Sari la conținut

Mesagerie privata pentru userii care merita!!!


nicieu

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Buna dimineata tuturor! Dupa cate ati putut observa, unii dintre dumneavoastra (membrii colorati) nu mai aveti acces la mesageria privata, de fapt va apare ca aveti depasit procentul de mesaje (200%, 500%, 2000%, etc)... citind pe DG-ul principal problema, am observat ca moderatorul @cleopatra1 a specificat ca se fac anumite modificari la forum si ca vor avea acces pa PM-uri doar conturile platite sau cele ale caror useri au contribuit pe forum, in aceasta speta recomandand sa se faca cate un topic pe fiecare sectiune a tarii cu userii care credem ca merita sa beneficieze de PM-uri, iar ea impreuna cu motanul vor analiza propunerile si vor lua o hotarare in priviinta aceatora...

Asadar mi-am luat libertatea de a deschide personal acest topic si voi face cateva propuneri de membrii care vor fi avuti in vedere pentru analiza adminilor, desigur ca si restul pot propune alti useri despre care cred ca merita sa beneficieze la randul lor de PM... 

Eu ma voi limita doar in a fi o umbra pe forum, chiar daca in trecutul nu prea indepartat am avut un cont de pe care am contribuit cat am putut, deci voi nominaliza in cele ce urmeaza membrii care eu cred ca merita sa se poata folosi de PM, ordinea fiind aleatorie si netinand seama de simpatii sau antipatii...

@vitceibo

@gica 1955

@cheludmx

@scarlxxrd

@carpe_diem

@benzema09

@gigi brecu

@felix001

Si lista va continua ulterior!

  • Like 1
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pe aici
  • Oras:Pe aici

Altă idee "strălucită" marca nimfomane.com, că parcă dacă vreau să-i spun ceva în privat unui alt user de aici nu o pot face în alt mod gratis, ca de exemplu ii las aici o adresă de mail sau un cont de Facebook, un număr de whatsapp, etc. 

Nu am dat bani niciodată aici și recunosc că sunt un privilegiat pentru faptul că există forumul. 

In afară de bani staff-ul nimfomane nu știu dacă mai urmărește și altceva cu măsura asta. 

Îmi dau seama că aici pisicul este atotputernic și mă supun regulilor, dar totul până la bani. 

Aștept cu nerăbdare momentul când va trebui să plătesc ca să văd ce se scrie pe aici sau să plătesc ca să pot scrie pe forum. 

  • Like 5
  • Haha 1
Link spre comentariu
Vizitator cleopatra1
Reputație: 0
Acum 6 minute, vitceibo a spus:

eu mi-am primit gradele fara sa fac vreo cerere , abonament vip pentru un an de zile . sa vedem acum daca urmeaza vreun bon de plata sau daca e din oficiu .

Din oficiu pentru merite.😊

Link spre comentariu
29 minutes ago, vitceibo said:

eu mi-am primit gradele fara sa fac vreo cerere , abonament vip pentru un an de zile . sa vedem acum daca urmeaza vreun bon de plata sau daca e din oficiu .

Tu trebuia sa primesti de multa vreme gradele cu reactualizare anuala.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Suli-na
  • Oras:Suli-na
Acum 3 ore, vitceibo a spus:

eu mi-am primit gradele fara sa fac vreo cerere , abonament vip pentru un an de zile . sa vedem acum daca urmeaza vreun bon de plata sau daca e din oficiu .

Meriti cel putin culoarea asta, ca ti-ai cam batut joc de pulă cu cateva de pe aici si ca drept rasplata una zicea ca i-ai luat si banii! :)))

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 3 minute, haloowen a spus:

Meriti cel putin culoarea asta, ca ti-ai cam batut joc de pulă cu cateva de pe aici si ca drept rasplata una zicea ca i-ai luat si banii! :)))

mie mi se pare ca omul e de admirat 

sa te duci la toate nespalatele multe din ele venite de prin toate vagaunile ,cu oja scorojita pe degete sa le faci vedete pe banii tai si sa le dai lustru este un mare merit ....altii mult mai in putere si mai verzi nu ar face asta si nu neaparat pentru lipsa banilor 

trebuie sa ai si sange in instalatie si uneori nasul infundat sa poti reusii astfel de performante .....isi merita contul verde cu varf si indesat 

  • Like 3
  • Haha 4
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
Acum 4 minute, vitceibo a spus:

inclin sa cred ca e vorba de o confuzie , eu am fost mereu corect cu fetele , am platit cit mi s-a cerut sau am refuzat serviciile dar nu am plecat niciodata luind cu mine banii platiti in avans.

Ai inteles gresit mesajul.era de bine :)

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 16 minute, gica 1955 a spus:

mie mi se pare ca omul e de admirat 

sa te duci la toate nespalatele multe din ele venite de prin toate vagaunile ,cu oja scorojita pe degete sa le faci vedete pe banii tai si sa le dai lustru este un mare merit ....altii mult mai in putere si mai verzi nu ar face asta si nu neaparat pentru lipsa banilor 

trebuie sa ai si sange in instalatie si uneori nasul infundat sa poti reusii astfel de performante .....isi merita contul verde cu varf si indesat 

tulcea , corabia , slobozia , medgidia , alexandria , cernavoda , craiova , si alte vagauni cum le numesti matale  sint chiar muncipii ,unele chiar resedinte de judet... 

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA
Acum 21 minute, vitceibo a spus:

tulcea , corabia , slobozia , medgidia , alexandria , cernavoda , craiova , si alte vagauni cum le numesti matale  sint chiar muncipii ,unele chiar resedinte de judet... 

multe din ele dupa namolul dintre unghii nu cred ca au vazut prea des orasele astea .

poate doar pe la 14 ani cand au fost sa-si faca buletinul ( C.I.)

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri
Acum 3 ore, django2019 a spus:

Cum de l-ai uitat pe @talibanu?😄 

Sincer iti spun, nu ma intereseaza ce ai de impartit cu talibanu, tocmai am spus ca nominalizez niste oameni care au contribuit in ultima vreme pe sectiunea asta, indiferent de simpatiile mele fata de ei! Talibanu mi-a oferit destule informatii atunci cand am avut nevoie de ele si nu are nevoie de nominalizarea mea in acest sens... ma repet, nu ma intereseaza ce au de impartit userii intre ei, eu am revenit sub acelasi user, doar pentru ca am vazut ca se vrea schimbarea forumului intr-un fel, insa de data asta voi ramane in umbra! Pace tie!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...