Sari la conținut

Cie v-ati dori sa revina sau sa vina la Constanta ?


Postări Recomandate

On 11/15/2022 at 10:35 PM, gica 1955 said:

NIMENIEU ....ca desi sunt 2 maseoze mai de doamne ajuta in oras ,se plânge de șicanele concurenței 

Poate prin Bucuresti ,Brașov, sau Sibiu ....sparge piata si vine mai optimistă inapoi ,in ultima vreme vede dușman si in umbra proprie.

Dacă Nicieu nu o mai multumeste,  Gabriel e ultimul mohican  căzut în dizgrație , cred ca are nevoie de un aer mai proaspat si o briza mai diferita poate karma ei vrea o schimbare iar chacrele sunt inchise de tot iar aura izoterica simte nevoie de sange proaspat prin preajma sa se desfaca chacrele alea ca altfel vede pestisori in fiecare client . Mai are putin si da cu tamaie,descanta de deochi si de piaza rea , aprinde bețișoare parfumate si citeste in globul de cristal viitorul mai ceva ca mama Omida si e mare păcat de asa doamna discretă, educată și profesionistă ca ea să se ducă pe pustii....ar fi o mare pierdere pentru oras.

 

 

Eu banuiesc ca m-am bășit (ori acasă, ori pe topic), ca altfel nu-mi dau seama cum de I s-a stricat Zen-ul pe mine. Ori dacă dragoste cu de-a sila nu se poate, atunci aer sa fie, indiferent de zona. De-abia aștept sa-i plâng lipsa impreună cu un drag prieten pe numele mic suspendatu.

😂😂😂

P. S. Cel cu cartonaș galben, te las pe tine sa alegi în bratele cui plângem. 

😂😂😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...