dus si pe masa de masaj

Eram programat la masaj relaxare 150lei

Spre terminatul masajului in zona fesolor si intima ne fiind erect, m a intrebat daca nu ma atrage deloc 

I-am spus ca ma atrage si chiar am o fantezie cu ea,am stabilit pretul 400lei pentru mai mult si a atacat.... ma sarutat am ajuns de pe masa de masaj pe pat a inceput cu oras neprotejat atenta si la vecini, a pus prezervativul si a venit peste...sarutari si futai, am schimbat in doggy si la final misionarul tot la fel cu mult FK finalizat in balon.

Dus si plecat. Per total o experinta foarte reusita are o pizda stramta si nu sunt vreun terente. Locatia usor de gasit si curata, dusul cu detoate.

De recomandat si revenit DA

Ps nu trebuie sa vb la telefon cu ea de mai mult ca e deschisa in timpul masajului de alte negocieri cred daca simte si ea 

Pss nu accepta limbi , a zis ca doar buzele de sus le da la pupat!

 

  • Like 5
Link spre comentariu
On 11/21/2022 at 1:06 AM, bloflo said:

Am fost si eu la ea , tot la Nevada

 Cunostinta, dus si pe masa de masaj

Eram programat la masaj relaxare 150lei

Spre terminatul masajului in zona fesolor si intima ne fiind erect, m a intrebat daca nu ma atrage deloc 

I-am spus ca ma atrage si chiar am o fantezie cu ea,am stabilit pretul 400lei pentru mai mult si a atacat.... ma sarutat am ajuns de pe masa de masaj pe pat a inceput cu oras neprotejat atenta si la vecini, a pus prezervativul si a venit peste...sarutari si futai, am schimbat in doggy si la final misionarul tot la fel cu mult FK finalizat in balon.

Dus si plecat. Per total o experinta foarte reusita are o pizda stramta si nu sunt vreun terente. Locatia usor de gasit si curata, dusul cu detoate.

De recomandat si revenit DA

Ps nu trebuie sa vb la telefon cu ea de mai mult ca e deschisa in timpul masajului de alte negocieri cred daca simte si ea 

Pss nu accepta limbi , a zis ca doar buzele de sus le da la pupat!

 

ai vb cu ea la telefon sau pe whatsapp ? 

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...