Sari la conținut

Alexandra! Fara graba 🤗🤗Garantez ca nu îți pierzi timpul 😇 0736734617


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0
35 minutes ago, AlexaNdrA1q said:

Fiecare de unde ii câștiga 🤣🤣 ca să mi dea mie 😁🤣

😅👍...>Eu ia.m si nam regretat< (bine ai revenit Alle 😉😘

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 10 ore, dydy.v.1.1 a spus:

Care..și de unde..ca acum ma duc sa iau😐

Banca Transilvania,Raiffeissen Bank,BCR,BRD,C.E.C,Banca Patria,Revolut,etc..sauuuuu....stiu eu niste baieti(zavragii) in Cina care dau imprumut🤣🤣🤣

  • Like 1
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am deja mesaje ptr programari si nu va pot răspunde încă! Momentan încă ma ocup de cele din orașul unde sunt! Voi incepe sa fac programările pentru Ploiesti de mâine după ora 15 ca sa pot tine si evidenta lor!😅 pana maine uit si dupa nu e ok😘

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Chiar acum, AlexaNdrA1q a spus:

Am deja mesaje ptr programari si nu va pot răspunde încă! Momentan încă ma ocup de cele din orașul unde sunt! Voi incepe sa fac programările pentru Ploiesti de mâine după ora 15 ca sa pot tine si evidenta lor!😅 pana maine uit si dupa nu e ok😘

Și de ce am 4 stele??😅

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
16 minutes ago, AlexaNdrA1q said:

Și de ce am 4 stele??😅

😅🤣....nui pb de miercuri vine valu de recenzii si te faci de 5 😉

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 6 minute, amoreamore a spus:

Scuze... dar dacă accepți alte fantezii     se poate și edging ...  palme peste pasarică, fund , loviri cu pla   peste față? 

Cock explosion, edging handjob with long french nails ???

În limita bunului simt da!! Dar sunt detalii care se discuta în privat 😘 😊 dacă dorești am și recenzie ptr edging pe Buc sau Brașov!! De aceea și specific alte fantezii și ca nu stau sa fac aici romane la orice mesaj dacă fac aia aia..aveți nr ... întrebarea poate fi pe whatsaap și stabilim !😁

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Buna dimineata 🥰🥰asa cum m-am pronunțat..astăzi ajung în oraș!😌😌

🔞disponibila azi de la 14:30-22:00🔞

Punct de reper:saormeria la Tzanca

Doresc sa știu ora/timpul dorit iar confirmarea programării se face cu 30 de min inainte 😘😘

 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va rog mult... poateeeeee din întâmplare exista un medic chirurg in ploiesti si aici pe forum ...aștept mesaj în pvt ..mulțumesc 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 38 minute, AlexaNdrA1q a spus:

Va rog mult... poateeeeee din întâmplare exista un medic chirurg in ploiesti si aici pe forum ...aștept mesaj în pvt ..mulțumesc 

Ai pățit ceva, ai nevoie urgent? 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 41 minute, anefsex a spus:

Ai pățit ceva, ai nevoie urgent? 

Eu nu!... da am eu nevoie de o anumita pers si nr respectivului medic...nu pot da numele aici clar... dar poate se intampla o minune si primesc mesajul alaaa care trebuiee ...:)) dar nu detaliez aici :) nu merge sa îți dau mesaj pvt.fiind un oraș destul de mic Ploieștiul știu ca mulți oameni se cunosc aici.. 

Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
Acum 1 oră, AlexaNdrA1q a spus:

Va rog mult... poateeeeee din întâmplare exista un medic chirurg in ploiesti si aici pe forum ...aștept mesaj în pvt ..mulțumesc 

@salmanasar     te cauta Alexandra

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Nu ii pot scrie 

Trebuie sa aveti amandoi conturi platite,tu rosu si el verde ca sa puteti comunica aici.Asa vrea Pisicul.Si Cleopatra.

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
Acum 20 minute, awokeone10 a spus:

Trebuie sa aveti amandoi conturi platite,tu rosu si el verde ca sa puteti comunica aici.Asa vrea Pisicul.Si Cleopatra.

Nu prea. Eu am primit bine-mersi niste propuneri indecente in privat de la un cont rosu :jackass

  • Haha 4
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Dar ce faceți mai pe topicul meu?? 😒😒chat fără mine :)) pe "curtea suprema" toată lumea 🤣afaraaa😌🤣🤣 pup 😘

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

La bani ăștia vreau factura...am firma pot plati prin OP....pai ce facem lasă din preț că ești la negru...poate tu nu ști cât îți ia stătu....iar pentru clienți fi ți bărbați nu va mai lăsați păcăliți..că voi ridicați pretu.....faceți o pauza de 3 luni....ori sa plece unde găsesc fraierii....o seara placuta tuturor...

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Vizitat astăzi pe Alexandra. Nu are rost să mai detaliez acțiunea. O finalizare, achitat 200 lei. Totul durat aproximativ 30 min. Nu m-am simțit grăbit, din contră, super. De revenit, cu siguranță. Ca și note între 9 și 10. Seară frumoasă tuturor. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, neamtzu a spus:

La bani ăștia vreau factura...am firma pot plati prin OP....pai ce facem lasă din preț că ești la negru...poate tu nu ști cât îți ia stătu....iar pentru clienți fi ți bărbați nu va mai lăsați păcăliți..că voi ridicați pretu.....faceți o pauza de 3 luni....ori sa plece unde găsesc fraierii....o seara placuta tuturor...

Dim com de la pag 10/11parca ..reiese ca ai fost la mine! Și dacă da și dacă nu... de ce voi bărbații nu înțelegeți ca noi avem dreptul la ce tarif dorim..iar voi alegeți unde sa mergeti??? Îmi pare rău.. cei care ma vizitează pe mine îți garantez ca nu sunt fraieri ci sunt oameni care apreciază CALITATEA  nu CANTITATEA ! 

și ar fi ok sa nu ducem o discuție lunga inutila pe baza prețului deoarece ...nu își are rostul! Mulțumesc ptr înțelegere și seara buna!! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 2 ore, daniel78 a spus:

Vizitat astăzi pe Alexandra. Nu are rost să mai detaliez acțiunea. O finalizare, achitat 200 lei. Totul durat aproximativ 30 min. Nu m-am simțit grăbit, din contră, super. De revenit, cu siguranță. Ca și note între 9 și 10. Seară frumoasă tuturor. 

😘😘😘te pup! Mulțumesc ptr vizita 🤗

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
4 hours ago, AlexaNdrA1q said:

Dim com de la pag 10/11parca ..reiese ca ai fost la mine! Și dacă da și dacă nu... de ce voi bărbații nu înțelegeți ca noi avem dreptul la ce tarif dorim..iar voi alegeți unde sa mergeti??? Îmi pare rău.. cei care ma vizitează pe mine îți garantez ca nu sunt fraieri ci sunt oameni care apreciază CALITATEA  nu CANTITATEA ! 

și ar fi ok sa nu ducem o discuție lunga inutila pe baza prețului deoarece ...nu își are rostul! Mulțumesc ptr înțelegere și seara buna!! 

😎👍👍..Total de acord ...Pe pagina anterioara la cerinte scrie mare "/Cine dorește plătește cine nu dorește merge frumos la alt topic🔚/""......"1st" trebui sa mai si citim inainte de a comenta......succes la totii

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...