Sari la conținut

Un Masaj bun 😈 ? 😎


Postări Recomandate

  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 2 ore, 1Unknown a spus:

Salut mersi de recomandare dar am fost.

Altă recomandare? 

Eu am fost o data de mai multe ori la Salon Monalisa este scump dar ai de unde alege 200 de lei cu 200 ce ai dai la fata și îți mai cere și un Wischi 150 lei dar sunt niște moldovence de la Iași pericol cind am fost ultima oară erau vro 7 fete 

Link spre comentariu
  • Oras:Necunoscut
  • Oras:Necunoscut
Acum 7 minute, Valerica1234 a spus:

Eu am fost o data de mai multe ori la Salon Monalisa este scump dar ai de unde alege 200 de lei cu 200 ce ai dai la fata și îți mai cere și un Wischi 150 lei dar sunt niște moldovence de la Iași pericol cind am fost ultima oară erau vro 7 fete 

Fara Saloane dacă se poate.

Mersi oricum 👍

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

sunt doua anunturi relativ noi, oare cineva le-a testat?

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/se-face-masaj-pe-tot-corpul-dureri-musculare-si-alte-tipuri-de-masaj-ale-corpului/dgh46igfh52i7e03d8463i532286ifh2.html

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/cosmetica-wellnes-medicale/anunt/maseuza-tanara-ofer-masaj-relaxare-anticelulitic-reflexoterapie/18h6564d5f6272f8ed692hd15e618847.html

Link spre comentariu
Acum 1 oră, Terent a spus:

https://m.olx.ro/d/oferta/masaj-relaxare-de-corp-IDgob4n.html salutare fraților a fost cineva la doamna ,eu am sunat și mi -a zs ca face cu finalizare manuala la 200 ora daca vreau și altceva se discuta la fața locului .

Am fost pentru masaj, 150 leusteni.

Masajul ti-l face pe pat, si e frecangeala pe spate cu ulei de bebelusi. 

La 200 e masaj erotic, n-am fost curios.

Doamna are pe la 45 de ani, dar n-ai intoarce capul dupa ea pe strada.

Vorbeste intruna si pe langa.

O investitie proasta, per total. 

Eu n-o sa repet experienta nici daca ma plateste ea.

P.S - care aveti consoarte acasa, aveti grija ca suna inapoi daca nu va raspunde din prima.

 

Link spre comentariu
La 09.09.2022 la 10:59, eldiavolo666 a spus:

Am scris pe watsup da nici un răspuns,mi se pare țeapă....

Am discutat pe wapp cu ea, n-are locuri libere, inca de cand a pus anuntul. 

E mort Aradul pe partea de masaj, e Vio si mai o doamna tot din Vlaicu, in rest, nu prea am dat de niciuna cu anunt pe olx sau publi. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0745874831
  • Oras:Arad
  • Telefon: 0745874831
  • Oras:Arad
1 oră în urmă, Nasty-Nas a spus:

Am discutat pe wapp cu ea, n-are locuri libere, inca de cand a pus anuntul. 

E mort Aradul pe partea de masaj, e Vio si mai o doamna tot din Vlaicu, in rest, nu prea am dat de niciuna cu anunt pe olx sau publi. 

Toata lumea o lauda pe doamna Vio,dar mi se pare in vârstă.....nu as merge sincer

Link spre comentariu
Acum 7 ore, eldiavolo666 a spus:

Toata lumea o lauda pe doamna Vio,dar mi se pare in vârstă.....nu as merge sincer

Asta e strict treaba ta, eu doar am impartasit ce stiu, ca sunt si eu un impatimit al masajelor, dar din ce mi-a fost dat sa experimentez de cand fac sportul asta, merita mentionate doar cele doua doamne. 

Daca vreun coleg, stie si pe altcineva care merita mentionata, am fi recunoscatori.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...