Sari la conținut

Sofia 0732249721


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Ieri am fost la Sofia, curios fiind din cauza tuturor discutiilor de aici. Ce am aflat m-a surprins placut.

Locatia e Dunarii 20B, clasic locul. Totul ok.

Sophia e o fetita de cca 20 ani. Pozele sunt reale. Frumusica la fata, ochii mari, buze frumoase. Corp slim piele fina si ferma, specifica varstei. Doi sani micuti, dar foarte placuti la atingere. Fundulet micut si pusilica epilata. Pt cine ii plac fetele tinere, neaparat. Per total, nota 10. 

Atitudinea ei e strengareasca, fara a fi infatuata. Am povestit, am ramas, am glumit. Fata e ok.

Actiunea e din pacate cu preservativ cap-coada. Oral NP apoi un lady on top. Mai trebuie sa invete sa se miste, se cunoaste ca e tanara inca. Sper sa isi imbunatateasca performanta, la cum arata, daca ar si presta ca o profesionista, ar fi super. Nota 8 ( 1 pct oral NP si 1 pct lipsa de experienta). Dar a fost placut.

Mie mi-a placut mult, pacat ca mai sta doar o saptamana.

  • Like 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
20 hours ago, nidaimekage said:

Pai nu ar fi fost discutii daca punea poze cu ea in loc de poze furate si daca nu avea atitudinea asta de satra aici, in online.

Atitudinea nu o comentez, ar ajuta sa nu mai raspunds artagos, poate, intr-adevar. Pozele, in schimb, sunt reale. 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...