Sari la conținut

Alexandra! Fara graba 🤗🤗Garantez ca nu îți pierzi timpul 😇 0736734617


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
La 10.03.2023 la 8:24, amoreamore a spus:

Aaaa.....deci nu m.ai uitat 🤣🤣🤣. Erai mai mică și tu mai atunci.  Dacă eu merit amăgit🙂    tu meriți hard. 😇.

   De n.oi anula tu toate programările după mine......bineeeee

 

@amoreamore my legs are waiting 😅😁 mai curioasa devin eu decât tine gen.. 😅 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești

Salutări! Am reușit să o cunosc și eu pe Alexandra, atras fiind de poze cât și de recenziile bune pe care le are.                                                                                  Modalitatea de contact a fost wathapp, am primit răspuns rapid, cu disponibilitatea dânsei( nu am mai așteptat așa mult după o programare) așa că faceți programari din timp.                                                                                LOCATIE: 9 - undeva prin centru vă zicea ea mai exact, apartament curat cu tot ce trebuie la baie, plus muzică ambientală.                                                                                                                      ASPECT: 9,5 după cum se poate vedea și în poze este o fată cu forme, am rămas un pic surprins de înălțimea ei, fiind și pe tocuri, posesoarea unor ochii superbi la care cu greu te poți uita.                                                                              ON: 9 - am avut parte de un oral plăcut, executat cu atenție, priviri din când în când, se joacă cu ea.                                                                                                      NP: 9,5 - are o energie foarte bună, nu obosește repede, se mișcă bine.                                                                                  ATITUDINE / GFE: 8,5 - are un vibe foarte bun, mereu cu zâmbetul pe buze, aici cred că se poate mari nota la următoarele vizite.                                                                                                        De revenit: am să mai merg, daca o să o mai prind liberă, este o fată de revizitat cu siguranță.  Te pup Alexandra, mulțumesc ptr timpul acordat.

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, slispartacus a spus:

De la cat sa te deranjam mainee

Programările (în mare parte majoritatea își cam fac din timp :de pe o zi pe alta cel putin) și la noroc în aceeași zi) venind doar pt perioade scurte,ceilalți cunscandu-ma deja... o iau înaintea celor care nu au fost încă 😅 

Eu răspund indiferent de ora pt programari mai puțin atunci când sunt ocupata!.. ca și program sunt de la 10/11 pana la 21 ultima programare!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 47 minute, Mrwarrior a spus:

Salutări! Am reușit să o cunosc și eu pe Alexandra, atras fiind de poze cât și de recenziile bune pe care le are.                                                                                  Modalitatea de contact a fost wathapp, am primit răspuns rapid, cu disponibilitatea dânsei( nu am mai așteptat așa mult după o programare) așa că faceți programari din timp.                                                                                LOCATIE: 9 - undeva prin centru vă zicea ea mai exact, apartament curat cu tot ce trebuie la baie, plus muzică ambientală.                                                                                                                      ASPECT: 9,5 după cum se poate vedea și în poze este o fată cu forme, am rămas un pic surprins de înălțimea ei, fiind și pe tocuri, posesoarea unor ochii superbi la care cu greu te poți uita.                                                                              ON: 9 - am avut parte de un oral plăcut, executat cu atenție, priviri din când în când, se joacă cu ea.                                                                                                      NP: 9,5 - are o energie foarte bună, nu obosește repede, se mișcă bine.                                                                                  ATITUDINE / GFE: 8,5 - are un vibe foarte bun, mereu cu zâmbetul pe buze, aici cred că se poate mari nota la următoarele vizite.                                                                                                        De revenit: am să mai merg, daca o să o mai prind liberă, este o fată de revizitat cu siguranță.  Te pup Alexandra, mulțumesc ptr timpul acordat.

Mulțumesc pt recenzie și...ma bucur ca a fost pe placul tău  încât sa merite așteptarea:)) 😘😘te pup și te mai aștept! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
27 minutes ago, kiukiuvea said:

Nici o recenzie pt ziua de azi?

😅....Le este rusine sa scrie o recenzie 😋(sunt si conturi vechi de ani si degeaba ,am mai citit p DG de B....) kiukiuvea orcum Alexandra si fara recenzi este o fata la care sa revi😇😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
11 minutes ago, Evolution85 said:

URMEAZA ACUMA CAMIONAGIU 13 SAU DISCRETU 94

😅😅😅 am fost mai rapid 😁👍.....Dc doar Alexandra sa ocupe topicu asta de Ploiesti 😆

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
9 minutes ago, bobo112 said:

Pune si tu o poză cu gogoșica 🤪

apasa pe Niknameul ei (cel cu Rosu) si apoi Open Link in new Tab( deschide fila noua😜 si o so vezi

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, kiukiuvea a spus:

Nici o recenzie pt ziua de azi?

Vin-o tu fa-o 😅 vezi ca ai pe topicul de Buc destule.. mai ai și pe aici în pag anterioare.. mulți din ce mi se spune nu au conturi sau nu fac recenzii...etc

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
1 oră în urmă, Evolution85 a spus:

URMEAZA ACUMA CAMIONAGIU 13 SAU DISCRETU 94

Și tu când? Ca m-ai amenințat de 2 ori pana acum cu futaiurile alea... 🤣 nu vad recenzia... 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 3 ore, Camionagiu13 a spus:

😅....Le este rusine sa scrie o recenzie 😋(sunt si conturi vechi de ani si degeaba ,am mai citit p DG de B....) kiukiuvea orcum Alexandra si fara recenzi este o fata la care sa revi😇😘

Revii...cu doi de i....ai facut pana la un i...mortii ei de limba romana

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, usermario said:

Revii...cu doi de i....ai facut pana la un i...mortii ei de limba romana

Lasa frate ca aici nu este forum de LB si literatura Romana ....se numeste Nimfomane😜....la scoala ne corectam greselile nu p topicuri ...hai noroc😉

Link spre comentariu
Acum 24 minute, Camionagiu13 a spus:

Lasa frate ca aici nu este forum de LB si literatura Romana ....se numeste Nimfomane😜....la scoala ne corectam greselile nu p topicuri ...hai noroc😉

Lasa frate sa murim prosti si needucati( de aceea suntem ceea ce suntem ca indivizi). Imi pare rau de paranteza asta pe care o fac aici, trebuie sa evoluam, sa ne devoltam. 

 

Cat despre Alexandra.... Prea speciala tipa!!!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
11 minutes ago, dozadeamor said:

Lasa frate sa murim prosti si needucati( de aceea suntem ceea ce suntem ca indivizi). Imi pare rau de paranteza asta pe care o fac aici, trebuie sa evoluam, sa ne devoltam. 

 

Cat despre Alexandra.... Prea speciala tipa!!!

Ok😉 ...Ce este important p un topic e sa dam recenzi nu ce scrim noi acu ...😆👍

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 40 minute, Camionagiu13 a spus:

Lasa frate ca aici nu este forum de LB si literatura Romana ....se numeste Nimfomane😜....la scoala ne corectam greselile nu p topicuri ...hai noroc😉

Info pentru colegu camionagiu 13

Pe traeu Timisiara..calea sagului 3 bombe biologice,Turda sub pod la perom 2 blonde in slapi,Romanesti...un bulangiu travestit....DN 72....dupa stejarul...madona..ti-o recomand...te suge de iti sare diagrama din tahograf...

Ma retrag din discutii...

  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
3 minutes ago, usermario said:

Info pentru colegu camionagiu 13

Pe traeu Timisiara..calea sagului 3 bombe biologice,Turda sub pod la perom 2 blonde in slapi,Romanesti...un bulangiu travestit....DN 72....dupa stejarul...madona..ti-o recomand...te suge de iti sare diagrama din tahograf...

Ma retrag din discutii...

😄😄😄 ms da nu ma intereseza..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ia hai gata cu toții! Faceți pe discuții generale topic de socializare și ce mai vreți voi! Mai anunț aici disponibilitate program poze una alta ca..asta e scopul topicului.. da I scroll 2 3 pag sa vezi cum sunt maine ca program și ce servicii fac!zic sa liniștim sa revenim la scopul paginii! Disponibilitate/servicii/poze/program/recenzii! Alte întrebări în pvt 

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
Acum 4 ore, usermario a spus:

Nu are unde sa parcheze bolidu...

EXACT BUCURESTEANULE.. 

Acum 6 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Și tu când? Ca m-ai amenințat de 2 ori pana acum cu futaiurile alea... 🤣 nu vad recenzia... 

M.A SECHESTRAT FEMEIA ACASA 

  • Haha 2
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
40 minutes ago, AlexaNdrA1q said:

Ia hai gata cu toții! Faceți pe discuții generale topic de socializare și ce mai vreți voi! Mai anunț aici disponibilitate program poze una alta ca..asta e scopul topicului.. da I scroll 2 3 pag sa vezi cum sunt maine ca program și ce servicii fac!zic sa liniștim sa revenim la scopul paginii! Dispozibilitate/servicii/poze/program/recenzii! Alte întrebări în pvt 

Total de acord ...👍👍....(scz ptru conversatile inutile p care leam avut cu colegu😋)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...