Sari la conținut

0752463657 Bianca


morostelu

Postări Recomandate


  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

Salut. Zilele trecute am vizitat-o pe domnisoara Bianca. Ajung la locatie in tiglina la A-uri si imi deschide usa Bianca echipata in maieu si pantaloni scurti. Ca si aspect notez cu 7,are sani micuti,la fata nu e cine stie ce, bostanul e acceptabil dar moale rau,parca prea moale pt cei 20 anisori,singurul lucru care mi-a placut ca este inalta. Nu prea scoti cuvinte de la ea si incepe cu un on fara artificii,incearca si putin deep si atat,la rugamintea mea a lins un pic si satelitii,notez cu 6,5. Pune prezervativul pt normal si imi spune ca nu sta deasupra,bila neagra de la mn. Te lasa pe tn sa faci tot,nu se implica deloc,nici un sunet, pus capra si dat ca surdu in clopot pana am finalizat,notez cu 6. Experienta a fost ceva de genul, vezi un meci din superliga si aproape adormi,nimic spectaculos ca sa-ti reamintesti. Eu unul m-am lacuit si cu ea 150 pierduti. Ca o paranteza sunt deja la al 3-lea penalty ratat,cu ajutorul vostru poate la urmatoarea vizita marchez si eu un gol frumos :))....Zile bune!

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...