Sari la conținut

Bianca 0730955147


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

‼️😈Buna, vrei sa-ti implinesti cea mai fierbinte fantezie? Noi suntem gata sa-ti oferim experienta. 3 stapane care asteapta sa-ti indeplineasca cele mai indecente fantezii.😈‼️ Suna la numarul 0730955147 pentru mai multe detalii, cum ar fi poze, pret, locatia, detalii despre sedinta de dominare. Disponibil oricand. ‼️

Link spre comentariu
  • Telefon: gilfroro
  • Oras:Bucale
  • Telefon: gilfroro
  • Oras:Bucale

Se întâmplă ceva pe forumul ăsta? S-a schimbat regulamentul, in sensul că... nu mai există niciunul?

Vă apucați sa aruncați un număr de telefon su gata și va așteptați sa fiți sunate??!!

Detaliile de care spuneți voi se dau aici, nu la telefon. 

Va doare mana sa scrieti, sau informațiile sunt secrete.

Este pură tiganeala (nu, nu ma refer la romi ci la o atitudine de batjocura față de forum si membrii sai) ce faceti si denotă doar hoție pe față.

Link spre comentariu

Este așa numita “Dia”, slăbănoaga aia care cere 600 lei pentru o ședința cu ea singura, cu încă una ca și ea 1000 lei iar acum a mai corupt încă una și probabil cer vreo 1500 lei ca na, sunt trei… Ea este, am verificat eu in amănunt, cu toate ca nu recunoaște… Sunt puse pe făcut bani fetele!

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
  • Oras:bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, cereallxxx a spus:

Este așa numita “Dia”, slăbănoaga aia care cere 600 lei pentru o ședința cu ea singura, cu încă una ca și ea 1000 lei iar acum a mai corupt încă una și probabil cer vreo 1500 lei ca na, sunt trei… Ea este, am verificat eu in amănunt, cu toate ca nu recunoaște… Sunt puse pe făcut bani fetele!

Dacă e adevărat ce spui, e grav....a văzut că nu i merge cu topicul ei, plin de informații ce e drept, dar cu recenzii negative, și aici încearcă un blind-cine e prost pune botul....parcă nu îmi vine să cred!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 04.09.2022 la 17:54, BiancaAlina a spus:

‼️😈Buna, vrei sa-ti implinesti cea mai fierbinte fantezie? Noi suntem gata sa-ti oferim experienta. 3 stapane care asteapta sa-ti indeplineasca cele mai indecente fantezii.😈‼️ Suna la numarul 0730955147 pentru mai multe detalii, cum ar fi poze, pret, locatia, detalii despre sedinta de dominare. Disponibil ori

Acum 2 ore, Cautatorul13 a spus:

Dacă e adevărat ce spui, e grav....a văzut că nu i merge cu topicul ei, plin de informații ce e drept, dar cu recenzii negative, și aici încearcă un blind-cine e prost pune botul....parcă nu îmi vine să cred!

cand. ‼️

Nu cere nimeni atatia bani...imbinam munca cu placutul...

Link spre comentariu
Acum 8 ore, cereallxxx a spus:

Este așa numita “Dia”, slăbănoaga aia care cere 600 lei pentru o ședința cu ea singura, cu încă una ca și ea 1000 lei iar acum a mai corupt încă una și probabil cer vreo 1500 lei ca na, sunt trei… Ea este, am verificat eu in amănunt, cu toate ca nu recunoaște… Sunt puse pe făcut bani fetele!

 

Acum 2 ore, BiancaAlina a spus:

Nu cere nimeni atatia bani...imbinam munca cu placutul...

Daca nu cereti 1500 lei / 1 ora pentru dominare toate cele 3 Stapanele atunci cat cereti ?

Scrie aici... ca sa elucidam misterul.

Multumim!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Sincer la cum își expun oferta... slabe șanse sa se ducă cineva, doar un idiot.. 😂

Cât pentru voi fetelor.... 

Mana întinsă care nu spune o poveste nu primește pomana.... 

Fiți profesioniste ce dracu😂😂😂

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...