Sari la conținut

🦋Alexandra🦋 - Nouă la voi în oraș❤ 0724693152


Postări Recomandate

  • Telefon: 0724693152
  • Disponibila
  • Telefon: 0724693152
  • Disponibila

ULTIMELE 2 ZILE LA VOI IN ORAS💛💛💛

VA ASTEPT CU DRAG😘😘😘

 

Locatie:Strada Gheorghe Lazar(in centru)

Serviciile mele sunt:
❤Normal (obligatoriu protejat)
❤Oral protejat/neprotejat ( daca igiena permite )
❤Sarutari corporale 
❤Masaj 
❤69

❤Dus
❤Mici fantezii
❤Foot fetish (50 extra) 
❤Sex între sâni 
❤Finalizare corporală

              👉 100 -finalizarea
                    200 - 1h
 
        👉( După ora 22) 
              150 - finalizarea 
              250 - 1h

Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau

Va salut băieti. 

In seara de 6 11 2022 m-am întâlnit cu domnișoara Alexandra după niște mesaje in prealabil și indicații la telefon am fost îndrumat către apartamentul cu pricina pe undeva pe Gheorghe Doja.  Menționez că este colega cu Lori. 

Am fost întâmpinat de către Alexandra după ușă și am rămas plăcut surprins de domnișoara care este foarte drăguță simpatica și zâmbitoare. 

Am fost invitat să îmi i-au bagajul și să îl duc in dormitor in camera de nebunii.  După ce  m-am dezbrăcat am cerut la dus, am plecat spre baie și am dat nas in nas cu domnișoara Lori  care s-au scuzat și ne-am văzut fiecare de drumul lui. 

Am revenit in camera de tortura , m-am pus în pat după care Alexandra a mers până la baie , după care a revenit  și s-a pus pe treabă și a început să facă ce știe mai bine cu guriță. Oralul a fost neprotejat  iar normalul a fost protejat. Dupa ce a pus prezervativul  s-a pus deasupra mea și  a început să dea din fund.  Iar după câteva  mișcări am pus-o pe spate și am început să dau și eu la buci iar după câteva mișcări am terminat in prezervativ.  Finalizarea a fost 150 de lei după ora 22. 

Alexandra este foarte zâmbitoare și nu e pusa pe fast fuck cum am mai citit mai sus. Este puțin plinuta dar pe mine nu m-am deranjat, are niste țațe mișto care sunt numai bune de supt și de lins. 

Din punctul meu de vedere este de recomandat  și din partea mea are un 9 deci nota de trecere. 

Alexandra te 😘.

 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Buzau
  • Oras:Buzau
La 19.11.2022 la 0:51, alinteodores a spus:

Va salut băieti. 

In seara de 6 11 2022 m-am întâlnit cu domnișoara Alexandra după niște mesaje in prealabil și indicații la telefon am fost îndrumat către apartamentul cu pricina pe undeva pe Gheorghe Lazar.  Menționez că este colega cu Lori. 

Am fost întâmpinat de către Alexandra după ușă și am rămas plăcut surprins de domnișoara care este foarte drăguță simpatica și zâmbitoare. 

Am fost invitat să îmi i-au bagajul și să îl duc in dormitor in camera de nebunii.  După ce  m-am dezbrăcat am cerut la dus, am plecat spre baie și am dat nas in nas cu domnișoara Lori  care s-au scuzat și ne-am văzut fiecare de drumul lui. 

Am revenit in camera de tortura , m-am pus în pat după care Alexandra a mers până la baie , după care a revenit  și s-a pus pe treabă și a început să facă ce știe mai bine cu guriță. Oralul a fost neprotejat  iar normalul a fost protejat. Dupa ce a pus prezervativul  s-a pus deasupra mea și  a început să dea din fund.  Iar după câteva  mișcări am pus-o pe spate și am început să dau și eu la buci iar după câteva mișcări am terminat in prezervativ.  Finalizarea a fost 150 de lei după ora 22. 

Alexandra este foarte zâmbitoare și nu e pusa pe fast fuck cum am mai citit mai sus. Este puțin plinuta dar pe mine nu m-am deranjat, are niste țațe mișto care sunt numai bune de supt și de lins. 

Din punctul meu de vedere este de recomandat  și din partea mea are un 9 deci nota de trecere. 

Alexandra te 😘.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0724693152
  • Disponibila
  • Telefon: 0724693152
  • Disponibila

Buna dragii meiii😘😘

Am revenit la voi in oras❤

Disponibila pana la ora 23:00🥰🥰

Locatie:Strada Gheorghe Lazar(in centru)

Serviciile mele sunt:
❤Normal (obligatoriu protejat)
❤Oral protejat/neprotejat ( daca igiena permite )
❤Sarutari corporale 
❤Masaj 
❤69

❤Dus
❤Mici fantezii
❤Foot fetish (50 extra) 
❤Sex între sâni 
❤Finalizare corporală

              👉 100 -finalizarea
                    200 - 1h
 
        👉( După ora 22) 
              150 - finalizarea 
              250 - 1h

Link spre comentariu
  • Telefon: 0724693152
  • Disponibila
  • Telefon: 0724693152
  • Disponibila
La 19.11.2022 la 0:51, alinteodores a spus:

Va salut băieti. 

In seara de 6 11 2022 m-am întâlnit cu domnișoara Alexandra după niște mesaje in prealabil și indicații la telefon am fost îndrumat către apartamentul cu pricina pe undeva pe Gheorghe Doja.  Menționez că este colega cu Lori. 

Am fost întâmpinat de către Alexandra după ușă și am rămas plăcut surprins de domnișoara care este foarte drăguță simpatica și zâmbitoare. 

Am fost invitat să îmi i-au bagajul și să îl duc in dormitor in camera de nebunii.  După ce  m-am dezbrăcat am cerut la dus, am plecat spre baie și am dat nas in nas cu domnișoara Lori  care s-au scuzat și ne-am văzut fiecare de drumul lui. 

Am revenit in camera de tortura , m-am pus în pat după care Alexandra a mers până la baie , după care a revenit  și s-a pus pe treabă și a început să facă ce știe mai bine cu guriță. Oralul a fost neprotejat  iar normalul a fost protejat. Dupa ce a pus prezervativul  s-a pus deasupra mea și  a început să dea din fund.  Iar după câteva  mișcări am pus-o pe spate și am început să dau și eu la buci iar după câteva mișcări am terminat in prezervativ.  Finalizarea a fost 150 de lei după ora 22. 

Alexandra este foarte zâmbitoare și nu e pusa pe fast fuck cum am mai citit mai sus. Este puțin plinuta dar pe mine nu m-am deranjat, are niste țațe mișto care sunt numai bune de supt și de lins. 

Din punctul meu de vedere este de recomandat  și din partea mea are un 9 deci nota de trecere. 

Alexandra te 😘.

 

Multumesc pt vorbele frumoase😘😘😘

Te pup si te mai astept cu drag🥰🥰🥰

Link spre comentariu
  • Telefon: 0724693152
  • Disponibila
  • Telefon: 0724693152
  • Disponibila

Buna dimi💞💞💞

Disponibila pt programari pana la ora 23:00💖💖💖

Pupiiiii💋💋💋

Locatie:Str Gheorghe Lazar(in centru)

 

Serviciile mele sunt:
💦Normal (obligatoriu protejat)
💦Oral protejat/neprotejat ( daca igiena permite )
💦Sarutari corporale 
💦Masaj 
💦69

💦Dus
💦Mici fantezii
💦Foot fetish (50 extra) 
💦Sex între sâni 
💦Finalizare corporală

 

💌100/finalizarea

💌200/ora

👉Dupa ora 22:00(150/finalizarea;250/ora)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...