Sari la conținut

Fete calumea


Postări Recomandate

Vizitator Dragos0
Reputație: 0

Azi am vizitat o pe Mellisa asa se recomanda are anunt si pe publi24.Tipa e top o recomand si cu siguranta o sa revin la ea,pavat ca nu sta decât câteva zile pe la noi!

Link spre comentariu
La 31.08.2022 la 23:05, Vizitator Dragos0 a spus:

Azi am vizitat o pe Mellisa asa se recomanda are anunt si pe publi24.Tipa e top o recomand si cu siguranta o sa revin la ea,pavat ca nu sta decât câteva zile pe la noi!

 

La 30.08.2022 la 12:33, atomis a spus:

Buna ziua ceva recomandări pt petrosani ?

 

Link spre comentariu

La 30.08.2022 la 12:33, atomis a spus:

Buna ziua ceva recomandări pt petrosani ?

Salutare tuturor pizdarilor, În urmă cu 2 zile am vizitat pe Mirela, o fata frumoasa, blonda, cam1,70 înălțime și 55 kg, ochi frumoși, plăcută la vedere, curata, cu o voce de puștoaică, locație 1 Dec. 1918,,nr telefon 0712.489940,Mia răspuns cam greu deoarece am sunat-o cam de dimineață, ora 10,,si mia spus sa vin peste o ora, ca trebuie sa se pregătească. Am revenit, mia spus locația, am ajuns repede, și am înmânat cadoul 250 ora, 150, 30min, apoi a trecut la fapte,, ,A început cu un ON lent plăcut, fără graba, apoi am rugat-o pt un 69, și am continuat pana cât pe ce sa termin, la smotocirea labiilor mari și cărnoase, și gaurica foarte mica, element rar întâlnit, la alte fete, Apoi am rugat-o sa pună caciulita, și am luat-o pe la spate pana am finalizat glorios,, Ca nota zic un 9+,deci pt mine e de vizitat,, Dacă e ca lumea,, depinde de fiecare,, ce gusturi are,,,, Ah era cât pe ce sa uit,, am vrut azi s-o vizitez, și sa mutat pe lângă Lidl, str, Păcii, ceva de genul,, dar nu era pregătită,,, Ce pot sa va spun decât,, sa aveți ciocanul tare,, 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...