Sari la conținut

Matura Slim 0744885345 Rond Alba Iulia


Postări Recomandate

  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth

Recunosc ca mi-au plăcut pozele si in ciuda unor recenzii dar si a unor discutii in PM in care colegii spuneau ca nu e wow la capitolul servicii am ales totusi sa-i fac o vizita. Stabilit rapid pe whatsapp si prezentat la usa. 
De cum am fost primit am fost dezamagit de faptul ca nu era aranjata absolut deloc. Machiaj zero si are nevoie ca nu e prea stralucita la fata. Era impracata într-un capot obosit si cam atat. Trec peste facem cunoștința si purced la dus.

Actiunea: o gasesc in curu gol si ma alătur ei in pat. Arata bine la corp. Incerc un preludiu, s-o mângâi putin la păsărica dar ținea picioarele doar putin desfăcute si am renunțat. Cu aceasta ocazie ne-am sarutat putin(nu fk) si am observat miros de alcool nu extrem de deranjant dar nici plăcut. Trecem la oral unde imediat ce a văzut ca 🍆 este gata de lupta a intrebat dacă punem cauciucul(maxim 3 min) Am început in doggy intrat usor si mărit treptat turația schimbat in misionar unde parca m-a strâns de 🍆 ca in menghina si am terminat repede. Ori e foarte stramta ori stie sa-si încordeze mușchii vaginali (eu asta tind sa cred). Mai schimbam 3 vorbe cât ma imbrac si plec. Senzatia a fost de fast fuck, servicii slabe dtd 20’

Notele

Locatia: 8,5 pentru zona in rest veche demodata

Alexandra: 7 la fata si 8,5 spre 9 la corp(pt o Milf) fața îmbătrânită care necesita machiaj si un corp adolescentin.

Atitudine: 7 fara chef pusa pe fast fuck, respectuoasa si atat.

Igiena: 8 datorită mirosului de alcool. M-am dus sa fut nu la cârciuma sa beau

Oralul: 6 slab, mai mult capul la luat in gura fara niciun artificiu sau atentie la 00 si foarte scurt

Normal: 7,5 pentru ca s-a simtit bine in păsărica dar in rest nu s-a implicat prea tare.

Gfe: 5 nu-i mare lucru de zis

Concluzia: pentru categoria Milf dacă ar îmbunătății serviciile, dacă s-ar machia si ar renunța la alcool in timpul orelor de lucru, ar fi o varianta buna, altfel pentru mine a fost suficient o vizita.

Sistem notare:
10= exelent / foarte frumoasa
9=bun spre foarte bun / frumoasa
8 =serviciu “muncit” si bun. / frumușică
7= așa si așa/cu bune si rele / fata comuna corp frumos
6= banal / comuna cu totul 
5= doar sa nu fie corijenta/ uratica normala
4= prost/ urata

  • Like 10
  • Mersi 5
Link spre comentariu
Acum 3 ore, Subteranaa a spus:

Recunosc ca mi-au plăcut pozele si in ciuda unor recenzii dar si a unor discutii in PM in care colegii spuneau ca nu e wow la capitolul servicii am ales totusi sa-i fac o vizita. Stabilit rapid pe whatsapp si prezentat la usa. 
De cum am fost primit am fost dezamagit de faptul ca nu era aranjata absolut deloc. Machiaj zero si are nevoie ca nu e prea stralucita la fata. Era impracata într-un capot obosit si cam atat. Trec peste facem cunoștința si purced la dus.

Actiunea: o gasesc in curu gol si ma alătur ei in pat. Arata bine la corp. Incerc un preludiu, s-o mângâi putin la păsărica dar ținea picioarele doar putin desfăcute si am renunțat. Cu aceasta ocazie ne-am sarutat putin(nu fk) si am observat miros de alcool nu extrem de deranjant dar nici plăcut. Trecem la oral unde imediat ce a văzut ca 🍆 este gata de lupta a intrebat dacă punem cauciucul(maxim 3 min) Am început in doggy intrat usor si mărit treptat turația schimbat in misionar unde parca m-a strâns de 🍆 ca in menghina si am terminat repede. Ori e foarte stramta ori stie sa-si încordeze mușchii vaginali (eu asta tind sa cred). Mai schimbam 3 vorbe cât ma imbrac si plec. Senzatia a fost de fast fuck, servicii slabe dtd 20’

Notele

Locatia: 8,5 pentru zona in rest veche demodata

Alexandra: 7 la fata si 8,5 spre 9 la corp(pt o Milf) fața îmbătrânită care necesita machiaj si un corp adolescentin.

Atitudine: 7 fara chef pusa pe fast fuck, respectuoasa si atat.

Igiena: 8 datorită mirosului de alcool. M-am dus sa fut nu la cârciuma sa beau

Oralul: 6 slab, mai mult capul la luat in gura fara niciun artificiu sau atentie la 00 si foarte scurt

Normal: 7,5 pentru ca s-a simtit bine in păsărica dar in rest nu s-a implicat prea tare.

Gfe: 5 nu-i mare lucru de zis

Concluzia: pentru categoria Milf dacă ar îmbunătății serviciile, dacă s-ar machia si ar renunța la alcool in timpul orelor de lucru, ar fi o varianta buna, altfel pentru mine a fost suficient o vizita.

Sistem notare:
10= exelent / foarte frumoasa
9=bun spre foarte bun / frumoasa
8 =serviciu “muncit” si bun. / frumușică
7= așa si așa/cu bune si rele / fata comuna corp frumos
6= banal / comuna cu totul 
5= doar sa nu fie corijenta/ uratica normala
4= prost/ urata

Buna. Imi pare rau ca indiferent "cum o dai" nu poti multumi toate gusturile. 

Am persoane care vin pt 1-2 ore si doresc sa bem ceva impreuna. Daca refuzi clientul , se supara. Daca servesti ceva cu el, se supara urmatorul ca exista un iz de alcool. Asa cum ai zis si tu nu era deranjant, dar totusi te-a deranjat .

Legat de "modul de prezentare". Sunt domni care prefera sa fi "aranjata" si cu vestimentatie "specifica", alti domni prefera sa nu se simta fix ca la curve ci doresc sa se simta ca intr-o vizita la o prietena cu care fac amor. 

Despre sex, mie imi place sa ma fut, sa te simt . Daca o sug " 3 minute" si dupa sar pe tine sa ne futem, inseamna ca am chef, logic. Daca tu sau oricare alt client doreste mai mult oral, e suficient sa mi se spuna acest aspect in acel moment si o sug mai mult timp. Dar dupa ce ne futem cu drag in cateva pozitii si iti place pizda mea stramta si termini in timp ce mi-o tragi, apoi vi aici si spui mi-a placut fututul dar vroiam sa fiu supt mai mult. Pai mai de folos era sa spui asta in timpul actiunii si ma mulam pe dorintele tale, nu dupa pe forum ,cand actiunea a fost deja consumata.

Daca primesc pe cineva "imbracata lejer" si el doreste sa fiu imbracata "prof" , imi poate spune si ma schimb. La fel si invers, din haine de curva in tricou pana la cur. Daca vrei mai mult oral , spune-mi atunci in acel moment, ca doar nu sar pe tine sa te violez😂 daca tu nu ai chef de futut si ai chef doar de oral. Dar daca voi nu comunicati aceste lucruri, eu le fac cum simt in lipsa unei mentionari clare. 

Consider ca fiind utila o comunicare intre parteneri, pt a stii ce dorinte si asteptari avem de la acea persoana si intalnire. 

 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:under the earth
  • Oras:under the earth
Acum 6 minute, AlexandraMlf a spus:

Buna. Imi pare rau ca indiferent "cum o dai" nu poti multumi toate gusturile. 

Am persoane care vin pt 1-2 ore si doresc sa bem ceva impreuna. Daca refuzi clientul , se supara. Daca servesti ceva cu el, se supara urmatorul ca exista un iz de alcool. Asa cum ai zis si tu nu era deranjant, dar totusi te-a deranjat .

Legat de "modul de prezentare". Sunt domni care prefera sa fi "aranjata" si cu vestimentatie "specifica", alti domni prefera sa nu se simta fix ca la curve ci doresc sa se simta ca intr-o vizita la o prietena cu care fac amor. 

Despre sex, mie imi place sa ma fut, sa te simt . Daca o sug " 3 minute" si dupa sar pe tine sa ne futem, inseamna ca am chef, logic. Daca tu sau oricare alt client doreste mai mult oral, e suficient sa mi se spuna acest aspect in acel moment si o sug mai mult timp. Dar dupa ce ne futem cu drag in cateva pozitii si iti place pizda mea stramta si termini in timp ce mi-o tragi, apoi vi aici si spui mi-a placut fututul dar vroiam sa fiu supt mai mult. Pai mai de folos era sa spui asta in timpul actiunii si ma mulam pe dorintele tale, nu dupa pe forum ,cand actiunea a fost deja consumata.

Daca primesc pe cineva "imbracata lejer" si el doreste sa fiu imbracata "prof" , imi poate spune si ma schimb. La fel si invers, din haine de curva in tricou pana la cur. Daca vrei mai mult oral , spune-mi atunci in acel moment, ca doar nu sar pe tine sa te violez😂 daca tu nu ai chef de futut si ai chef doar de oral. Dar daca voi nu comunicati aceste lucruri, eu le fac cum simt in lipsa unei mentionari clare. 

Consider ca fiind utila o comunicare intre parteneri, pt a stii ce dorinte si asteptari avem de la acea persoana si intalnire. 

 

Eu am spus ca nu extrem de deranjant dar nici plăcut. Si nu ca nu m-a deranjat. M-a deranjat normal, prefer o respiratie fresh. Si chiar si așa cu mirosul de alcool am încercat un preludiu cu tine exact cum am specificat. Sa ne luam limba in gura(ca oferi fk cica) sa te mângâi la păsărica șamd dar dacă din partea ta am primit altceva nu am insistat, apoi oralul a fost cum am spus. Pt mine este un turn off mare cand intrebi după nici 3 minute dacă pui cauciucul. Si futaiul nu stiu cât de cu drag a fost dacă cu tot cu dus si acomodarea de început a durat 20 min(dtd), numai sa te îmbraci si sa te dezbraci dureaza 5 minute plus dușul si ala vreo 5-6 pe putin. 

Si in legătura cu modul in care m-ai primit sau primesti pe alții, nu zice nimeni sa ai neaparat costumație si mai stiu eu ce nebunii dar se vede ca nu-ți dai interesul mai deloc in aceasta direcție. 
 

Ma repet, esti o varianta buna pentru Milf pentru ca ai un corp misto dar doar in condițiile in care îmbunătățești serviciile oferi ce ai pe lista, fara alcool si putin machiaj ca nu strica sti bine. Asta este părerea mea.

  • Like 2
  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 3 ore, AlexandraMlf a spus:

Buna. Imi pare rau ca indiferent "cum o dai" nu poti multumi toate gusturile. 

Am persoane care vin pt 1-2 ore si doresc sa bem ceva impreuna. Daca refuzi clientul , se supara. Daca servesti ceva cu el, se supara urmatorul ca exista un iz de alcool. Asa cum ai zis si tu nu era deranjant, dar totusi te-a deranjat .

Legat de "modul de prezentare". Sunt domni care prefera sa fi "aranjata" si cu vestimentatie "specifica", alti domni prefera sa nu se simta fix ca la curve ci doresc sa se simta ca intr-o vizita la o prietena cu care fac amor. 

Despre sex, mie imi place sa ma fut, sa te simt . Daca o sug " 3 minute" si dupa sar pe tine sa ne futem, inseamna ca am chef, logic. Daca tu sau oricare alt client doreste mai mult oral, e suficient sa mi se spuna acest aspect in acel moment si o sug mai mult timp. Dar dupa ce ne futem cu drag in cateva pozitii si iti place pizda mea stramta si termini in timp ce mi-o tragi, apoi vi aici si spui mi-a placut fututul dar vroiam sa fiu supt mai mult. Pai mai de folos era sa spui asta in timpul actiunii si ma mulam pe dorintele tale, nu dupa pe forum ,cand actiunea a fost deja consumata.

Daca primesc pe cineva "imbracata lejer" si el doreste sa fiu imbracata "prof" , imi poate spune si ma schimb. La fel si invers, din haine de curva in tricou pana la cur. Daca vrei mai mult oral , spune-mi atunci in acel moment, ca doar nu sar pe tine sa te violez😂 daca tu nu ai chef de futut si ai chef doar de oral. Dar daca voi nu comunicati aceste lucruri, eu le fac cum simt in lipsa unei mentionari clare. 

Consider ca fiind utila o comunicare intre parteneri, pt a stii ce dorinte si asteptari avem de la acea persoana si intalnire. 

 

Alexandra ti-am apreciat comentariul legat de  comunicare, insa caciulita  dupa 3 minute tine tot de comunicare si e un turn off pentru majoritatatea barbatilor. Daca chiar aveai chef de sex o comunicare misto din partea ta era daca ii spuneai colegului "- abia astept sa ma futi !" ,  caz in care iti garantez ca cerea el caciulita si te futea de drag 😉

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutari. Punctat si aici de 2x. Pot spune ca prima data a fost chior ok intalnirea, insa a2a mi a lasat un gust amar. Sa incep cu prima data cand am ajuns la ea, programare pe wts respectata de ambele parti si fiind totusi atras de poze am zis sa iau programade de 1h, toate ok. Ajuns in locatie intram in buc, fumez o tig, ea 'altcv', cred sa ii dea energie sau chef nusj sa zic, ma duc fac un refresh, imi da prosop gasesc la baie tot ce imi trebuie si intru in camera, pot spune ca un coleg a avut dreptate in ceeace priveste oralu, ca dk stai in picioare si ea stil capritza este ceva de senzatie, un pic ajutor de mana si dinti (nu ceva jenant), atentie la sateliti, semi umed pot spune. Punem caciula si trecem la prima parte cu pozitia misionar, unde am si finalizat, iar cand te simte tot atunci geme. Dupa o tig iar o discutie scurta, refresh am inceput si a2a de data asta in doggy.

Acum a2a intalnire. Programare pe wts respectata de ambele parti, fiind placut surprins iar aleg programare de 1h. Ajuns in locatie ma izbeste un miros nusj de la ce si ce ar fi putut sa fie. Dupa spusele ei ar fi fost scurgerea de la bucatarie, dar nu prea cred. Hai trecem peste, fumam o tig refresh ne apucam de treaba, de data asta cam slab oralu, trecem pa treaba zic sa puna caciula, tot asa o pun pe spate aceeasi chestie ca si prima data, dupa ce te simte tot in ea geme. Ma duc imi fac iar o igienizare fumam o tig sa mi vina chefu, dar cu greu vine si incepem si a2a runda. Finalizez cu greu dar finalizez.

Acum despre ea. O femeie la 30+, draguta daca este aranjata ca asa a fost la prima intalnire pe cand la a2a nu s a mai aranjat cred ca era dupa somn cine stie, sociabila, vesela. Este ok, adica nici oase nici grasa, stilu cum era odata zona matasari sau vacaresti cei care ati prins 'vremurile bune'. Cel putin pentru mine asa a fost.

Note o sa fac o medie intre cele 2 vizite

Locatie 7

Ea 7

ON 7.5

Actiune 7

Halat 250/h

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Salutari, la multi ani A!                              Trecut recent prin patul drei, grupa varsta 35-37 (zic eu).                                 Locatie - A. I., in zona, curat, singura, baie dotata... ; parcare-liber in zona cand am fost eu                                        Fata: buna la corp, acceptabil la fata     ( raportat la varsta f. buna la corp...) Nu era,, bauta,, - deci putea conduce!  M a primit intr o tinuta,, casnica si pasnica,, = pt. mine acest aspect chiar a fost Ok.  Fata = curata.                 Acum actiunea-  am stat un numar. Dupa dus, am gasit fata pregatita de actiune: oral slabut (nu compar, dar,, fetele,, mele ar reclama la protectia  cons. oralul A. - de care am avut parte). Fata s a scos pe normal (cu balon), stramt, bun normalul pe la spate - v am spus are corp apetisant; tatele sunt de iesit cu ele in lume...                             Cur bun, numai bun ar fi de anal         -A. faci o surpriza in acest sens!?                    Am finalizat oral - am tinut o a. i. sa i dau tot,, materialul,, cu care venisem (am vazut unele post. anterioare cum ca s ar retrage...).                   Eu am avut o fin. orala buna.            Per ansamblu as zice ca fata s a grabit putin- dar, repet a fost prima vizita (asa cum eu am emotii  si fata poate avea,, emotii,, - cu toate ca EA este profesionista!                                  Eu o voi revizita. Am venit la ea NU cu mari asteptari, dar am plecat multumit. Dau chiar singurul  ,, minus,, pentru tatuaje.                                              Numai bine! 

 

  • Like 2
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...