Sari la conținut

Alexandra! Fara graba 🤗🤗Garantez ca nu îți pierzi timpul 😇 0736734617


Vizitator

Postări Recomandate

  • cleopatra01 a schimbat titlul în Alexandra! Fara graba 🤗🤗Garantez ca nu îți pierzi timpul 😇 0784773041
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Am reusit sa o cunosc pe Alexandra astazi.

Ea este o fata foarte frumoasa si arata mult mai bine in realitate decat in poze(chiar am intrebat-o cine i le-a facut).Este bruneta,are parul lung si niste ochi verzi in care te pierzi...Piercing in buza,un tatuaj care se vede si in poze,amabila,vorbareata.Singura chestie aiurea a fost ca nu am stat o ora din lipsa de timp,dar sper sa o reintalnesc in Bucuresti,pentru ca sta doar 2-3 zile,din pacate.Vesnica problema cu locatiile din Ploiesti,a rezervat alta,tot pe Republicii,apartament mare,curat,baia,la fel,sta cu o colega,nu am vazut-o,nu ne-a deranjat deloc.Ce am vazut ciudat-sufrageria are 2 usi,ambele din hol!🤣🤣🤣

M-am dus croit sa o cunosc si ma atragea acel COF,ceea ce am si incercat.A  inceput cu ON,in pat,apoi cand i-am spus ca vreau COF m-am ridicat in picioare,langa pat,si a continuat asa.Privelistea m-a facut sa incerc si NP,la ce trup are....se vedea prea bine!!

V-o recomand.

M-am simtit excelent,pacat ca vin prea putine fete de calitate in Ploiesti,si,daca vin,stau prea putin.

150 de lei am decartat.

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 31 minute, awokeone10 a spus:

Am reusit sa o cunosc pe Alexandra astazi.

Ea este o fata foarte frumoasa si arata mult mai bine in realitate decat in poze(chiar am intrebat-o cine i le-a facut).Este bruneta,are parul lung si niste ochi verzi in care te pierzi...Piercing in buza,un tatuaj care se vede si in poze,amabila,vorbareata.Singura chestie aiurea a fost ca nu am stat o ora din lipsa de timp,dar sper sa o reintalnesc in Bucuresti,pentru ca sta doar 2-3 zile,din pacate.Vesnica problema cu locatiile din Ploiesti,a rezervat alta,tot pe Republicii,apartament mare,curat,baia,la fel,sta cu o colega,nu am vazut-o,nu ne-a deranjat deloc.Ce am vazut ciudat-sufrageria are 2 usi,ambele din hol!🤣🤣🤣

M-am dus croit sa o cunosc si ma atragea acel COF,ceea ce am si incercat.A  inceput cu ON,in pat,apoi cand i-am spus ca vreau COF m-am ridicat in picioare,langa pat,si a continuat asa.Privelistea m-a facut sa incerc si NP,la ce trup are....se vedea prea bine!!

V-o recomand.

M-am simtit excelent,pacat ca vin prea putine fete de calitate in Ploiesti,si,daca vin,stau prea putin.

150 de lei am decartat.

Ahaaa...!😈😈 stiu cine😅fix tu mi-ai dat primul  ideea sa mai fac o tura prin Ploiesti si ai fost si primul azi 😅😘  p.s.(nu te lua de ușa magica,inca incerc sa descopar logica proprietarului sau...a scopului ei)😂😂  cât despre recenzie mulțumesc frumos! 😝 ne revedem în Buc 😛😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Ahaaa...!😈😈 stiu cine😅fix tu mi-ai dat primul  ideea sa mai fac o tura prin Ploiesti si ai fost si primul azi 😅😘  p.s.(nu te lua de ușa magica,inca incerc sa descopar logica proprietarului sau...a scopului ei)😂😂  cât despre recenzie mulțumesc frumos! 😝 ne revedem în Buc 😛😘

Sper sa te razgandesti si sa mai stai sau sa revii foarte des si sa stai mai mult.Eu,unul,m-as bucura.(Si mai da-i in plm de pesti,sa fac cu ei ce am facut cu tine!🤣)

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, leone7 a spus:

Buna saeara domnita!

Ai telefonul inchis sau ai terminat programul?

Programările le fac prin whatsaap încât îmi este mai ușor sa țin și evidenta! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 56 minute, awokeone10 a spus:

Sper sa te razgandesti si sa mai stai sau sa revii foarte des si sa stai mai mult.Eu,unul,m-as bucura.(Si mai da-i in plm de pesti,sa fac cu ei ce am facut cu tine!🤣)

Aflam mâine. Pai asa se mai numeste orasul acesta..orice oras are si pesti sa fim sanatosi si ei si noi ... pleaca oricum fericiti😁 .. vad maine cu locatiile si anunt oricum 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mai ...care cunoaște sau are ap de închiriat sa îmi lase un mesaj pe whatsapp urgent va rog!! Eu vreau sa prelungesc... cine a fost la mine ieri a văzut apartamentul acesta iar locații nu sunt sub nicio forma ...am avut marele noroc sa dau peste un proprietar de mai bine mergeam spre București la locul meu 🤬😡🤬😡și totodată nevoita sa tot anulez programările voastre 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Hey 😁😁 sorry tuturor pt dimineața de azi.... Actuala locație este în Centru aproape de șaormeria Băneasa! 

Voi rămâne în Ploiesti pana Vineri inclusiv fara nici o alta interventie!! 😁😁 programarile se pot face in aceeasi zi(daca am loc) preferabil sa fie facute din timp!!! 

De la ora 10 dimineața până la 23 seara  pupici 😘😘 

Sorry încă odată celor cărora v-am lăsat cu seen de dimineata si fara raspuns dar mna... se mai intampla uneori 

UNICA PROBLEMA ACUM : STAU LA ET4 (SCARI A CATE 6 TREPTE) 🥺🥺 DAR PREFER CONDITII DECENTE IN APARTAMENT UNDE ARE LOC INTALNIREA DECAT SA VI IN FRIG SI INTR-O BAIE UNDE IN LOC SA TE IGIENIZEZI TE INFECTEZI  VB AIA 😂😂😂 

Aștept pe whatsaap programari😘😘 va pupa Alexa 

Link spre comentariu
Vizitator Maurizio07
Reputație: 0

"La ceas târziu de seara,nu ma asteptam la asa căprioară!.

Ochii frumoși,buze dulci,perfecte sa le saruti..

O chimie intre noi,a provocat multe scântei..

În pat e felină,dacă pune mana pe tine!"

O experiență foarte reusita cu @AlexaNdrA1q,din toate punctele de vedere. Programare pe whatsapp,respectată de ambele parti chiar dacă era o ora cam tarzie.

Poze reale,o fata cu niste ochii superbi,sânii frumoși,vreo 55 kg(parerea mea) dar numai buna sa te pierzi prin asternuturi cu ea câteva ore. 

După o țigare,o cafea si putina vorbărie a venit si..

Actiunea: 

A debutat cu un dus împreună,unde ne-am distrat putin,ne-am destins noi ca doi oameni care era la prima întrevedere. Acțiunea din pat nu o voi descrie,dar voi spune că de la început până la sfârșit a fost fenomenală.. nu stiu daca am schimbat 4 vorbe cu ea in toata nebunia noastra din pat,dar pasiunea dintre noi doi a fost la cote maxime.

A excelat si la oral si la normal,nu sa ferit de pozitii si a pus o mare pasiune in ceea ce faceam împreună.

Note: sunt subiective..pentru mine a fost o plăcere să o întâlnesc.

De revenit: cu siguranta...chiar i-am spus în fața ca o voi vizita si in alt oras.

Timp/tarif: 60 min+fără graba,fara stres pentru 300 ron.

Atât spun: daca o respecți,faci o chimie cu ea si sti sa o provoci...femeie devine o "leoaica" in pat.

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 9 minute, awokeone10 a spus:

Babanu=cont vechi

Cel nou????

Maurizio07

Acum 2 minute, adyadyyy a spus:

El e ? 😂

Este inconfundabil. 

 Eu chiar ma iau după recenziile lui..🤔 oi fi devenit parazit? Hmm cine știe.. 

 Eu ma bucur ca a revenit și ca scrie recenzii..plus ca lui ii datorez întâlnirea ci dragostea mea Karla..nu am uitat.. asa ca o sa ma duc și la Alexandra..cu toate ca am avut eu ceva dispute cu ea pe la începutul topicului( nu ma stie după userul asta,aveam dyerseve atunci) dar dacă el zice ca e de bine..e posibil sa iasă ceva love cu ea 🥰🥰

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 21 minute, dydy.v.1.1 a spus:

După recenzia lu babanu trebuie sa ma duc neapărat 🥹🥹 ca știu ca este la fel de iubaret ca mine 🥰🥰

Eu te aștept 🤭 loc sa prinzi 😂😂😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 8 minute, dydy.v.1.1 a spus:

Maurizio07

Este inconfundabil. 

 Eu chiar ma iau după recenziile lui..🤔 oi fi devenit parazit? Hmm cine știe.. 

 Eu ma bucur ca a revenit și ca scrie recenzii..plus ca lui ii datorez întâlnirea ci dragostea mea Karla..nu am uitat.. asa ca o sa ma duc și la Alexandra..cu toate ca am avut eu ceva dispute cu ea pe la începutul topicului( nu ma stie după userul asta,aveam dyerseve atunci) dar dacă el zice ca e de bine..e posibil sa iasă ceva love cu ea 🥰🥰

Aha știu cine ești cu tine m am certat pe aici acum muuuult timp.  ca tot comentai în nestire🤣🤣e vezi .. tu ai stat de comentat alții au savurat 😁😅

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 4 minute, AlexaNdrA1q a spus:

Aha știu cine ești cu tine m am certat pe aici acum muuuult timp.  ca tot comentai în nestire🤣🤣e vezi .. tu ai stat de comentat alții au savurat 😁😅

Nu ne am certat doar am avut discuții în contradictoriu.. eram îndrăgostit pe vremea aia

 

Acum 1 minut, AlexaNdrA1q a spus:

De as știi când vi ... vaii... 🤣🤣 😈😈 

Mi ai face loc..cu siguranță 🥹🥹 sunt un pufos și un drăgălaș..🐷 

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, dydy.v.1.1 a spus:

Nu ne am certat doar am avut discuții în contradictoriu.. eram îndrăgostit pe vremea aia

 

Mi ai face loc..cu siguranță 🥹🥹 sunt un pufos și un drăgălaș..🐷 

Ma bucur ca intr-un final ai fost lămurit și cum sta treaba cu mine😁😘 rămâne de testat la propriu mai departe  te pup 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...