Sari la conținut

🔞💋💋 Sabrinnnaa 🔞💋💋💋-0734107994


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"
  • Oras:Pa peste tot unde am "nevoie", si sunt "primit"

‘na seara la brasoveni,

Vizitat si eu, astazi, titulara

Fiind in delegatie saptamana asta prin centrul tarii, m-am gandit ca, pe drumul spre casa, sa vad si eu ce mai croshetatzi voi pe-aici 🙄…citit de saptamana trecuta forumul, conspectat “posibilitatile” si trecut in agenda sa-mi-ncerc norocul.

Prima mesagiuita o fo’ disponibila la pre-programare (mi-am “rezervat” si ziua, din prima incercare ) asa ca am stat linistit in delegatie asteptand sa vina “azi”. Noroc ca m-am mai uitat pe-aici si-am constatat cu stupoare ca fatuca-si facea bagajele, ca s-a saturat de clima voastra “polara”…ba chiar si racise nitzel. Pfuaiii…si io? 🥵Ea a zbughit-o in NE-ul tarii, si nici gand ca drumul meu sa treaca pe-acolo

Deci, pe miercuri seara (sau joi dimineata) am luat-o de la cap, wsp-ind lista scurta de-o aveam…Dat 2 mesaje, knd sa-l dau pe urmatorul:”bing!”…raspuns Sabrina.

Yes, ofcourse, my horse! 😍Sa mai indraznesc eu vreodata sa ma plang ca n-am noroc

Buuunnn…plecat din timp dimineatza, de la cazare sa reusesc sa ajung la “popas”; din pacate colegul conducea si…a dreaq prudenta si viteza legala (si umpicutz de coloana, din cauza de ceva lucrari, pe diverse portiuni de drum), vedeam pe ceas cum incepeam sa “intarzii”  Pana la urma am avut noroc, avand in vedere ca de unde am debarcat colegu’ mai era putin pana la zona Coresi. Nici nu ma gandisem ce bine am nimerit. Dar..pana aici.

Gasit si parcarea, mai greu a fost cu blocul…waze-ul ma dusese la ala mai din mijloc. Nu era ala. Zic ” hai la asta din stanga" ca pare mai aproape de locul de parcare. Bineinteles ca nici ala nu era. Era ala din dreapta. N-o fo’ rea plimbarea, ca macar ma prinsesem care e numerotarea…mi-am zis eu. Dar m-a luat orbu’ gainilor si mi s-a parut ca, in cazul blocului ei nu e asa. Cert e ca i-am dat tarcoale de vreo 2 ori, m-am recunoscut invins si-am wsp-it din nou: “care ‘shtele ma-sii…🤬”, S-a dovedit ca trecusem pe langa intrare…de 2 ori. Interfonul/etajul il primisem, asa ca, cu umpicutz de intarziere ajuns sus...mi-a placut ce-am vazut

Caprioara pe toace, la sutien si bikinei, parul revarsat, zambitoare, primitoare :yummy Servit cu un suc si trecut la chat in partea de bucatarie (e un living open) cu cate-o tigara. Ea cu de-alea “fara fum” de obicei, dar mi-a tinut companie si cu una adevarata, “cu fum”.

Povestit eu patzania cu ajunsul, mai povestit nitzel si cum era sa “ratez” oprirea (sa raman fara obiectu’ activitatii) in Bv. Ne-am hahait nitzel, vorbareatza ea, vorbaretz eu, ne-am mishcat amandoi “natural” catre…intrat eu primul la dush (primit prosop curat si uscat) – refuzat cu incapatzanare, de 2-3 ori papucii (pai de-ai am venit eu la ea? Sa-mi dea papucii :onloo???), apoi ea, si intalnit in dormitor. Bun patul..taricel.

Ne-am luat vorba din gura (a murit un drac!🤣) cum ca “protejat”;eu ca asa “practic”, ea ca ca nush ce plomba proaspata are…io m-am bucurat ca-nsemna ca n-o s-o musste tare, sa nu pice plomba, nu? Trecut la incalzirea juniorului, pentru pelerine, eu executand una-doua ture de caprioara cu mainile (mangaiat, framantat) si buzele (pupacit de control), ea…la fel. Juniorul odata incalzit, trecut la exercitiile “impuse”

OP frumushel, cu abnegatie, cu patos, cu umezeala dar...cam fara variatiuni si artificii; cam “sec”. E adevarat ca asa am reusit sa nu ma simt in pericol de a intrerupe brusc evolutia caprioarei, si am beneficiat ceva timp de guritza, bujitzele si…corpul caprioarei (ca eu eram responsabil cu mangaiatul si framantatul…sa nu i se faca frig, nah). De comun acord (mai mult cu “acordul” meu) trecut la NP.

Clasicul misionar, sa mai “acoperim” nitzel caprioara daca s-o fi zgribulit; nu era zgbribulita, ba chiar se incinsese. Ca si la venire…primitoare. Liana, nu alta, cu imbratisari si magaieri, pe piept, pe spate, pe gat, pe unde apuca bashka gafaieli ushoare. Era bine-bine dar uitat la ceas (eu) si cerut si la LOT, sa mai framant si eu ceva. Niciun protest…incalecat intr-o clipita. Sportiva rau aici…abia pridideam sa ma tin de ritmul si amplitudinea ei. Ori am reusit eu sa o calmez - nu cu fraul…cu (sus)tinutul de poponeatza – ori a mai obosit ea, cert e ca am recut mai la skin-to-skin, mai la “calm” si-am putut sa bag ritmul mai apropiat mie, pana la “final”. Sters fata cu servetzele, cat sa pot merge la dush (facut si ea, din nou dush) si intalnit iar la chat.

Mi-a mai umplut paharul cu suc, am mai tras o tigara, am mai chat-uit pana, am mai ras de telefonul meu de “scandal” cu agenda full de “user”-e pana ne-a trezit vibratia telefonului ei…ajungea urmatoarea programare. Imbracat rapid, pupacit (parca ii eram mai la “suflet” acu’ decat la venire, cand ma cam studia) si dat pe usa afara.

NOTE:

Locatia: 9…zona Coresi. Bloc nou, 2 camere, curat si luminos (dormitoru’ cu perdele groase), pat bun…locuri de parcare garla.

Sabrina Sabi: 9…nu prea-s eu cu slim “subtire” – pozele o mai implinesc nitzel, parca – dar mi-a placut. Frumusica, par lung (strans in timpul actiunii) cu care se “joaca” a la flirt la chat, ochi scanteietori amuzati sau interesati (depinde de subiect), sani medii (si ca marime, si ca “elasticitate” si ca “tarie”) poponeatza rotunda, cu “obrajorii” carnosi :foame

Atitudine: 10…a fost serioasa cu programarea, m-a indrumat cu rabdare (ba mi-a dat si video cu intrarea in bloc, daca-a vazut ca am orbul gainilor), nu m-a grabit desi am intarziat nitzel (din vina mea), naturala si deschisa atat la chat cat si la “actiune”. Tine si la glume, tine si la discutii  mai “serioase”.

Igiena: 10

OP: 8 (cam)…nu prea e punctul forte. Nu ca-l evita sau fuge de el (nu intrerupe fara sa o rogi sa..)…dar e “sec”. Junioru’ a fost lustruit si udat de numa’,,.dar numai atat. Fara artificii, fara mari variatzii. Cu nadejde, neobosit, dar mecanic. Cu “precizie” dar fara “arta”..si doar cu framantat de oo

NP: 9…aici se schimba calimera. O simti ca vrea, si poate, si ii face si placere. Nu fereste, nu fenteaza, ba din contra…ies scantei din contre.

Cado’ : 300/1h…dtd cca 55 min (dar mi-am depasit “slotul”…si tot ea a sarit sa ma pupe, la plecare; deci nu s-a suparat. Sau, poate, se bucura ca scapa de “nebun”:hmmm)

Concluzia: merita vizitata, daca-ti plac slim-urile pline de naturaletze, si sa te simti ca si cu colega de liceu. Creeaza o atmosfera placuta, are un vibe bun (…asa a zis si ea, de mine 😂..o fi chestia ai cu chimia:console) si, in afara oralului la care mai are de exersat (e posibila si varianta cealalta: eu am exersat prea mult :blushing2) experientza per global e buna; la NP “te scoate din papuci”, cu patosul…zau.

V-am lasat

🍻

  • Like 5

Fetelor...sa stiti ca accept si "banii inapoi", daca voi considerati ca nu ati fost in forma, si puteti "mai bine"!!!

Trebuie doar sa-mi propuneti 😂

Promit sa ii folosesc in acelasi scop, la aceeasi "casierie"...poate o fi mai bine, data viitoare😜

Link spre comentariu
  • Oras:Ro
  • Oras:Ro

După câteva încercări nereușite de a ajunge la o alta domnișoară, m-am decis sa o vizitez pe Sabrina...și bine am făcut. Contact pe whatsapp, răspuns relativ rapid si programat pentru ultimul loc liber.

Locația binecunoscuta, însă destul de greu de orientat dacă mergi prima data prin zona. Un lucru bun e ca îți dă "cheita" si numărul apartamentului va sa poți urca liniștit, fără sa pari dubios. Când am ajuns m-a întâmpinat o domnișoară frumoasa foc, cu un corp bine proporționat, slabuta, cu o atitudine mișto tare. Am fost servit cu un pahar de ala, conversat puțin și apoi la acțiune. Intr-adevar oralul nu este punctul ei forte...bun, însă nu extraordinar. Însă compensează la NP unde se implica, comunica, se vede și se simte foarte bine totul.

Per total o experienta foarte faina care oricând merita reluata. 

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Acum 18 ore, adr1an11 a spus:

După câteva încercări nereușite de a ajunge la o alta domnișoară, m-am decis sa o vizitez pe Sabrina...și bine am făcut. Contact pe whatsapp, răspuns relativ rapid si programat pentru ultimul loc liber.

Locația binecunoscuta, însă destul de greu de orientat dacă mergi prima data prin zona. Un lucru bun e ca îți dă "cheita" si numărul apartamentului va sa poți urca liniștit, fără sa pari dubios. Când am ajuns m-a întâmpinat o domnișoară frumoasa foc, cu un corp bine proporționat, slabuta, cu o atitudine mișto tare. Am fost servit cu un pahar de ala, conversat puțin și apoi la acțiune. Intr-adevar oralul nu este punctul ei forte...bun, însă nu extraordinar. Însă compensează la NP unde se implica, comunica, se vede și se simte foarte bine totul.

Per total o experienta foarte faina care oricând merita reluata. 

 

Multumesc pentru vizita 🤗 

Te pup si te mai astept pe la mine 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare!

Am fost si eu astazi, plus alte dati, in vizita la Sabrina. Mod de contact WhatsApp, raspunsul a venit destul de repede si am stabilit intalnirea. Cand am ajuns in locatie m-a intampinat de o fata frumoasa, cu zambetul pe buze si lenjerie intima; restul va puteti inchipuii cum a decurs. :D

Note:

Aspect: 9/10 E frumoasa, bine proportionata si slim

OP: 8/10 Oralul e bun, dar cum ziceau si ceilalti putin cam sec. Un avantaj ar fi ca se vede ca-si da silinta sa-l execute bine plus ca mai ramai cu ceva energie la normal

NP: 9/10 Executat bine si se implica in timpul actiunii

Atitudine 10/10: Atitudinea este cea care o scoate in evidenta fiind calma, blanda si orientata spre client; in plus lasa o stare de spirit placuta, mai ales prin zambet. Alte atuuri: comunicativa si ospitaliera

Locatie 10/10: Apartamentul e curat si locuieste singura

Amenda: 300 lei

In concluzie asa putea spune ca Sabrina este o fata care merita vizitata si eu clar o sa mai revin; nu am cum sa nu revin mai ales ca am fost de mai multe ori la ea. Spor in toate sa aveti! mai ales tie, Sabrina. 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
La 25.09.2022 la 23:14, MisteriosOne a spus:

Salutare!

Am fost si eu astazi, plus alte dati, in vizita la Sabrina. Mod de contact WhatsApp, raspunsul a venit destul de repede si am stabilit intalnirea. Cand am ajuns in locatie m-a intampinat de o fata frumoasa, cu zambetul pe buze si lenjerie intima; restul va puteti inchipuii cum a decurs. :D

Note:

Aspect: 9/10 E frumoasa, bine proportionata si slim

OP: 8/10 Oralul e bun, dar cum ziceau si ceilalti putin cam sec. Un avantaj ar fi ca se vede ca-si da silinta sa-l execute bine plus ca mai ramai cu ceva energie la normal

NP: 9/10 Executat bine si se implica in timpul actiunii

Atitudine 10/10: Atitudinea este cea care o scoate in evidenta fiind calma, blanda si orientata spre client; in plus lasa o stare de spirit placuta, mai ales prin zambet. Alte atuuri: comunicativa si ospitaliera

Locatie 10/10: Apartamentul e curat si locuieste singura

Amenda: 300 lei

In concluzie asa putea spune ca Sabrina este o fata care merita vizitata si eu clar o sa mai revin; nu am cum sa nu revin mai ales ca am fost de mai multe ori la ea. Spor in toate sa aveti! mai ales tie, Sabrina. 

Multumesc pentru recenzie 😘

Te pup si te astept oricand ai placerea 🤗😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Sautare ! 

Duminica am vizitat-o pe Sabrina, programare din scurt, am sunat-o si mi-a spus ca se pregateste, si abia peste 20 de min sa urc. 

Mi-a oferit codul de acces,apartamentul si  urca nene pe scari,liftul era blocat 😂. A meritat sa urc pe scari 6 etaje, tipa are o atitudine de 10+,vorbeste frumos si este amabila.Locatia este intr-un studio, am stat la povesti in bucatarie,ma servit cu apa plata.Amandoi eram fresh dar dupa ce am stabilit detaliile,am fost la baie pentru un refresh, baia era curata,gel de duș,prosop mare uscat si apa de gura. Intrat in camera de tavaleala, am inceput cu saruturi pe corp atingeri si i-am inspectat pasarica proaspat epilata,o igiena de 10, nici un miros dubios,o pizda mica si fină,numai buna de penetrat. Mi a intors favorul si mi a facut un oral protejat bunicel,dupa 5 min de supt, am trecut la lucruri serioase, aici are nota de trecere, se misca bine,fundul ala e maxim de fain cand il ti in palme , schimbat 3 pozitii si finalizat pe burta si sanii ei. Un mare plus ca intrat la baie si a facut duș,apoi am intrat eu, am mai povestit putin si dus am fost. Tipa este naturala, plina de viata si se fute frumos. 

De recomandat,da, eu mai merg o data. 

150 fara sa imi fie ceruti 

Dtd 40 de min. 

Mersi tinerete, ai grija de tine si ne vedem data viitoare,( fara duracell) 😂

Bafta multa tuturor, sa aveti parte de bine si, cicane tari! 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
Acum 21 ore, nirolfnirolf a spus:

Sautare ! 

Duminica am vizitat-o pe Sabrina, programare din scurt, am sunat-o si mi-a spus ca se pregateste, si abia peste 20 de min sa urc. 

Mi-a oferit codul de acces,apartamentul si  urca nene pe scari,liftul era blocat 😂. A meritat sa urc pe scari 6 etaje, tipa are o atitudine de 10+,vorbeste frumos si este amabila.Locatia este intr-un studio, am stat la povesti in bucatarie,ma servit cu apa plata.Amandoi eram fresh dar dupa ce am stabilit detaliile,am fost la baie pentru un refresh, baia era curata,gel de duș,prosop mare uscat si apa de gura. Intrat in camera de tavaleala, am inceput cu saruturi pe corp atingeri si i-am inspectat pasarica proaspat epilata,o igiena de 10, nici un miros dubios,o pizda mica si fină,numai buna de penetrat. Mi a intors favorul si mi a facut un oral protejat bunicel,dupa 5 min de supt, am trecut la lucruri serioase, aici are nota de trecere, se misca bine,fundul ala e maxim de fain cand il ti in palme , schimbat 3 pozitii si finalizat pe burta si sanii ei. Un mare plus ca intrat la baie si a facut duș,apoi am intrat eu, am mai povestit putin si dus am fost. Tipa este naturala, plina de viata si se fute frumos. 

De recomandat,da, eu mai merg o data. 

150 fara sa imi fie ceruti 

Dtd 40 de min. 

Mersi tinerete, ai grija de tine si ne vedem data viitoare,( fara duracell) 😂

Bafta multa tuturor, sa aveti parte de bine si, cicane tari! 

Muuuuultu ' , Te puuuuuuup😘😘 

Te mai astept pe la mineee oricand ai placerea!🤗

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Buna , din cauza regulilor nu mai pot posta poze ! 🤦‍♀️ Mi se pare foarte ciudat .. 

Asaaaaa caaa ...... disponibila ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Va astept pe wapp pentru programari ! (o sa postez la story o poza cu mine de azi ) 

Vaa pup 😘🤍

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov
1 oră în urmă, ciucubelbv a spus:

imi place ca dai cu Ignor total la WhatsApp . frumos 

Te rog sa mi specifici  si ora pana cand iti pot raspunde ! 

daca tu imi dai mesaj in seara asta , si eu il vad maine , nu mai raspund , din cauza ca poate ai sotie/copil etc

te pup si zi frumoasa in continuare ! 😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...