Sari la conținut

0724898065 MASAJ atestat si experienta!


vuceam

Postări Recomandate

  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky
  • Telefon: PM [Only]
  • Oras:AboveTheSky

Salutare,

 

Am dat astăzi peste acest anunţ:

 

MASAJ atestat si experienta, doamna matura execut masaj profesional/ general de relaxare pe masa masaj, drenaj limfatic, prostata + reflexoterapie, meloterapie, aromaterapie, ulei special, igiena, L-D10-21 non sex; 24 Feb 11:00

Bucuresti
 
PS: A fost cineva la acestă doamnă?
 
Mulţumesc anticipat!
 

post-56729-0-49463000-1393247084_thumb.jpg

post-56729-0-99083900-1393247089_thumb.jpg

post-56729-0-64360000-1393247096_thumb.jpg

post-56729-0-33084500-1393247104_thumb.jpg

post-56729-0-93261300-1393247109_thumb.jpg

post-56729-0-31094500-1393247114_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:unde este necesar
  • Oras:unde este necesar

Am incercat eu s-o sun pentru o vizita dar nu a raspuns.

Acum are anunt cu alt numar: 0756.696.467 

Pe langa pozele vechi, au aparut altele noi

post-18000-0-21030600-1400240609_thumb.jpg

post-18000-0-25463600-1400240616_thumb.jpg

post-18000-0-36449600-1400240629_thumb.jpg

post-18000-0-95152500-1400240640_thumb.jpg

post-18000-0-54973400-1400240650_thumb.jpg

 

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

am fost eu de mai multe ori.pot sa va spun ca doamna are mult bun simt si chiar se pricepe la masaj si daca sti sa o abordezi poti optine o finalizare orala .dar nu exceleaza o face protejat si se cunoaste ca nu are experienta nu cred ca accepta la toti cred ca are un barem masajul de relaxare foarte bun recomand locatie:ok.singura

baie:ok cu tot ce trebuie

masaj:9.5

  • Like 1
Link spre comentariu

am fost eu la doamna cu ceva vreme in urma . locatie curata pe strada Toamnei intr-o vila , . masajul s-a desfasurat intr-un fel de living cu liniste si atmosfera frumoasa . masajul cam de 8,5 - 9 pentru ca eu prefer masajul sportiv , mai apasat , o ora jumate 150 de leuti cu reflexo la talpi si obisnuita finalizare . doamna arata destul de incitanta desi varsta si-a lasat ampreta sani super enormi si frumosi pe care te lasa sa-i atingi doar la finalizare , in rest foarte restrictiva . daca ar fi mai permisiva ar avea mai mult de castigat . eu am sa revin doar cand o sa-mi amintesc de dansa poate devine mai permisiva pana atunci pt ca ai pe ce sa pui mana si sa mangai . cu siguranta daca devine mai permisiva am sa merg doar la dansa

  • Like 1
Link spre comentariu

am fost eu la doamna cu ceva vreme in urma . locatie curata pe strada Toamnei intr-o vila , . masajul s-a desfasurat intr-un fel de living cu liniste si atmosfera frumoasa . masajul cam de 8,5 - 9 pentru ca eu prefer masajul sportiv , mai apasat , o ora jumate 150 de leuti cu reflexo la talpi si obisnuita finalizare . doamna arata destul de incitanta desi varsta si-a lasat ampreta sani super enormi si frumosi pe care te lasa sa-i atingi doar la finalizare , in rest foarte restrictiva . daca ar fi mai permisiva ar avea mai mult de castigat . eu am sa revin doar cand o sa-mi amintesc de dansa poate devine mai permisiva pana atunci pt ca ai pe ce sa pui mana si sa mangai . cu siguranta daca devine mai permisiva am sa merg doar la dansa 

as vrea sa revin la doamna Elena , pt o noua experienta imi place tare mult cadrul intim in care se desfosoara activitatea , a mai fost cineva la dansa mai presteaza ? a devenit mai permisiva ? 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost și eu la doamna acum ceva vreme și a fost ok, masaj bun cu tot ce trebuie, ambient ok. În timpul masajului mi-au mai scăpat mâinile pe sub fusta ei și trebuie să recunosc că așa carne tare și piele fină nu am mai simțit demult, ea e într-adevăr mai coaptă dar dacă s-ar lăsa babardita ar fi interesant:) desigur, fiecare cu gusturile lui

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Si studentule, sunt curios: cand ti-au scapat mainile pe sub fusta doamnei, ai ajuns unde trebuie, avea chiloti? S-a lasat mangaiata/fingerita?

 

Macar sa(-ti) fi meritat.....

Link spre comentariu

Activeaza,face un masaj super iar astia de au vise eotice sunt scriitori de sf,pe partea de eotic ar trebuii sa isi imbunatateasca prestatia dar per total recomand!!!!in paranteza vreau sa zic ceva,cum pula mea ai vrea sa futii asa ceva???stai cuminte si te bucura de masaj si eventual de happy ending,alte optiuni le ai pe alte topicuri....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si studentule, sunt curios: cand ti-au scapat mainile pe sub fusta doamnei, ai ajuns unde trebuie, avea chiloti? S-a lasat mangaiata/fingerita?

 

Macar sa(-ti) fi meritat.....

Sincer m-aș mai duce să o bulănesc că mi-a plăcut tare, acum fiecare cu păsărele lui

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Pai si nu ai raspuns la intrebare....avea dna chiloti pe ea sau nu?

 

Tu ai pasarele, eu am curiozitati.......

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Cine vb frate de futut? Fratele #student_hard, vb doar de bulanit in timpul masajului......atat!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Madameza o scapa si in pasarica daca o atingi bine. Se lasa greu dar se lasa. Trebuie sa cereti ca ea sa fie nud . Va da un gel de maini pt a putea baga degetele in pasarica. Cica are gagic si daia nu se fute, asta zice la inceput. Insistati cu degetul in pasarica si fiti putin mai insistenti. Pizda e stramta si madameza nu prea se misca dar nu.i bai. O pui cu curu pe bancuta de masaj si ciocane

Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Eu am ajuns pe mainile damei de doua ori.

De fiecare data a scos sanii la inaintare.

Am rugat-o sa o mangai pe corp si ea a plusat , hi !

A doua oara mi-a luat penisul intre sani si l-a masat destul de bine.

Dar nu am finalizat pe sani....

Iar din discutii dama a spus ca ei ii place si cunilingusul cand barbatul nu este in forma buna.

Asa ii face prietenul ei ( si ochii ei erau foarte veseli !).

Am impresia ca dupa ceva vizite ar oferi mai mult.

Banul pe masa de la inceput si trebuie sa te porti bine cu ea.

Eu cel putin am fost foarte amabil si sincer cu ea.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...