Sari la conținut

Sofia 0732249721


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

 Am revenit la Cluj 

Pentru ce-i ce nu mă cunosc sunt Sofia o tânără de 22 de ani brună piele ciocolatie 🍫 înălțime 1.76  și 55kg.

Servicii:

Op 

Np.       

 

             🛑Îmi selectez clienții!!!🛑           

Preț -200

Fantezii

Masaj 

🏨🏩Fac și deplasări pensiune/hotel 

🌍Locația  strada Dunării 

Screenshot_2022-08-29-18-24-13-14_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

 

Screenshot_2022-08-29-23-03-02-81_6012fa4d4ddec268fc5c7112cbb265e7.jpg

  • Like 2
  • Minus 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 1 oră, alchemistu a spus:

clar cu asta se poate trece la de evitat daca vine cu poze false.

Tre sa puna rapid domnuca o poza din locatie si preturile.

Te rog foarte mult nu îți da cu părerea dacă nu cunoști. Seară bună 

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
Acum 6 minute, Sofia.sofia a spus:

Acest topic este pentru recenziile clientilor care mă vizitează. Nu pentru discuții între membri. 

 

nah ... asta e un topic facut in care tu fara cont rosu aberezi. aici avem niste standarte dupa care tre sa activezi. o descriere un pic mai lunga ar fi inceputul si pretul este cam obligatoriu sa-l mentionezi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 2 minute, alchemistu a spus:

nah ... asta e un topic facut in care tu fara cont rosu aberezi. aici avem niste standarte dupa care tre sa activezi. o descriere un pic mai lunga ar fi inceputul si pretul este cam obligatoriu sa-l mentionezi.

Te rog eu frumos du-te la fetele care au preț și standarde pentru tine că eu știu să-mi fac treaba . Seară bună 

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
1 hour ago, Sofia.sofia said:

Te rog eu frumos du-te la fetele care au preț și standarde pentru tine că eu știu să-mi fac treaba . Seară bună 

forumul e pentru noi nu pentru voi sa ne intelegem. aici noi dezbatem care merita fututa si care nu. drept ca daca decartezi ai tot felul de drepturi dar tot nu e pentru voi facut. 
asa ca termina cu figurile ca abia ai ajuns. zi un pret si explica pozele.  asta daca vrei sa incepi cu dreptul :)

dar pot sa ghicesc, OP, NP , fara FK: 200/ fin

Link spre comentariu
Vizitator pacornel
Reputație: 0

Sofia, pune niste preturi...........orice alte informatii crezi ca ne ajuta..........vorbim civilizat si o sa apara si recenziile de la baieti.

Doar sa fii corecta.......succes

Link spre comentariu
  • Oras:Ici et la
  • Oras:Ici et la
Acum 11 ore, Sofia.sofia a spus:

Acest topic este pentru recenziile clientilor care mă vizitează. Nu pentru discuții între membri. 

 

Dragă Sofia, cine să te viziteze dacă tu dai detalii foarte sumare referitoare la servicii...NEPREȚUITE???

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Draga Sofia, câștigurile tale sunt direct proporționale cu atitudinea pe care o oferi. Aici îți scriu niște aspecte tare folositoare pentru tine de altfel.

1. Suntem o mare comunitate și diferența dintre noi barbati și voi femeile ii mare. Voi sunteți cele mai rele fiinte, pe când noi ne ajutam, și propunem tovarășilor noștri la cine sa meargă la futut și la cine nu( tocmai de asta exista și site-ul asta).

2.Faptul ca te lauzi ca ai cine sa vina la tine, bagandu-ne pe noi în ceata, denota faptul ca îți vor veni o seama de oameni dubioși, cu apucături sălbatice, și te vor face sa crezi cum ca Clujul ii cel mai jegos oras din tara când tu cu atitudinea ta atragi asemenea oameni. 

3.Dacă vrei sa te simți bine prin minunatul nostru oraș,  sa ai oameni demni care te vor respecta, trebuie sa intri în hora, sa meriți sa intri în hora, altfel vei sta ca tolomaca pe margine și îți vei plange de mila. 

4. Arata ca nu porți corpul ala degeaba și fa-te respectata, respectând la rândul tău. Btw.... BANII SUNT LA NOI! 

5. Scrie frumos ceea ce oferi, oferă, selectează pe urma și fa sa ajungi femeie de top. Decât sa te futa 1000 de bărbați idioți pe luna, mai bine 100 pe banii de la 1000 de oameni .( dacă tu vrei sa ti-o faci posta Fix problema ta).

6. Tot ceea ce ti-am scris este o critica constructiva, benefica ție și serviciului pe care zici ca îl faci. Dacă ai de gând sa fi chiar și în momentele astea mandra de prostia ta, pe mine unul și cu siguranță pe marea majoritate care îți citește topic-ul, nu va veni la tine. 

 

AI CAM DAT CU STANGUL IN DREPTUL! 

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 1 oră, prapaditul69 a spus:

Draga Sofia, câștigurile tale sunt direct proporționale cu atitudinea pe care o oferi. Aici îți scriu niște aspecte tare folositoare pentru tine de altfel.

1. Suntem o mare comunitate și diferența dintre noi barbati și voi femeile ii mare. Voi sunteți cele mai rele fiinte, pe când noi ne ajutam, și propunem tovarășilor noștri la cine sa meargă la futut și la cine nu( tocmai de asta exista și site-ul asta).

2.Faptul ca te lauzi ca ai cine sa vina la tine, bagandu-ne pe noi în ceata, denota faptul ca îți vor veni o seama de oameni dubioși, cu apucături sălbatice, și te vor face sa crezi cum ca Clujul ii cel mai jegos oras din tara când tu cu atitudinea ta atragi asemenea oameni. 

3.Dacă vrei sa te simți bine prin minunatul nostru oraș,  sa ai oameni demni care te vor respecta, trebuie sa intri în hora, sa meriți sa intri în hora, altfel vei sta ca tolomaca pe margine și îți vei plange de mila. 

4. Arata ca nu porți corpul ala degeaba și fa-te respectata, respectând la rândul tău. Btw.... BANII SUNT LA NOI! 

5. Scrie frumos ceea ce oferi, oferă, selectează pe urma și fa sa ajungi femeie de top. Decât sa te futa 1000 de bărbați idioți pe luna, mai bine 100 pe banii de la 1000 de oameni .( dacă tu vrei sa ti-o faci posta Fix problema ta).

6. Tot ceea ce ti-am scris este o critica constructiva, benefica ție și serviciului pe care zici ca îl faci. Dacă ai de gând sa fi chiar și în momentele astea mandra de prostia ta, pe mine unul și cu siguranță pe marea majoritate care îți citește topic-ul, nu va veni la tine. 

 

AI CAM DAT CU STANGUL IN DREPTUL! 

🤣🤣🤣🤣

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 1 oră, prapaditul69 a spus:

Draga Sofia, câștigurile tale sunt direct proporționale cu atitudinea pe care o oferi. Aici îți scriu niște aspecte tare folositoare pentru tine de altfel.

1. Suntem o mare comunitate și diferența dintre noi barbati și voi femeile ii mare. Voi sunteți cele mai rele fiinte, pe când noi ne ajutam, și propunem tovarășilor noștri la cine sa meargă la futut și la cine nu( tocmai de asta exista și site-ul asta).

2.Faptul ca te lauzi ca ai cine sa vina la tine, bagandu-ne pe noi în ceata, denota faptul ca îți vor veni o seama de oameni dubioși, cu apucături sălbatice, și te vor face sa crezi cum ca Clujul ii cel mai jegos oras din tara când tu cu atitudinea ta atragi asemenea oameni. 

3.Dacă vrei sa te simți bine prin minunatul nostru oraș,  sa ai oameni demni care te vor respecta, trebuie sa intri în hora, sa meriți sa intri în hora, altfel vei sta ca tolomaca pe margine și îți vei plange de mila. 

4. Arata ca nu porți corpul ala degeaba și fa-te respectata, respectând la rândul tău. Btw.... BANII SUNT LA NOI! 

5. Scrie frumos ceea ce oferi, oferă, selectează pe urma și fa sa ajungi femeie de top. Decât sa te futa 1000 de bărbați idioți pe luna, mai bine 100 pe banii de la 1000 de oameni .( dacă tu vrei sa ti-o faci posta Fix problema ta).

6. Tot ceea ce ti-am scris este o critica constructiva, benefica ție și serviciului pe care zici ca îl faci. Dacă ai de gând sa fi chiar și în momentele astea mandra de prostia ta, pe mine unul și cu siguranță pe marea majoritate care îți citește topic-ul, nu va veni la tine. 

 

AI CAM DAT CU STANGUL IN DREPTUL! 

🤣🤣🤣 Eu nu joc in hore de țărani care merg la futut pe 200 lei 

Bafta vouă 

  • Like 2
  • Minus 5
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
Acum 2 minute, Sofia.sofia a spus:

🤣🤣🤣 Eu nu joc in hore de țărani care merg la futut pe 200 

Lasă că o sa accepți țărani pe 150 :))) sau o sa mori de foame sau te vei muta pe alt oras, tot pe 150 :))) încă n-ai învățat nimic. Stai jos, ai nota 2! 

  • Like 2
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca
Acum 12 minute, prapaditul69 a spus:

Lasă că o sa accepți țărani pe 150 :))) sau o sa mori de foame sau te vei muta pe alt oras, tot pe 150 :))) încă n-ai învățat nimic. Stai jos, ai nota 2! 

🤣🤣🤣Spume faci ,🤣

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...