Sari la conținut

Fete GFE


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 9 ore, caineleDDB a spus:

Am o curiozitate referitoare la Lory fata cu silicoane, si poate cineva este amabil sa răspundă.

Te duci o data, o vezi, ii vezi silicoanele. Ok, inteleg si eu am facut asta, nu mi-a parut rau.

Da' de ce te-ai mai duce a doua oara? Sau a treia. :)

Intradevar nu este vorba de GFE la ea, dar si cu mine s-a purtat foarte ok, si as mai trece pe la ea. Tu la cine ai merge in mod constant? Care dintre domnisoare te-a convins ca te poti abona ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
  • Telefon: 🤡 🤡
  • Oras:Republica Ploiesti
Acum 6 minute, bbb a spus:

Intradevar nu este vorba de GFE la ea, dar si cu mine s-a purtat foarte ok, si as mai trece pe la ea. Tu la cine ai merge in mod constant? Care dintre domnisoare te-a convins ca te poti abona ?

Domnisoara Mimi :yummy

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 19 ore, caineleDDB a spus:

Am o curiozitate referitoare la Lory fata cu silicoane, si poate cineva este amabil sa răspundă.

Te duci o data, o vezi, ii vezi silicoanele. Ok, inteleg si eu am facut asta, nu mi-a parut rau.

Da' de ce te-ai mai duce a doua oara? Sau a treia. :)

Eu unul nu m-aș duce, din simplul fapt ca nu știe sa poarte o conversație ok și în al doilea rand nu știe sa se facă plăcută, după mine asa nu are un comportament strong în ceea ce privește o relație dintre ea și un client, vad mai multe recenzii de genul ca este un trofeu, dar prieteni sunt altele mult mai ok. 

Link spre comentariu
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România
  • Telefon: Hapciuuu
  • Oras:Muntenia România

  toate vin si cer 150  300   si recenzii pla...care mai de care mai umflată si are pretentii sa fie plătită ca fiind  top..  ce a ati fumat  fetelor?De visati bani nemunciti

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

salutare! vreau sa intreb userii din PH ce parere au despre andreeakvl98, in privinta GFE. am vazut ca se apropie de orasul unde traiesc si ma gandeam sa ii fac o vizita... tin minte ca ea avea topic "bogat" pe PH la un momnet dat.

va multumesc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...