Sari la conținut

Alexandra! Fara graba 🤗🤗Garantez ca nu îți pierzi timpul 😇 0736734617


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Salutare! Ii urez Alexandrei aca AlexaNdrA1q Hristos a Înviat! Și vouă cititorilor scuze pentru că am reușit să scriu așa târziu despre întâlnirea cu aceasta mica făptură gingașă și adorabila. 

Am făcut programare pentru 16 martie 2023 ora 22 00 pe data de 10 martie prin comunicare de mesaje pe WhatsApp. La data respectiva am comunicat iar cu aceasta prin mesaje, niste glumite și m-a întrebat cum să mă aștepte. Lenjerie neagra sau rosie foarte profii, și mi-a comunicat și adresa exacta. 

Am ajuns in fața ușii ea foarte sexi și zâmbitoare iar eu eram total debusolat și cu o cutie de bomboane merci. Am intrat m-am dezechipat și am mers în dormitor unde mi-am încălzit mâinile puțin iar după ceva timp am mers la dus unde ne-am dusat împreună. Am mers în camera de nebunii unde Alexandra a început să o sugă cu multa pasiune, ne-am pupat, ne-am îmbrățișat iar după puțin timp am trecut la un 69 unde și-a pus pizda pe gura mea de abia mai puteam sa respir. Mi-a plăcut și mie dar și ei. Am terminat cu oralul și am început normalul unde s-au așezat singura in pozitia capra și am  început să pompeze de câteva  cu mângâiat pe sâni atingeri gemete din partea ei iar după câteva minute am pus-o pe spate  unde după ceva efort  și mângâieri pe păsărică am terminat glorios in prezervativ.  

Am mai stat câteva minute în pat împreună unde am discutat una alta, m-am îmbrăcat ne-am pupat pe obraz și am plecat cu gândul la următoarea întâlnire. 

Menționez că banii i-am lăsat pa bar la intrare și acolo au rămas până la plecarea mea din apartament. 200 de leuți 1 finalizare, dus împreună  și un 69 impresionant, fara sa ceara nimic domnișoara. 

Sper să mă mai intersectez cu AlexaNdrAq1 chiar daca nu sunt din oraș nici eu nici ea. 

Va salut zii faina!

 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Mulțumesc pt recenzie! Da momentan nu activez nicaieri!  Mi-am dat de vre-o 2/3saptamani  concediu 😅🤣 dacă voi revenii anunț pe topicul de București unde am sa fiu și prezenta! 

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 59 minute, AlexaNdrA1q a spus:

Mulțumesc pt recenzie! Da momentan nu activez nicaieri!  Mi-am dat de vre-o 2/3saptamani  concediu 😅🤣 dacă voi revenii anunț pe topicul de București unde am sa fiu și prezenta! 

Concediu plăcut pisicuțo!!!😁😘

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
Acum 13 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Mulțumesc pt recenzie! Da momentan nu activez nicaieri!  Mi-am dat de vre-o 2/3saptamani  concediu 😅🤣 dacă voi revenii anunț pe topicul de București unde am sa fiu și prezenta! 

Am  văzut eu ceva dar nu eram sigur. Deci norocul meu că te-am prins.  Concediu plăcut și liniștit. Să te întorci cu bateriile încărcate că sa ne futi până ne dar capacele. 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 18 ore, alinteodores a spus:

Am  văzut eu ceva dar nu eram sigur. Deci norocul meu că te-am prins.  Concediu plăcut și liniștit. Să te întorci cu bateriile încărcate că sa ne futi până ne dar capacele. 😂😂😂

Îți dai seama ca as avea 0 energie dupa atata pauza 😅😅 după 2/3programari cred ca apelez la metode ptr a ameliora febra musculara 

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 1 oră, AlexaNdrA1q a spus:

Îți dai seama ca as avea 0 energie dupa atata pauza 😅😅 după 2/3programari cred ca apelez la metode ptr a ameliora febra musculara 

Dacă nimerești un client care știe să facă masaj de relaxare,îl plătești tu. 😂😂😂

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
Acum 2 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Îți dai seama ca as avea 0 energie dupa atata pauza 😅😅 după 2/3programari cred ca apelez la metode ptr a ameliora febra musculara 

nu cred asa ceva..

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 5 minute, Evolution85 a spus:

nu cred asa ceva..

Ba da 😅 

 

Acum 14 minute, Discretul84 a spus:

Dacă nimerești un client care știe să facă masaj de relaxare,îl plătești tu. 😂😂😂

Daa😅 gen lasă frate nu mai platii hai servicii contra cost pe servicii contra cost 😅🤣 amândoi satisfăcuți și aia e 😅 ce e 200 la un masaj bun ce e 200 la un nr ... facem doar schimb de bani 

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova
Acum 2 minute, AlexaNdrA1q a spus:

Ba da 😅 

 

Daa😅 gen lasă frate nu mai platii hai servicii contra cost pe servicii contra cost 😅🤣 amândoi satisfăcuți și aia e 😅 ce e 200 la un masaj bun ce e 200 la un nr ... facem doar schimb de bani 

El ți-i dă ție când vine....și tu lui când pleacă. 😂😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Dragi prieteni, draga Alexandra 

 

 Revin cu o alta recenzie la o alta fata excepționala. 

 

    Alexandra o pot descrie ca o puștoaică, din aceea care te dorește, te vrea, ochii aceeia pe care îi are te hipnotizează. O fata speciala, frumoasa, care aduce aminte de o colega de munca, care dorea sa facem ceva dar din păcate a plecat și am rămas cu pofta aceea nebuna. După multe încercări și eșecuri de-asemenea am reușit sa ajung la ea, îi mulțumesc tare mult ca m-a așteptat,desii nu sunt genul sa dau tepe, munca ma ținea pe loc. Primul impact a fost cel vizual, care m-a fermecat. Am vorbit puțin și am mers în dus unde am făcut baie amândoi, după aceea ne-am sălășluit în pat, pe muzica blana care o reprezinta, are un sexappeal wow. Începe cu un oral frumos, o rog sa urce peste mine, și asa finalizez. Stam de vorba, fumează o țigară, este lipicioasa și prietenoasa. Am trecut la partea a doua, oral, misionar, ladyonyop și după aceea finalizez printr-un handjob. Tin sa spun ca nu se ferește de spermă ca unele fete ba chiar se uita incintant. 

Aspect 9.5

Locația 10 (fiind singura) 

GFE 9

ON 10

NP 10

 

Am înțeles ca s-a retras, sper sa revină, este ceva unic este interesanta ai ce vorbii. 🌹🌹🌹

 

Va urez o seara frumoasa. Revin cât de curând. Bye. 

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 20.04.2023 la 21:03, anefsex a spus:

Dragi prieteni, draga Alexandra 

 

 Revin cu o alta recenzie la o alta fata excepționala. 

 

    Alexandra o pot descrie ca o puștoaică, din aceea care te dorește, te vrea, ochii aceeia pe care îi are te hipnotizează. O fata speciala, frumoasa, care aduce aminte de o colega de munca, care dorea sa facem ceva dar din păcate a plecat și am rămas cu pofta aceea nebuna. După multe încercări și eșecuri de-asemenea am reușit sa ajung la ea, îi mulțumesc tare mult ca m-a așteptat,desii nu sunt genul sa dau tepe, munca ma ținea pe loc. Primul impact a fost cel vizual, care m-a fermecat. Am vorbit puțin și am mers în dus unde am făcut baie amândoi, după aceea ne-am sălășluit în pat, pe muzica blana care o reprezinta, are un sexappeal wow. Începe cu un oral frumos, o rog sa urce peste mine, și asa finalizez. Stam de vorba, fumează o țigară, este lipicioasa și prietenoasa. Am trecut la partea a doua, oral, misionar, ladyonyop și după aceea finalizez printr-un handjob. Tin sa spun ca nu se ferește de spermă ca unele fete ba chiar se uita incintant. 

Aspect 9.5

Locația 10 (fiind singura) 

GFE 9

ON 10

NP 10

 

Am înțeles ca s-a retras, sper sa revină, este ceva unic este interesanta ai ce vorbii. 🌹🌹🌹

 

Va urez o seara frumoasa. Revin cât de curând. Bye. 

 

Mulțumesc frumos! Acum vad recenzia!! 😘 

Da am stat o perioada pe dreapta (încă sunt indecisa) 😅 

Link spre comentariu
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
  • Telefon: 898989898999
  • Oras:Ploiesti
Acum 37 minute, AlexaNdrA1q a spus:

Mulțumesc frumos! Acum vad recenzia!! 😘 

Da am stat o perioada pe dreapta (încă sunt indecisa) 😅 

NUMAI STA PE DREAPTA ...AVEM TREABA 🤟😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, Evolution85 a spus:

EU VOTEZ PENTRU INTOARCERE 🤗🤟😇

Poate vin pe acolo ... mai ma gândesc puțin:) dacă bag reîntoarcerea aia forta... vin sigur .:)) 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
6 hours ago, AlexaNdrA1q said:

Poate vin pe acolo ... mai ma gândesc puțin:) dacă bag reîntoarcerea aia forta... vin sigur .:)) 

The return of Profa 😎👍😈.....forta fie cu ciocanele 🙃🍌

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
La 01.05.2023 la 14:42, daniel78 a spus:

Dacă erai în Ploiești azi, te vizitam și eu. 

Vin...cat de curand imi fac prezenta! 😘😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 3 ore, kiukiuvea a spus:

Bună .poți să mi spui cum o cheamă pe prietena ,cu care ai mai activat împreună.myriam cumva?

Doamne ferește 😅am avut câteva zile colega dat nicidecum Miriam...și nu ne-am afisat ca si colege...deci?? Alte info 0784 773 041 whatsaap 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Ați luat banii???😂😂 

😈MIERCURI DUPA ORA 15 IMI FAC PREZENTA LA VOI!😈

LOCATIE CENTRALA CA DEOBICEI ANUNT PUNCTUL DE REPER CAND VOI AJUNGE 

DETALIILE SUNT AFISATE PE PROFIL SAU LA SEMNATURA!  😘😘  cine a mai fost rog la programare sa imi mentioneze! See you soon!  Topicul de Buc se știe inclusiv recenziile ..cine este curios si nu știe peste ce da..sa verifice topicul de pe București 

 

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 minute, dydy.v.1.1 a spus:

Care..și de unde..ca acum ma duc sa iau😐

Fiecare de unde ii câștiga 🤣🤣 ca să mi dea mie 😁🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...