Sari la conținut

Mika.❤️❤️❤️


Postări Recomandate

Buna sunt Mika am 21 de ani . Ca locație ma găsești in zona Gării de nord , sunt o fire comunicativa, zambareata și îmi doresc ca amândoi sa ne simțim bine și sa avem aceeași conexiune atât in zona de dormitor cât și cea de comunicare. 
Pretul este : 150 lei finalizarea (20 min ) 

250 lei ora ( 2 finalizări) 

Cât despre servici sunt deschisă . Cine vrea mai multe informați poate sa îmi dea msj . 
*sarutarii 

* 69 

*anal ( 50 extra ) 

*sex normal ( protejat ) 

*sex oral ( np in funcție de igiena ) 

* fissting ( extra 50 ) 

* squirt ( fac de la 60 min in sus ) 

* diferite poziti 

*fantezi

* role play 

*finalizarea corporală 

Nu am stat sa înșir toate serviciile . Accept in general orice inafara de sex normal anal neprotejat . Fin faciala sau orală .

nr de telefon 0728717135

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
Acum 37 minute, Mika_mihaela a spus:

Buna sunt Mika am 21 de ani . Ca locație ma găsești in zona Gării de nord , sunt o fire comunicativa, zambareata și îmi doresc ca amândoi sa ne simțim bine și sa avem aceeași conexiune atât in zona de dormitor cât și cea de comunicare. 
Pretul este : 150 lei finalizarea (20 min ) 

250 lei ora ( 2 finalizări) 

Cât despre servici sunt deschisă . Cine vrea mai multe informați poate sa îmi dea msj . 
*sarutarii 

* 69 

*anal ( 50 extra ) 

*sex normal ( protejat ) 

*sex oral ( np in funcție de igiena ) 

* fissting ( extra 50 ) 

* squirt ( fac de la 60 min in sus ) 

* diferite poziti 

*fantezi

* role play 

*finalizarea corporală 

Nu am stat sa înșir toate serviciile . Accept in general orice inafara de sex normal anal neprotejat . Fin faciala sau orală .

nr de telefon 0728717135

Si cum arati???

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Adineauri am fost la ea
Locatie - Lângă Gara de Nord
Apartament curat, frumos 2 camere, baie drăguță curată
Fata. micuță 160, 48 kg nu e skinny nici plinuta, e cu forme, sâni mici frumosi si tari, 21-22 ani, oricum nu sare de 25 
GFE bun, corp frumos (nu are sani lăsati) are piele mișto
Simpatică, vorbăreață, m-a invitat la un suc o țigară
Foarte primitoare si amabilă m-am simtit foarte bine cu ea
Prestatie bună, am luat o oră, s-a implicat a stat in toate pozitiile, implicată, geme frumos când e pistonată corespunzător
Halatul - 250 reni
DTD - 1 oră, am stat mai mult de vorbă dar nu a tras de timp nu m-a grăbit, atitudine foarte misto

De revenit - da!

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 13 ore, inconfundabil a spus:

Adineauri am fost la ea
Locatie - Lângă Gara de Nord
Apartament curat, frumos 2 camere, baie drăguță curată
Fata. micuță 160, 48 kg nu e skinny nici plinuta, e cu forme, sâni mici frumosi si tari, 21-22 ani, oricum nu sare de 25 
GFE bun, corp frumos (nu are sani lăsati) are piele mișto
Simpatică, vorbăreață, m-a invitat la un suc o țigară
Foarte primitoare si amabilă m-am simtit foarte bine cu ea
Prestatie bună, am luat o oră, s-a implicat a stat in toate pozitiile, implicată, geme frumos când e pistonată corespunzător
Halatul - 250 reni
DTD - 1 oră, am stat mai mult de vorbă dar nu a tras de timp nu m-a grăbit, atitudine foarte misto

De revenit - da!

Felicitari bro!

  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Tocmai ce am plecat de la Mika. Am vizitat-o pentru ca mi-au placut foarte mult pozele ei. Inainte de toate vreau sa va spun doar ca mai ramane 2 zile in Romania (mi-a spus ea la final).

Apartamentul l-am gasit foarte usor, imediat am ajuns de la Gara de Nord. Este chiar langa gara, il gasiti fara probleme. Mi-a dat numarul apartamentului si etajul am urcat cu liftul cel vechi. Am tinut un picior la cele 2 usi de la lift pentru ca mi-a fost frica sa nu se deschida cat urcam 😂. Deci puteti lua asta si ca pe un sfat. 
Mi-a deschis usa o fata slim care chiar nu arata rau nemachiata. I-am zis ca doresc decat o finalizare si i-am dat cadoul. Scuze Mika, nu am avut plic de data asta :). 
Dupa m-a invitat in dormitor unde am inceput cu un OP cu viteze alternative. M-a lasat sa o tin de cap, nu a zis nu. Am schimbat repede 2 pozitii dupa care am inceput un NP, ea pe mine prima data. Am schimbat in doggy din care vreau sa spun ca se vedea bestial... si gemea frumos rau ba baieti. Chiar am dat tare si nu a zis ca o doare sau ceva de genul. Dupa am facut rapid un misionar care a fost ok, se cam desculase putin soldatul si m-am gandit ca gata e timpul sa finalizez. 

M-a frecat pana am finalizat pe tatele ei. 

Chiar as recomanda-o pentru ca este o fata care stie sa isi faca treaba. 
 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...