Sari la conținut

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/alte-servicii/anunt/masaj-de-relaxare/1f519202g8g2790i15618hg46d8988i8.html


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 1 oră, Good179 a spus:

A fost cineva ce presteaza?

 

1. În titlul topicului trebuie sa apară numărul de telefon al "printesei", adica: 0759769790

2. Rule no. 1: "First give then ask!"

3. În conformitate cu punctul 2. de mai sus: suna, informează aici, vizitează (dacă oferta îți convine), recenzeaza.

P.S.: după "stil" pare a fi nesecatul izvor de anunțuri al tipei de pe Trifoiului.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 14 minute, Mocureloaded a spus:

 

1. În titlul topicului trebuie sa apară numărul de telefon al "printesei", adica: 0759769790

2. Rule no. 1: "First give then ask!"

3. În conformitate cu punctul 2. de mai sus: suna, informează aici, vizitează (dacă oferta îți convine), recenzeaza.

P.S.: după "stil" pare a fi nesecatul izvor de anunțuri al tipei de pe Trifoiului.

SUNT ÎNCEPĂTOR CU FORUMU ĂSTA INCA NU M-AM PRINS CUM STA TREABA 

AM SUNAT SI SPUNE 100 LEI MASAJ CU FINALIZARE 150 LEI CU ORAL VROIAM SA STIU DACA FACE SI SEX

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:cluj napoca
  • Oras:cluj napoca
1 oră în urmă, Mocureloaded a spus:

 

1. În titlul topicului trebuie sa apară numărul de telefon al "printesei", adica: 0759769790

2. Rule no. 1: "First give then ask!"

3. În conformitate cu punctul 2. de mai sus: suna, informează aici, vizitează (dacă oferta îți convine), recenzeaza.

P.S.: după "stil" pare a fi nesecatul izvor de anunțuri al tipei de pe Trifoiului.

Mocule, dacă tot o știi, fă bine, rogu-te, și dezvoltă un pic. Ce prestează, cât oferă, la ce prețuri și dacă merită. Plus poza dacă e reală, că arată inteteeesaaant.

Mulțam!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 43 minute, carlos_cj a spus:

Mocule, dacă tot o știi, fă bine, rogu-te, și dezvoltă un pic. Ce prestează, cât oferă, la ce prețuri și dacă merită. Plus poza dacă e reală, că arată inteteeesaaant.

Mulțam!

@carlos_cj, încă nu am vorbit cu dameza, doar i-am explicat la nenea asta, începător, @Good179, cum ar trebui sa stea treaba pe aici.

Între timp, nenea @Good179 ne-a dezvăluit ca a luat legătura cu mamzela și a expus serviciile și preturile.

P.S.: văzând serviciile și preturile din oferta, retrag prezumtia mea ca aceasta "maseuza" ar fi cea de pe Trifoiului, care are scoruri mult mai mari (sau, corect spus, avea).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
  • Telefon: 0700000000
  • Oras:Cluj
Acum 2 ore, Good179 a spus:

...

AM SUNAT SI SPUNE 100 LEI MASAJ CU FINALIZARE 150 LEI CU ORAL VROIAM SA STIU DACA FACE SI SEX

La anumite "mimoze" detaliile astea de finețe ("fine tuning") se lămuresc la fata locului, tete-a-tete, asa încât "impinge-i" o vizita. Pana-n coada ce poți pierde, 150 lei? Pepsi.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...