Sari la conținut

fardugol


Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Îmi pare rău pentru pierderea unui coleg de bază de pe acest forum, fardugol. A șters contul, fardugol.

Dacă citești aceste rânduri, tu titularul contului, fardugol, din partea mea ai mulțumiri pentru activitatea ta de pe acest forum și mulțumiri speciale pentru sfaturile tale, like-urile date recenziilor scrise de mine și pentru discuțiile avute pe acest forum cu mine inclusiv pentru cele avute în contradictoriu.

Să ai sănătate colegule și poate te răzgândești și revii pe forum, fără tine  acest forum este mai sărac!!!!

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Mureş
  • Oras:Târgu Mureş
Acum 1 oră, Streetfight a spus:

Numai el stie. Si mie imi pare rau dupa el. A avut foarte multe recenzii utile. 

Și a avut multe recezii și recezii reușite pus peste 1000 de like uri activitate zi de zi nu știu de ce a renunțat păcat de el .

  • Haha 1
Link spre comentariu
La 07.09.2022 la 10:54, fakeagent22b a spus:

Îmi pare rău pentru pierderea unui coleg de bază de pe acest forum, fardugol. A șters contul, fardugol.

Dacă citești aceste rânduri, tu titularul contului, fardugol, din partea mea ai mulțumiri pentru activitatea ta de pe acest forum și mulțumiri speciale pentru sfaturile tale, like-urile date recenziilor scrise de mine și pentru discuțiile avute pe acest forum cu mine inclusiv pentru cele avute în contradictoriu.

Să ai sănătate colegule și poate te răzgândești și revii pe forum, fără tine  acest forum este mai sărac!!!!

Toată stima pentru colegul fardugol, eu am impresia că e alături de noi.... Am văzut ceva pe forum de unde îmi vine această impresie..... și e membru destul de activ în continuare......:hmmm până nu am acces la mesaje private nu pot să știu dacă am dreptate....

  • Like 3
  • Confuz 1
Link spre comentariu
Acum 6 ore, Kosti a spus:

Toată stima pentru colegul fardugol, eu am impresia că e alături de noi.... Am văzut ceva pe forum de unde îmi vine această impresie..... și e membru destul de activ în continuare......:hmmm până nu am acces la mesaje private nu pot să știu dacă am dreptate....

Sa speram ca ai dreptate. 

 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...