Sari la conținut

Bruneta in Morarilor ❤️


Postări Recomandate

  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
1 oră în urmă, snake1127 a spus:

Avea 150 acum 200 …. Eu zic ca te-ai aruncat prea mult cu prețurile așa la început . La banii ăștia pot vizita ceva de top cu servicii garantate .

Avans in vedere ca locația mea nu este o sărăcie de ghetou , eu nu sunt strâmba , urâta sau figuranta.. ma pot arunca de la început cu 200/250 ❤️ Cine considera ca , corpul meu merita 200/250 este bine venit la mine sa îmi afle serviciile , locația și sa ma cunoască ❤️❤️

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 7 minute, Alisakass2 a spus:

Avans in vedere ca locația mea nu este o sărăcie de ghetou , eu nu sunt strâmba , urâta sau figuranta.. ma pot arunca de la început cu 200/250 ❤️ Cine considera ca , corpul meu merita 200/250 este bine venit la mine sa îmi afle serviciile , locația și sa ma cunoască ❤️❤️

Pozele sunt reale ? Eu astept sa văd o recenzie ceva sa pot veni .

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
Acum 9 minute, snake1127 a spus:

Pozele sunt reale ? Eu astept sa văd o recenzie ceva sa pot veni .

Dacă te uiți mai sus la comentarii , fac și confirmări video NUD ❤️

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
Acum 3 minute, snake1127 a spus:

Înregistrat acum 2 ore 😂😂😂😂😂😂 pe bune ? 🤔 

Suna ma video ca sa îți confirm ❤️🥲

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
Chiar acum, snake1127 a spus:

Mâine te voi suna video să-ți văd corpul și fața . Dacă ești reala confirm cu drag 😁😚

Te astept cu drag ❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor

Buna dragii mei ❤️❤️ Va astept in locația din Morarilor pentru clipe de neuitat alături de mine ❤️  0730749303 ❤️ Va astept pe whats’ap , fac și confirmări video ❤️❤️❤️

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
Acum 19 ore, snake1127 a spus:

Mâine te voi suna video să-ți văd corpul și fața . Dacă ești reala confirm cu drag 😁😚

Te am așteptat sa vii , 18:00-20:00 , net închis , activitate 0 , seriozitate la fel .. 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 26 minute, Alisakass2 a spus:

Te am așteptat sa vii , 18:00-20:00 , net închis , activitate 0 , seriozitate la fel .. 

Draga domnișoara existența o câștig prin “loc de munca “ eu nu ți-am spus ca te vizitez am spus doar ca te voi contacta pentru credibilitatea pozelor . Nu am făcut programare la tine să-mi zici seriozitate “0” oriunde am făcut programare am respectat sau anunțat cu 1-2 ore înainte dacă am anulat . 

Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
1 oră în urmă, snake1127 a spus:

Draga domnișoara existența o câștig prin “loc de munca “ eu nu ți-am spus ca te vizitez am spus doar ca te voi contacta pentru credibilitatea pozelor . Nu am făcut programare la tine să-mi zici seriozitate “0” oriunde am făcut programare am respectat sau anunțat cu 1-2 ore înainte dacă am anulat . 

stai linistit ca nu vorbesti cu domnisoara.  e "manageru" la taste.... ;-)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
Acum 14 minute, owic a spus:

stai linistit ca nu vorbesti cu domnisoara.  e "manageru" la taste.... 😉

De ce ? Domnișoara e inculta?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 2 minute, Alisakass2 a spus:

De ce ? Domnișoara e inculta?

domnu' manager - un mic sfat - agresivitatea pe forum nu aduce nimic pozitiv (adica nu $$$ sa-ti iei si tu BMW). 

acum imi place ca ai si folosit corect gramatica "domnisoara e inculta".  daca erai brambulina ziceai si tu ceva de genul "pai ce eu sunt inculta"

te-am prins mah fish 😉

 

ps; pune si tu o poza cu tine cu fatza blurata sa vedem si noi cat de mare e lantzu si burtoiu'

Link spre comentariu
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
  • Telefon: 0730749303
  • Oras:Sector 2 Morarilor
Acum 4 minute, owic a spus:

domnu' manager - un mic sfat - agresivitatea pe forum nu aduce nimic pozitiv (adica nu $$$ sa-ti iei si tu BMW). 

acum imi place ca ai si folosit corect gramatica "domnisoara e inculta".  daca erai brambulina ziceai si tu ceva de genul "pai ce eu sunt inculta"

te-am prins mah fish 😉

 

ps; pune si tu o poza cu tine cu fatza blurata sa vedem si noi cat de mare e lantzu si burtoiu'

Dacă ai curiozități dacă am peste sau protector 😂 te Invit la mine acasă o zi.  Pe banii mei și pe timpul meu ca sa ne înțelegem daca exista peste sau nu ❤️ Pana una alta , serviciile le am eu , ca doar nu iese unu din dulap in timpul actului sa participe Și el . Bine ca celor noi le da ți cu presupusul ca au Pești sau protector și alea de TOP sunt femei independente ❤️ Poți renunța la impresia de “mare scula de om care fute doar femei independente fără peste” ca asta deja e aluzie ❤️ Sper ca ți am făcut seara frumoasa , anyway , Peștele a scris , nu eu 😂😂

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...