Sari la conținut

Salon Elektra Timișoara Dumbrăvița


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Salut, tot am vrut sa scriu un review la salon ELEKTRA ...... In experienta mea cu maseozele inceputa intr-o delegatie in Franta in anul 2018 si continuata in Timisoara am ramas in minte cu cateva maseoze : Aida care acum este tartore la salon Elektra, Bianca de la Bianco si Ana de la Iulia. Revenind la Aida .... am avut un masaj super cu o fata blonda pe nume Georgiana care a aplicat metodele si retetele Aidei ... si anume folosirea sanilor intr-un mod senzual respectiv a unei portiuni exteriore ale gatului, specifica masajului erotic, unde dupa cateva beri crezi ca ti se face ON cand defapt e o tehnica destul de originala de masaj. Georgiana si-a dat interesul si a avut o atitudine foarte OK.  

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am dat si eu o tura p-acolo pre... lungita ...

On 10/14/2023 at 5:31 PM, rasputin27111988 said:

Salut, tot am vrut sa scriu un review la salon ELEKTRA ...... In experienta mea cu maseozele inceputa intr-o delegatie in Franta in anul 2018 si continuata in Timisoara am ramas in minte cu cateva maseoze : Aida care acum este tartore la salon Elektra, Bianca de la Bianco si Ana de la Iulia. Revenind la Aida .... am avut un masaj super cu o fata blonda pe nume Georgiana care a aplicat metodele si retetele Aidei ... si anume folosirea sanilor intr-un mod senzual respectiv a unei portiuni exteriore ale gatului, specifica masajului erotic, unde dupa cateva beri crezi ca ti se face ON cand defapt e o tehnica destul de originala de masaj. Georgiana si-a dat interesul si a avut o atitudine foarte OK.  

da Ai da stie am facut si eu cu ea.
Am mai fost cu Natasa, daca-ti plac domnisoarele cu tatuaje,  e o FMIe care stie meserie.

Mai era o domnisoara Denisa ce mi s-a parut stilul 'fetita timida' pentru cei care apreciaza fineturile.

O sa incer Geo (locatie) orgia na ... si re vin:beer (ca au si ceva bauturi la bar) in caz ca supravietuiesc Georgianei.


 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 10/24/2023 at 7:18 PM, rocoro said:

Am dat si eu o tura p-acolo pre... lungita ...

da Ai da stie am facut si eu cu ea.
Am mai fost cu Natasa, daca-ti plac domnisoarele cu tatuaje,  e o FMIe care stie meserie.

Mai era o domnisoara Denisa ce mi s-a parut stilul 'fetita timida' pentru cei care apreciaza fineturile.

O sa incer Geo (locatie) orgia na ... si re vin:beer (ca au si ceva bauturi la bar) in caz ca supravietuiesc Georgianei.


 

Super ..... fix cand credeam ca dispare masajul erotic in Timisoara a aparut salon Elektra. Ce e drept e in Dumbravita :) , retin numele de Natasa si Denisa. Cat despre maseozele din Timisoara lucrurile s-au stricat un pic, raman cateva veterane care tin steagul sus la saloanele vechi. 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 10/26/2023 at 12:26 AM, rasputin27111988 said:

Super ..... fix cand credeam ca dispare masajul erotic in Timisoara a aparut salon Elektra. Ce e drept e in Dumbravita :) , retin numele de Natasa si Denisa. Cat despre maseozele din Timisoara lucrurile s-au stricat un pic, raman cateva veterane care tin steagul sus la saloanele vechi. 

Da, partea cu Dumbra vita, nobila locatie, e mai peste mana dar era logic sa fie si in partea aia a orasului
cand ai zis de veterane mi-am adus aminte de: Veteranii înțeleg mai bine versul lui Tataie
https://replici.net/citate-din-muzica/replici-si-citate-audio-din-bug-mafia/veteranii-inteleg-mai-bine-versul-lui-tataie

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Zici Natașa, de Nisa... re🍷cu recenzii proas(pe)te că ultimele dăți:

Natașa e de komitet și de masaj și de 1 vorbă.

de Nisa: ca pe coasta de (gl)azur...dacă-ți plac fetele timide la masa(j), vorba e: apele liniștite sunt adânci... 

Adi na: ți-o frântă că te drege ea!

Spor la crăciun ițe!

 

Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Am făcut o vizita și mi-a plăcut foarte mult, o sa mai revin, 5

Fete frumoase și multe, ai de unde alege 

O sa revin cu o recenzie în detaliu, în curând 

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara
On 3/15/2024 at 4:19 PM, danii80 said:

Bună 

Poate sa îmi recomande cineva o fata de la acest salon nu sunt din Zona 

Mulțumesc 

Denisa , cea mai placuta fiinta de acolo. Eu de fiecare data cand vreau sa merg fac rezervare din timp direct la ea .

Link spre comentariu

  • Oras:București
  • Oras:București
La 16.03.2024 la 22:33, razvy21 a spus:

Denisa , cea mai placuta fiinta de acolo. Eu de fiecare data cand vreau sa merg fac rezervare din timp direct la ea .

Ok mulțumesc o sa încerc sa ajung și eu și vin cu o recenzie 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...