Sari la conținut

Belle-0761367099


JustJ

Postări Recomandate

  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

🍒Buna dragilor, sunt Belle! Disponibila pentru voi in Timisoara de maine!!

Serviciile mele sunt:

Normal protejat

Protejat oral

Sarutari corporale

Masaj

69

Anal protejat(+100 in function de marime)

Cadoul este : 150-o finalizare(30 min)

                        300- 2 finalizari(60min)

📲0761367099-Pentru mai multe detalii!🍒

 

 

 

  • Inimioara 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
6 minutes ago, Cozonac7 said:

Bun venit în frumosul nostru oraș de pe malul Begăi 🥰

Tatuaje ai? 

Multumesc frumos 🥰

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
10 minutes ago, zoro905 said:

Locatie?

Trimite mi te rog un mesaj pe WhatsApp sau mesaj normal. Multumesc 😊

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
4 hours ago, jazzman2014 said:

Bun venit,

 

ce inaltime ai? Ce greutate?

Multumesc,

Buna,multumesc. Pentru mai multe detalii astept un mesaj 😘🥰🥰

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Am dat eu mesaj insa rapunde greu si cam sictirita. Am citit recenziile de pe Cluj si nu are decat una si nici aia prea concludenta. Acolo cerea 200/350 si n-a pea avut succes. Eu cred ca, am sa zic pas, cel putin pana vad niste recenzii mai de doamne ajuta.

  • Confuz 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am si eu o curiozitate: Pot sa iau doar AP la 100 ron. Nu ma intereseaza celelalte

Anal protejat(+100 in functie de marime)

Cadoul este : 150-o finalizare(30 min)

                        300- 2 finalizari(60min)

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
4 hours ago, Giorgio1975 said:

Am dat eu mesaj insa rapunde greu si cam sictirita. Am citit recenziile de pe Cluj si nu are decat una si nici aia prea concludenta. Acolo cerea 200/350 si n-a pea avut succes. Eu cred ca, am sa zic pas, cel putin pana vad niste recenzii mai de doamne ajuta.

De obicei nu raspund la astfel de comentarii dar De ce noi oamenii suntem asa rai si vorbim fara sa stim... nu mai judecati. Love&peace🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
4 hours ago, altmarz said:

Poate suntem mai multi interesati de asta, nu ar fi mai usor sa postezi aici sa stie toata lumea si sa nu iti mai trimita 10-20 de oameni acelasi mesaj? 

Imi place sa vorbesc cu fiecare in parte inainte sane intalnim. 🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Pentru ca nu am văzut nici o recenzie pertinenta rea sau buna m-am decis sa o vizitez eu pe domnișoara de dimineața pentru ca și ea e o persona matinala (din câte am înțeles nu obișnuiește sa lucreze seara târziu/noaptea)

Am contactat-o pe whatsapp și am stabilit acolo mici detali printre care și adresa (Gheorghe Lazar) specific ca apartamentul e super amenajat cu pat mare,bucatarie separată pentru fumători si baie cu cada doatata cu toate cele’ (cumva ma așteptăm la un apartament amenajat așa stil 89 comunism ca arată groaznic blocurile alea dar nu…chiar din contra,parcare se găsește relativ usor pe principala.

Ma întâmpinat o domnișoara foarte atletica dar feminină și frumoasa.

E o prezenta faina și placuta și mie imi place mult ca are parul scurt talie subțire și fundul rotund 👋🏻😂

Parca toate fetele cu parul scurt au fund fain și ea nu e o excepție…

Am primit un tratament “Prezidențial” cu steluțe,floricele și toate cele.

Ce e de apreciat ca deși eu nu am fost in forma ea chiar sa străduit și și-a dat interesul pe tot parcursul întâlniri!

O oară am petrecut in prezenta ei și a trecut repede in sensul ca m-am simțit bine nu ca as fi fost grăbit.

Pret/servicii e Ok in lista mea pentru atitudine și aspect.

De recomandat,clar!

Am înțeles ca mai sta câteva zile in oras deci spor și vouă!

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
1 hour ago, _iuda_ said:

Pentru ca nu am văzut nici o recenzie pertinenta rea sau buna m-am decis sa o vizitez eu pe domnișoara de dimineața pentru ca și ea e o persona matinala (din câte am înțeles nu obișnuiește sa lucreze seara târziu/noaptea)

Am contactat-o pe whatsapp și am stabilit acolo mici detali printre care și adresa (Gheorghe Lazar) specific ca apartamentul e super amenajat cu pat mare,bucatarie separată pentru fumători si baie cu cada doatata cu toate cele’ (cumva ma așteptăm la un apartament amenajat așa stil 89 comunism ca arată groaznic blocurile alea dar nu…chiar din contra,parcare se găsește relativ usor pe principala.

Ma întâmpinat o domnișoara foarte atletica dar feminină și frumoasa.

E o prezenta faina și placuta și mie imi place mult ca are parul scurt talie subțire și fundul rotund 👋🏻😂

Parca toate fetele cu parul scurt au fund fain și ea nu e o excepție…

Am primit un tratament “Prezidențial” cu steluțe,floricele și toate cele.

Ce e de apreciat ca deși eu nu am fost in forma ea chiar sa străduit și și-a dat interesul pe tot parcursul întâlniri!

O oară am petrecut in prezenta ei și a trecut repede in sensul ca m-am simțit bine nu ca as fi fost grăbit.

Pret/servicii e Ok in lista mea pentru atitudine și aspect.

De recomandat,clar!

Am înțeles ca mai sta câteva zile in oras deci spor și vouă!

 

Multumesc pentru vorbele calde si ma bucur ca ne am cunoscut 🥰🤗🤗

Link spre comentariu
Acum 2 ore, _iuda_ a spus:

Pentru ca nu am văzut nici o recenzie pertinenta rea sau buna m-am decis sa o vizitez eu pe domnișoara de dimineața pentru ca și ea e o persona matinala (din câte am înțeles nu obișnuiește sa lucreze seara târziu/noaptea)

Am contactat-o pe whatsapp și am stabilit acolo mici detali printre care și adresa (Gheorghe Lazar) specific ca apartamentul e super amenajat cu pat mare,bucatarie separată pentru fumători si baie cu cada doatata cu toate cele’ (cumva ma așteptăm la un apartament amenajat așa stil 89 comunism ca arată groaznic blocurile alea dar nu…chiar din contra,parcare se găsește relativ usor pe principala.

Ma întâmpinat o domnișoara foarte atletica dar feminină și frumoasa.

E o prezenta faina și placuta și mie imi place mult ca are parul scurt talie subțire și fundul rotund 👋🏻😂

Parca toate fetele cu parul scurt au fund fain și ea nu e o excepție…

Am primit un tratament “Prezidențial” cu steluțe,floricele și toate cele.

Ce e de apreciat ca deși eu nu am fost in forma ea chiar sa străduit și și-a dat interesul pe tot parcursul întâlniri!

O oară am petrecut in prezenta ei și a trecut repede in sensul ca m-am simțit bine nu ca as fi fost grăbit.

Pret/servicii e Ok in lista mea pentru atitudine și aspect.

De recomandat,clar!

Am înțeles ca mai sta câteva zile in oras deci spor și vouă!

 

Face și ON?

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
Acum 20 ore, _iuda_ a spus:

Pret/servicii e Ok in lista mea pentru atitudine și aspect.

 

 

In toata "recenzia" ta nu am vazut nici preturi si nici servicii. Tu esti ca baba aia la spovedanie care se lauda la popa cat de bine s-a futut ea in tinerete.

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara
Acum 14 minute, add a spus:

In toata "recenzia" ta nu am vazut nici preturi si nici servicii. Tu esti ca baba aia la spovedanie care se lauda la popa cat de bine s-a futut ea in tinerete.

Iertare,m-am gândit ca din moment ce prețurile și serviciile sunt afișate se subînțelege,eu precizând ca am stat o ora…totuși ce importanta are cat am plătit eu și ce anume am făcut de banii aia?

Tu ești ca “Popa ăla” ce asculta spovedania babei cu mâna sub dulama (poală) și își imaginează ca o fute el.

Trebuie eu sa îți explic tie cu lux de amănunte ce și cum sa întâmplat,tu ai stilul tau de recenzii eu pe al meu.

Nu am ce note sa dau sau sa iti explic din ce poziție intra cel mai bine,du-te si afla!

E fata faina,frumoasa,comunicativa și pentru mine personal serviciile pe care le oferea (alea de sus de la începutul thredului) sunt foarte Ok in raport cu prețul (tot acolo la început e precizat și ăla)

Dar precizez ca e posibil unul care e mai necioplit sau are o igiena precară sau…sau…etc. sa aibe parte de un alt tratament pentru ca “și ele e oameni” și in general am văzut ca se raporteaza mult la felul tău de a fi cu ele.

“Regula lui Om” se aplica pe formul asta.

Dacă ai vreo nedumerire in continuare are whatsapp si precizează (ma gândesc ca sti unde e afișat nr) ca se pot oferi mai multe detalii telefonic.

Spor.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Morning guyss!! Astazi voi fi disponibila de la ora 14. 🤗. Va astept sa vorbim in privat! Love&Hugs❤️ 

Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
La 07.09.2022 la 18:51, JustJ a spus:

🍒Buna dragilor,sunt Belle! Disponibila pentru voi in Timisoara de maine!!

Serviciile mele sunt:

Normal protejat

Oral protejat

Sarutari corporale

Masaj

69

Anal protejat(+100 in functie de marime)

Cadoul este : 150-o finalizare(30 min)

                        300- 2 finalizari(60min)

📲0761367099-Pentru mai multe detalii!🍒

784A8CEC-E906-479F-85BF-D84F6455036D.jpeg

9E5052D4-7188-433A-98C9-B5FEDC3DC7B7.jpeg

1624F947-A8E0-4503-A3E2-7F1EB30B2C20.jpeg

Iti urez o sedere cat mai buna la noi in oras🍺😍🍷

Link spre comentariu
  • Oras:Timis
  • Oras:Timis

Cu putin noroc, fata prinde drag de oras, si cu siguranta va fi in top in ceva timp. Nu prea ma simt in largul meu sa las recenzii dar ar fi linistit 10 pe linie pentru gusturile (si nevoile) mele. Nu stiu ce experiente au avut altii, dar eu am dat peste un om cum nu ma asteptam sa dau dintr-o asemenea vizita. Tratati-o cu respect si zic eu ca veti primi cu siguranta valoarea banilor inapoi. Grija de tine om fain, @JustJ

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Salutare!

 Am vizitat-o zilele acestea pe Belle si va voi relata cele intamplate!

Stabilim intalnirea si comunicam prin whatsup pana in fata blocului!

Locatia este pe Gheorghe Lazar 34 la parter. Ap cu o camera frumusel si curat! Fata este cea din poze si amabila! Ma invita inauntru si imi spune ce ,"eu nu grabesc clientii" si ma invita la un pahar cu suc! Povestim cam 10 min si merg sa ma igienizes. Intram in camera si incepe cu un oral placut apoi cer poz 69 .Dupa 1 min imi spune ca nu i place ca are sechele de la un client care a muscat-o si nu se simte confortabil! Bine ,ok continuam cu oral punem caciulita si o invit deasupra. Se aseaza peste mine si imi spune "NU MAI BINE IEI O ORA CA E IMEDIAT FIX"!!! DECI ,ea nu grabeste clientii! 😡Am reusit sa ejaculez in cateva minute si am zabovit 1 min pe pat! Imediat mi a atras atentia ca are un client afara care asteapta si daca pot sa ma grabesc!!!!😡

M am uitat la ceas si am stat 33 de minute!

Note:

Locatie9

Gfe 6 (primea 9 daca nu ma grabea)

On  7,5 (cu incercari de deep)

Np 8 

Trageti si voi concluzii si decideti rational!

Va doresc tuturor doar experiente reusite!

  • Like 5
  • Mersi 1
  • Trist 1
Link spre comentariu
  • Oras:Shimishoara
  • Oras:Shimishoara
Acum 13 minute, falco a spus:

Salutare!

 Am vizitat-o zilele acestea pe Belle si va voi relata cele intamplate!

Stabilim intalnirea si comunicam prin whatsup pana in fata blocului!

Locatia este pe Gheorghe Lazar 34 la parter. Ap cu o camera frumusel si curat! Fata este cea din poze si amabila! Ma invita inauntru si imi spune ce ,"eu nu grabesc clientii" si ma invita la un pahar cu suc! Povestim cam 10 min si merg sa ma igienizes. Intram in camera si incepe cu un oral placut apoi cer poz 69 .Dupa 1 min imi spune ca nu i place ca are sechele de la un client care a muscat-o si nu se simte confortabil! Bine ,ok continuam cu oral punem caciulita si o invit deasupra. Se aseaza peste mine si imi spune "NU MAI BINE IEI O ORA CA E IMEDIAT FIX"!!! DECI ,ea nu grabeste clientii! 😡Am reusit sa ejaculez in cateva minute si am zabovit 1 min pe pat! Imediat mi a atras atentia ca are un client afara care asteapta si daca pot sa ma grabesc!!!!😡

M am uitat la ceas si am stat 33 de minute!

Note:

Locatie9

Gfe 6 (primea 9 daca nu ma grabea)

On  7,5 (cu incercari de deep)

Np 8 

Trageti si voi concluzii si decideti rational!

Va doresc tuturor doar experiente reusite!

Bine de stiut..

Link spre comentariu

  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
16 hours ago, notajerk said:

Cu putin noroc, fata prinde drag de oras, si cu siguranta va fi in top in ceva timp. Nu prea ma simt in largul meu sa las recenzii dar ar fi linistit 10 pe linie pentru gusturile (si nevoile) mele. Nu stiu ce experiente au avut altii, dar eu am dat peste un om cum nu ma asteptam sa dau dintr-o asemenea vizita. Tratati-o cu respect si zic eu ca veti primi cu siguranta valoarea banilor inapoi. Grija de tine om fain, @JustJ

Heei,multumesc frumoss!!! Te pup si sper sa intalnesc mai multi oameni ca si tine!!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...