Sari la conținut

Adela noua la tine în oraș 😍 0758770646


Vizitator Adela6969

Postări Recomandate

  • Oras:outcall
  • Oras:outcall
Acum 14 minute, boombap4life a spus:

Dar @owic nu avea dreptul să-mi răspundă astfel cu acest comportament toxic
Plus ca polueaza subiectul

ce te deranjaza - ca ti-am zis "manager" , aka "peste" ?  ai cont facut sambata , cu zero reviewuri si stai aici pe topic sa intrebi 10 intrebari decat sa o faci ca un om civilizat pe whatsapp cu fata.   asta e comportament de "manager" care vrea sa denigreze.

am facut 3-4 reviewuri pentru colegii de pe forum in ultimele saptamani pentru tipe pe care le-am vizitat.  una chiar azi (

 

apuca-te si contribuie la forum si fa recenzii sa vedem ca esti pe bune.  pana atunci tu esti cel toxic individule.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucaresti
  • Oras:Bucaresti
1 minute ago, owic said:

ce te deranjaza - ca ti-am zis "manager" , aka "peste" ?  ai cont facut sambata , cu zero reviewuri si stai aici pe topic sa intrebi 10 intrebari decat sa o faci ca un om civilizat pe whatsapp cu fata.   asta e comportament de "manager" care vrea sa denigreze.

am facut 3-4 reviewuri pentru colegii de pe forum in ultimele saptamani pentru tipe pe care le-am vizitat.  una chiar azi (

 

apuca-te si contribuie la forum si fa recenzii sa vedem ca esti pe bune.  pana atunci tu esti cel toxic individule.

Sunt pe forum de foarte mult timp ca invitat și te văd adesea postând postări foarte toxice și chiar rasiale
După părerea mea, oamenii ca tine nu au loc aici
Abia faci nicio recenzie
Tot ce faci este să mergi la alte subiecte și să insulti membrii
Nu te cunosc și tu nu mă cunoști așa că stai departe
Am vrut doar să aflu despre serviciile fetei pentru că eram foarte interesată să o cunosc, atâta tot

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost în dimineața asta la fata... locația la obor, ușor de ajuns, fata brunetica miniona, drăguță, am plătit o ora, oral și normal, cazuseram deacord sa fie și finalizare orala dar fiind foarte strâmtă am terminat în prezervativ. La oral se străduiește dar fiind micuța nu poate sa o ia pe toată. O experienta pe care vreau sa o repet, păcat ca nu face și anal.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Adela6969
Reputație: 0
Acum 18 minute, utilizatornou a spus:

Am fost în dimineața asta la fata... locația la obor, ușor de ajuns, fata brunetica miniona, drăguță, am plătit o ora, oral și normal, cazuseram deacord sa fie și finalizare orala dar fiind foarte strâmtă am terminat în prezervativ. La oral se străduiește dar fiind micuța nu poate sa o ia pe toată. O experienta pe care vreau sa o repet, păcat ca nu face și anal.

Mulțumesc 💋

Link spre comentariu

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Nu cred că are colega dar este posibil sa mai fie cineva in apartament cu ea. La oral doar o molfăie puțin, la normal sta scândură, daca sta deasupra te avertizează că nu prea știe ce să facă. Scunda și urâțică, doar accentul ardelenesc este de ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...