Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Am mai citit din "Copii spun lucruri traznite" sau altfel spus replicile voastre si am gasit 2 afirmatii care sunt interesante la care as comenta(le-as dezvolta un pic)

 

prima:

 

ca reprezentant al mai multor entitati - da evident, sunt nenumarati ghizi spirituali, ingeri pazitori sau fiinte care ajuta dezvoltarea anumitor grupuri sau a intregii rase umane, exista chiar si ingerii inspiratori ai continentei sexuale ... pot fi chiar vazuti prin clarviziune, simtiti in mod empatic si se poate comunica cu ei la nivel intutitiv ... aceste fiinte sunt fiinte intermediare superconstiente venite sa ajute procesul de ascensiune al fiintei umane ... a fost facute si mai multe filme in care se spune despre ascensiunea unei anumite specii sau chiar a oamenilor ... aceste idei si transpunerea lor in film a fost inspirata de unii dintre acesti ghizi pe care i-am mentionat acum, daca aveti tendinta sa ii percepeti in anumite momente acesta este un semn foarte bun ... discernamant exemplar ar fi sa si urmati aceste mesaje pe care le puteti primi ca intuitii in anumite momente mai ales inainte de niste decizii importante in viata asu dezvoltarea voastra.

 

Progresez spre ce ?

Progresam spre o constiinta mai extinsa, spre o stare de pace si fericire interioara din ce in ce mai mare, progresam spre a intelege ce este realitatea, ce rol avem noi si practic de ce am venit in aceste trupuri pe pamant.

Link spre comentariu
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт
  • Oras:вυ¢нαÑ�єѕт

Am mai citit din "Copii spun lucruri traznite" sau altfel spus replicile voastre si am gasit 2 afirmatii care sunt interesante la care as comenta(le-as dezvolta un pic)

 

prima:

 

ca reprezentant al mai multor entitati - da evident, sunt nenumarati ghizi spirituali, ingeri pazitori sau fiinte care ajuta dezvoltarea anumitor grupuri sau a intregii rase umane, exista chiar si ingerii inspiratori ai continentei sexuale ... pot fi chiar vazuti prin clarviziune, simtiti in mod empatic si se poate comunica cu ei la nivel intutitiv ... aceste fiinte sunt fiinte intermediare superconstiente venite sa ajute procesul de ascensiune al fiintei umane ... a fost facute si mai multe filme in care se spune despre ascensiunea unei anumite specii sau chiar a oamenilor ... aceste idei si transpunerea lor in film a fost inspirata de unii dintre acesti ghizi pe care i-am mentionat acum, daca aveti tendinta sa ii percepeti in anumite momente acesta este un semn foarte bun ... discernamant exemplar ar fi sa si urmati aceste mesaje pe care le puteti primi ca intuitii in anumite momente mai ales inainte de niste decizii importante in viata asu dezvoltarea voastra.[/size]

 

Progresez spre ce ?[/size]

Progresam spre o constiinta mai extinsa, [/size]spre o stare de pace si fericire interioara din ce in ce mai mare[/size], [/size]progresam spre a intelege ce este realitatea[/size], [/size]ce rol avem noi si practic de ce am venit in aceste trupuri pe pamant[/size].[/size]

[flash=640,480]
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Cred ca trebuie sa repet ... in primul rand aici este un topic dedicat femeilor, apoi va rog daca sunteti frustrati sa refulati frustrarile in alta parte in cazul in care sunteti inconstienti fata de starile de frustrare pe care le simtiti iar daca deveniti constienti sa stiti ca le puteti eleva in stari benefice de spirit prin tehnicile prezentate de redistribuire ...

 

In acelasi timp mereu ma adresez doar celor inteligenti/inteligente, celor intuitivi/intuitive, celor spirituali/spirituale sau tuturor celor cu bun simt. Pe ceilalti ii invit din nou sa nu citeasca replicile mele si sa nu reactioneze la ele pentru ca aceste posturi nu vor fi oprite, nici macar incetinite iar ei vor simti penibile stari de revolta, manie, suparare, enervare care nu sunt necesare sufletelor lor si asa foarte chinuite...

 

Mult succes in intelegere celor care fac eforturi in aceasta directie(intelegerea marilor intrebari ale existentei intrupate) ! 

Link spre comentariu
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!
  • Oras:hai să ne însingurăm împreună!

Cred ca trebuie sa repet ... in primul rand aici este un topic dedicat femeilor, apoi va rog daca sunteti frustrati sa refulati (inabusiti), ai vrut sa zici (defulati, exteriorizati) frustrarile in alta parte in cazul in care sunteti inconstienti fata de starile de frustrare pe care le simtiti iar daca deveniti constienti sa stiti ca le puteti eleva in stari benefice de spirit prin tehnicile prezentate de redistribuire ...

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ping 3 Ms
  • Oras:Ping 3 Ms
Despre mecanismele de funcționare ale trupului feminin, magia şi secretele lui, nu se poate pronunța nimeni mai în cunoştință de cauză decât cineva care trăieşte în asemenea trup. Adică Ananda, și clona lui Estrogen, ptr că e femeie... Nu?
 
Şarlatanul schizofren ce se autointitulează "medic", a ajuns atât de departe cu pseudo-gnosticismul relatat la cunoaşterea trupului feminin, încât își permite să se pronunțe şi să afirme în plen că "ciclul lunar al femeilor este un fenomen de natură recentă şi se datorează poluării globale" și că EL poate ajuta femeile să le dispară menstruația lunară...
 
E de Bălăceanca, au ba? Nino-nino-nino!
 

'Tuz gm!

 

O să fii transportat unde ți-e locul, curând... ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:FALASTOACA
  • Oras:FALASTOACA

 

 
să afirme în plen că "ciclul lunar al femeilor este un fenomen de natură recentă şi se datorează poluării globale" și că EL poate ajuta femeile să le dispară menstruația lunară...
 
 

 

Adica limburicul ala este un fel de tampax sau ce,ca n-am inteles care este treaba cu ciclul.

N-am citit nimic din ce zice schizofrel.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Trupul unei femei - templul unei femei cum se spune tranfigurator(corpul este templul sufletului) apare ca fiind magic doar celor care sunt indragostiti, care au o energie a vietii mare(nu risipesc samanta: sperma in cazul barbatului)

 

In acest caz se poate trai magia vietii, magia imbatatoare a frumusetii unei femei ... pentru ceilalti mai ales pentru barbatii care au penibilul obicei de a ejacula in orice context in afara conceperii unui copil lucrurile par banale, transfigurarea dispare, magia dispare si viziunea lor este aproximativ asa cum este viziunea unui om batran si neputincios ... 

 

Sa stiti ca aceasta viata v-a fost data pentru a trai magia, pentru a fi fericiti, pentru a fi vesnic indragostiti ... din aceasta cauza este numita desfranarea(pierdera cu inconstienta a potentialului sexual la barbat prin ejaculare si la femeie prin descarcarea fiziologica specifica) un pacat ... pentru ca ati primit acest dar si sa il irositi din prostie, slabiciune sau inconstienta este pacat ...

 

Mult succes in a fi foarte energici si a percepe magia vietii, magia indragostirii tuturor ! 

Link spre comentariu
Vizitator picard91
Reputație: 0

Traieste Magia, mananca un Snickers ! =)) =))

 

Daca tu poti considera un emenea corp magic, eu ma duc la Nasa ca sa ma angajez salahor la Casele care au inceput sa se construiasca pe Luna.

 

post-297941-0-25936100-1565855504_thumb.jpg

Link spre comentariu

Eu cred ca trebuie facut un recensământ pe site,sa vedem câți curvari sănătoși la cap au mai rămas.

 

Ananda este genul ala de om ca Lorin Fortuna care apareau la OTV dar acuma nu mai exista postul si se desfasoara pe la alte posturi de tv si pe forumuri de curve aparent.

I-au afectat creierul radiatiile tarantuliene urangutaliene si reptiliene saracul de el

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Citind asa din cand in cand replicile voastre observ 2 lucruri:

 

1. majoritatea dintre voi sunteti foarte limitati in intelegere si aceste limite se rezuma la ceea ce vedeti in fiecare zi si ceea ce vi se spune de catre oameni despre care se spune ca ar fi inteligenti,, savanti, cercetatori ... ar trebui extinse aceste limite si ar trebui sa ganditi cu capetele voastre ... chiar daca la inceput mai stangaci(pentru ca nu le-ati folosit pana acum) dar macar sa ganditi voi ceva sa fie ganduri ale voastre si nu ale altora preluate mimetic de catre voi  exemple: eu nu vad extraterestrii - nu exista extraterestrii, eu nu vad **spam editat**i - nu exista **spam editat**i, eu nu vad sclavie - nu exista sclavie, cercetatorii spun ca pamantul e rotund - pamantul e rotund, NASA spune ca nu exista decat oameni in intregul univers si ca ei cauta de zeci de ani alte forme inteligente de viata - asa este si alte aberatii spuse de asa -zisi doctori, oameni de stiinta, astrofizicieni etc(defapt niste pseudo-experti platiti bine sa prezinte dezinformare prostimii)

 

2. Cei care cat de cat ganditi - ganditi foarte conventional ... condusi de gandirea conventionala de pe pamant ... in acest fel nu veti afla mai mult decat sunt menite aceste dezinformari sa va spuna ... 

 

Stiinte ca fizica, astronomia, biologia, anatomia fac greseli enorme ... va punctez doar 3 dintre greselile colosale care duc la o intelegere gresita:

 

fizica spune ca sunt 3 stari de agregare defapt sunt 4

anatomia ia in considerare doar ce se vede sau se poate pipai ... in acest fel mai mult de jumatate din ce inseamna fiinta umana este ignorat complet si de aici incapacitatea de a intelege si de a trata anumite afectiuni

eterul a fost ales cu unanimitate(unii din oamenii de stiinta erau prea limitati, altii ingrijorati ca lucrarile lor din trecut nu sunt defapt bune de nimic, altii au avut interesul sa nu se afle) sa fie ignorat 

 

greselile continua foarte mult ... va invit pe cei inteligenti sa gasiti greselile si sa va faceti teoriile voastre proprii ... 

 

Mult succes ! (Nu va agitati omenirea este o specie la inceput de drum - un fel de copil mic al acestei galaxii ... dureaza pana o sa se maturizeze)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

@ananda, apropo de starile de agregare, tot fizica spune ca exista si plasma... vezi ca aici ai gresit tu, despre restul nu comentez, fiecare cu parerile lui.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Acest mecanism l-am mai dezvaluit ... totusi il repet ... pentru cei care nu l-au citit sau nu au constientizat deocamdata continutul lui ... 

 

Un observator exterior s-ar intreba ... de ce se incranceneaza unii sa ii sicaneze, sa ii contrazica, sa ii ia la misto pe oamenii care actioneaza in directia trezirii constiintei si impulsioneaza pe toti la trairea unei vieti mai constiente, mai in iubire, mai aproape de Dumnezeu si de natura ... o viata demna de o fiinta umana.

 

Ei bine in plan nevazut exista niste entitati numite de crestinism demoni care au interesul de a tine fiinta umana in ignoranta, nestiinta, inconstienta, frica si sclavie ... aceste fiinte pot "poseda" anumite fiinte umane care au rezonante comune cu ei dar care mai ales nu sunt atente(nu sunt atente la ce spun, la ce gandesc, practic dorm pe ele - ma refer la un somn al constiintei si nu la un somn fizic).

 

Ei bine in cazul nostru particular - toti aceia care fara a prezenta un punct de vedere coerent, o viziune proprie asupra vioetii inchegata si care rezulta din experienta proprie se apuca sa injure, sa calomnieze, sa mistocareasca, fiind mai mereu dominati interior de una din starile(furie, enervare, frica, anxietate, depresie, tendinta inconstienta spre razbunare etc) nu intamplator starea asociata bietei fiinte umane posedate fiind chiar rezonanta demonului care o poseda in acel moment.

 

Deci in lumina celor revelate va rog sa fiti atetnti si sa fiti mereu constienti la ce se manifesta in aceasta lume prin voi astfel veti fi mai sanatosi, mai impacati, mai fericiti, in armonie cu ceilalti, cu natura si cu Dumnezeu.

 

Dumnezeu sa va ajute pentru ca cei care sunteti in aceasta situatie aveti mare nevoie de ajutorul Lui!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Acest mecanism l-am mai dezvaluit ... totusi il repet ... pentru cei care nu l-au citit sau nu au constientizat deocamdata continutul lui ...

 

Un observator exterior s-ar intreba ... de ce se incranceneaza unii sa ii sicaneze, sa ii contrazica, sa ii ia la misto pe oamenii care actioneaza in directia trezirii constiintei si impulsioneaza pe toti la trairea unei vieti mai constiente, mai in iubire, mai aproape de Dumnezeu si de natura ... o viata demna de o fiinta umana.

 

Ei bine in plan nevazut exista niste entitati numite de crestinism demoni care au interesul de a tine fiinta umana in ignoranta, nestiinta, inconstienta, frica si sclavie ... aceste fiinte pot "poseda" anumite fiinte umane care au rezonante comune cu ei dar care mai ales nu sunt atente(nu sunt atente la ce spun, la ce gandesc, practic dorm pe ele - ma refer la un somn al constiintei si nu la un somn fizic).

 

Ei bine in cazul nostru particular - toti aceia care fara a prezenta un punct de vedere coerent, o viziune proprie asupra vioetii inchegata si care rezulta din experienta proprie se apuca sa injure, sa calomnieze, sa mistocareasca, fiind mai mereu dominati interior de una din starile(furie, enervare, frica, anxietate, depresie, tendinta inconstienta spre razbunare etc) nu intamplator starea asociata bietei fiinte umane posedate fiind chiar rezonanta demonului care o poseda in acel moment.

 

Deci in lumina celor revelate va rog sa fiti atetnti si sa fiti mereu constienti la ce se manifesta in aceasta lume prin voi astfel veti fi mai sanatosi, mai impacati, mai fericiti, in armonie cu ceilalti, cu natura si cu Dumnezeu.

 

Dumnezeu sa va ajute pentru ca cei care sunteti in aceasta situatie aveti mare nevoie de ajutorul Lui!

 

Atunci înseamnă că undeva între 50-75 % dintre userii de aici de pe Nimfomane sunt posedați.

Iar dacă ieși cu mașina în trafic la oră de vârf.. cca 90% sunt posedați.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila
  • Telefon: 0748405863
  • Oras:Bucuresti
  • Indisponibila

 

 

Atunci înseamnă că undeva între 50-75 % dintre userii de aici de pe Nimfomane sunt posedați.

Iar dacă ieși cu mașina în trafic la oră de vârf.. cca 90% sunt posedați.[/quote😀😀😀 Acum am realizat ce succubus zace-n mine!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Da Bebe total de acord ... as zice chiar ca procentajele sunt mai mari si ca totodata e o chestie temporara ... adica un demon poate poseda o fiinta umana 5 minute si apoi o poate lasa 2 zile zile in care acea fiinta umana sa para normala poate chiar rationala insa de fiecare data cand fiinta trebuie testata si demonului i se permite daca respectiva fiinta umana nu isi dezvolta mecanisme de a rezista prin control constient va fi de fiecare data posedata.

 

Continenta sexuala aduce un aport semnificativ in acest sens, adica barbatii care reusesc sa aibe rezultate in acest domeniu reusesc sa aibe control si pe nivelele mental si verbal iar atunci demonii disperati ca pierd teren poseda alte fiinte mai slabe incercand niste sa le ziocem asa atacuri din exterior, acesta este motivul pentru care daca deschizi unele subiecte cum ar fi continenta sexuala, Dumnezeu, evolutie spirituala, extraterestrii, dedublare constienta unii care aud aceste discutii pur si simplu innebunesc brusc - devin ca de nerecunoscut de parca nu mai sunt ei insisi ... 

 

Mult succes in constientizarea acestor aspecte la inceput la altii si mai apoi la voi insiva(daca este cazul)!

Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot si nicaieri
  • Oras:Peste tot si nicaieri

Motivele pentru care nu este cazul sa va lasati posedati sunt multe: pareti ciudati pentru ceilalti, deveniti mult mai rai gradat in timp, va oboseste foarte tare(aceste stari va storc de puteri), va strica de fiecare data starile de spirit iar in timp chiar sanatatea ...

 

Va dau si o solutie: cand va vine sa reactionati in acest fel opriti-va putin si cugetati inainte de a avea o reactie impulsiva, va puteti chiar opri miscarea fizica si chiar respiratia pentru un timp scurt(5-30 secunde)(aceasta este tehnica stopului o tehnica de autoexorcizare rapida)

 

Mult succes celor care se straduiesc sa devina fiinte umane perfect autocontrolate !

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

 

 

Atunci înseamnă că undeva între 50-75 % dintre userii de aici de pe Nimfomane sunt posedați.

Iar dacă ieși cu mașina în trafic la oră de vârf.. cca 90% sunt posedați.[/quote Acum am realizat ce succubus zace-n mine!

Se pare ca vorbesti in plus, ai salau pe langa tine!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...