Sari la conținut

Bruneta in Morarilor ❤️


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 02.09.2022 la 7:13, PierreB a spus:


 

fata pare ok, nu e cea mai profi, dar unii se pare ca au fost super incantati de ea ☝️

mie mi se pare ca arata bine si ptr mine are un plus ca pune poze nemodificate si ca este sincera din prima - in privinta geneticii.

sa fim cinstiti 200/250 e ok avand in vedete ca toti mistretii isi pun poze cu 7 filtre, cer 300+ si cand se dezbraca e jale.

hai sa nu o terorizam aiurea ca sa nu dispara din nou.

Vezi ca ti-ai făcut cont Acu” câteva ore :))) 

2 stai jos ! 

  • Like 2
Link spre comentariu
2 hours ago, padretigrul said:

Vezi ca ti-ai făcut cont Acu” câteva ore :))) 

2 stai jos ! 

si daca iti zic ca o futeam pe Xenia Rusoaica acum 10 ani pe Burebista… 200/fin cu swallow…. tot jos sa stau?

nici macar n -am laudat o pe fata asta… doar i-am postat topicul vechi unde clar sunt mai multe probleme decat aprecieri.

dar in fine 🤷🏻‍♂️

 

  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
Acum 51 minute, PierreB a spus:

si daca iti zic ca o futeam pe Xenia Rusoaica acum 10 ani pe Burebista… 200/fin cu swallow…. tot jos sa stau?

nici macar n -am laudat o pe fata asta… doar i-am postat topicul vechi unde clar sunt mai multe probleme decat aprecieri.

dar in fine 🤷🏻‍♂️

 

Modific , mai multe recenzii și păreri bune decât aici ❤️ Păreri la adresa serviciilor mele și recenzii despre întâlnirea oferită ❤️ Nu despre vergeturile mele , “pozele nu sunt reale” ( ceea ce niciodată n am sa inteleg de ce ar zice cineva ca sunt fake dacă se vede clar ca pozele sunt făcute cu telefonul , in oglinda sau tip selfie , in aceeași încăpere cu același fundal , nemodificate și needitate ) ❤️ Sper ca , cârcotașii sa înceteze cu comentariile urate despre mine necunoscandu-ma , dând doar comentarii și troll-ând pe tot topicul meu ca și pe forum ❤️ Va pup și o zi frumoasa sa aveți in continuare , voi reveni disponibilă in limita timpului meu , având probleme persoanele pe care trebuie sa le rezolv ❤️❤️ O zi frumoasa dragii mei ❤️❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor

Buna dragii mei ❤️ Am avut mici probleme zilele astea (personale cât și hormonale :)) ) așa ca nu am reușit sa activez așa cum trebuie . Însă , ma găsiți disponibilă in locația din zona Morarilor , astăzi de la 19:00-22:30 și in Weekend de la 16:30-20:00 ❤️ Pentru detalii ,pe whats’ap la nr 0730749303 ❤️❤️ 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor

22 de ani , skinny cu forme apetisante te astept in locatia mea pentru clipe de neuitat in compania mea . Imi place foarte mult discretia , asa ca prefer ca si tie la fel . Serviciile mele sunt de sex oral si sex normal , oral neprotejat in functie de igiena ta personala , normalul este doar protejat . Nu fac anal , deep , facefuck . Accept french kiss , mangaieri , atingeri si limbute . O finalizare este 200 de lei , o ora este 250 de lei ( 2 finalizari ) . nu fac fantezii ,normal  neprotejat extra sau finalizare faciala/orala . Finalizarea poate fi corporala . Ca si locatie ma gasesti in zona Morarilor , sect 2 , langa spitalul de urgenta Pantelimon . Programul meu variaza de pe o zi pe alta , asa ca prefer sa ma anunti cu o zi sau chiar cateva ore inainte de intalnire .
Pentru programari imi poti lasa un mesaj la 0730749303 

https://ibb.co/82by76F

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Hell
  • Oras:Hell
2 hours ago, Alisakass2 said:

22 de ani , skinny cu forme apetisante te astept in locatia mea pentru clipe de neuitat in compania mea . Imi place foarte mult discretia , asa ca prefer ca si tie la fel . Serviciile mele sunt de sex oral si sex normal , oral neprotejat in functie de igiena ta personala , normalul este doar protejat . Nu fac anal , deep , facefuck . Accept french kiss , mangaieri , atingeri si limbute . O finalizare este 200 de lei , o ora este 250 de lei ( 2 finalizari ) . nu fac fantezii ,normal  neprotejat extra sau finalizare faciala/orala . Finalizarea poate fi corporala . Ca si locatie ma gasesti in zona Morarilor , sect 2 , langa spitalul de urgenta Pantelimon . Programul meu variaza de pe o zi pe alta , asa ca prefer sa ma anunti cu o zi sau chiar cateva ore inainte de intalnire .
Pentru programari imi poti lasa un mesaj la 0730749303 

https://ibb.co/82by76F

hey! faci si deplasari / outcall ? care ar fi tariful daca raspunsul este afirmativ ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
Acum 7 minute, azamantes a spus:

hey! faci si deplasari / outcall ? care ar fi tariful daca raspunsul este afirmativ ?

Buna , nu din păcate nu fac deplasări . Am locația stabilă in sectorul 2 , Morarilor 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
Acum 2 ore, azamantes a spus:

Buna! Astazi lucrezi ?

 

Buna , da ❤️ Tocmai ce am ajuns in locație ❤️❤️ Ma găsiți pana la ora 19:00 ( ultima programare)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...