Sari la conținut

*** IMPORTANT *** Inscriere pentru PM


rechinu00

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
1 hour ago, colericul said:

Cel mai simplu, pe lângă cerere, puneți și link-uri către recenziile voastre. Ați reținut cerințele: să fie mai mult de CINCI ANUL Acesta și SĂ FIE REGULAMENTARE COMPLET, nu păreri, nu câteva rânduri. 

Despre trolli care injura, denigreaza si fac taraboi nu se aude nimic ? Ce stii ?

  • Like 10
  • Mersi 1
  • Haha 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati

In primul rand cred ca e cazul sa mai facem un pic UP la topicul asta .... :D   

Si in al 2-lea rand, aia care nu mai aveti acces la PM mai faceti -va curat in casutele de Inbox  , ca nu doar ca nu mai puteti trimite PM dar nici nu mai puteti primi ..... 

  • Like 4

 

Link spre comentariu
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
La 18.09.2022 la 23:57, rechinu00 a spus:

In urma unor modificari de regulament , s-a stabilit ca pe fiecare sectiune "accesul gratuit la mesagerie va fi oferit doar celor care contribuie aici cu recenzii si informatii utile" 

 In consecinta, chiar si cei colorati care doresc sa aiba in continuare acces la PM trebuie sa se inscrie intr-o lista , iar activitatea le va fi analizata de catre adminii forumului, urmand ca in urma analizei sa primeasca drept (sau nu) la PM ..... :D  

https://nimfomane.com/forum/topic/189393-toate-prostiile😈/?do=findComment&comment=7497109&_rid=69605

Avand in vedere ca in zona sunt mai multi cei care prefera aceasta forma de dialog prin PM - explicabil datorita numarului mare de "cititori" care doar se informeaza fara sa contribuie cu nimic :D   - s-a ajuns la concluzia ca este benefic pe fiecare oras deschiderea unei liste , unde cei care doresc acces la PM in continuare sa se poata inscrie 

Pe Galati am placerea sa va anunt eu deschiderea acestei liste , si cu ocazia asta sa ma inscriu si primul in ea :lol:

@cleopatra1   subsemnatu doreste sa beneficieze de PM in continuare, daca ma incadrez in criterii   . :D  Thank you, my queen  :D  

 

 

 

rechinule, n-am inteles ce trebuie sa fac o.o

 

As vrea si eu acces la PM. 

Cred ca am contribuit corect, insa lipsesc destul de mult din Ro, lucrand in afara. 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Galati
  • Oras:Galati
Acum 24 minute, elprofesoare a spus:

@pisicuts , știi cumva de ce nu pot trimite PM colegului @rechinu00 ?

Îmi apare mesajul de eroare "You are only allowed to send 0 messages per minute. Please try again later".

Este problemă cu contul meu sau este eroare de la site ?

cred ca daca ai sters conversatia veche nu mai merge ..... am impresia ca trebe cont verde, poate isi face careva mila de noi, ma refer la  conducere :lol:

  • Like 3

 

Link spre comentariu

  • Membru Premium
  • Oras:Outcall
  • Oras:Outcall
2 hours ago, rechinu00 said:

cred ca daca ai sters conversatia veche nu mai merge ..... am impresia ca trebe cont verde, poate isi face careva mila de noi, ma refer la  conducere :lol:

da, slabe șanse 😁, e ciudat că nu pot trimite măcar un PM să te întreb ceva 😕, deși am 0% spațiu în inbox. 

ibb.co/XXfcvHp

  • Like 8
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...