Sari la conținut

Alexandra! 0736734617 Fara graba 🤗🤗Garantez revenirea 😇


Vizitator

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:one day in heaven, next day in hell
  • Oras:one day in heaven, next day in hell

"Pofta vine mancand"...baga si tu happy hour, abonament client fidel, tombola cu sexpremii, al patrulea client programat dintr o zi gratis sau 25% , gaseste o colega la fel de smechera ca tn...si o sa apara si doritori cu chef de fu tut ...

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 31 minute, stanilla a spus:

Baga-ți mințile-n cap, lasă părăseala ! 

Aveam în cap sa dau o fuga la Brașov.. ca tot vine iarna...plus Crăciun... 🤣 mai combin uneori plăcerile mele cu activitatea mea!! Plus ca ador Brasov-ul 

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc
52 minutes ago, AlexaNdrA1q said:

Aveam în cap sa dau o fuga la Brașov.. ca tot vine iarna...plus Crăciun... 🤣 mai combin uneori plăcerile mele cu activitatea mea!! Plus ca ador Brasov-ul 

Vezi-ți de treaba ta, ce să cați la pagânii aia ? Cica au bisericile negre... strazile lungi, dealuri cam tâmpe... si cica mai baga si ciorba de fasole in paine :0

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oriunde
  • Oras:Oriunde
Acum 20 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Aveam în cap sa dau o fuga la Brașov.. ca tot vine iarna...plus Crăciun... 🤣 mai combin uneori plăcerile mele cu activitatea mea!! Plus ca ador Brasov-ul 

Mai stai pe la noi!nu te grăbi sa pleci!😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Disponibila
  • Oras:B
  • Disponibila
Acum 20 ore, AlexaNdrA1q a spus:

Aveam în cap sa dau o fuga la Brașov.. ca tot vine iarna...plus Crăciun... 🤣 mai combin uneori plăcerile mele cu activitatea mea!! Plus ca ador Brasov-ul 

Vii cracanata de acolo si mai avem nevoie de tine stii ca Brasov sunt urși nu vrem să vii în patru labe de acolo 🤣😚🔝

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 35 minute, Greucea a spus:

Vii cracanata de acolo si mai avem nevoie de tine stii ca Brasov sunt urși nu vrem să vii în patru labe de acolo 🤣😚🔝

😅😅 mor cu tine 😅 cracanata stau și pe aici 😅🤣 

Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Disponibila
  • Oras:B
  • Disponibila
Acum 3 ore, AlexaNdrA1q a spus:

😅😅 mor cu tine 😅 cracanata stau și pe aici 😅🤣 

Bagati mințile în cap și rămâi lângă casa ca e foarte aglomerat nicăieri nu-i ca acasă 🤣😚🔝

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Îmi cer scuze pt ultimele zile dar posibil vremea îmi cam da de cap! Am decis ca programul de munca sa îl modific o perioada deoarece oboseala își spune cuvantul!! Voi sta mai mult timp spre seara! Iar programul îl voi începe după ora 14 zilnic. Posibil sa fiu treaza și mai devreme dar nu voi mai face programari decât in ziua respectiva pt cei care ma prind înainte de ora 14!!! 

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0
Acum 39 minute, gicacontra2012 a spus:

Vezi Alexandra ca dacă ai fost cuminte, mâine vin la tine mai mulți moși sa ți aducă cadouri. 😀

Vreau un mos...cu barba neagra brunet cu ochii verzi/albastrii înalt și am eu grija de nenea sa fie îngrijit cum trebuie 🤣😈

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0
Acum 4 ore, alexandru gabriel a spus:

Cred ca e cam frig la tine in locatie..esti tu fierbinte dar..

Prea ne răcește fata des

Schimba si tu locul..

Ciao

Pai cine e smechera și umbla seara cu buricul gol și geaca de piele 🤣🤣

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...