Sari la conținut

0724898065 MASAJ atestat si experienta!


vuceam

Postări Recomandate

E ceva de capul ei? se merita sa te duci un an si sa decartezi? Eu din cate imi aduc aminte nu excela la nici un capitol, nu poti spune ca ai fost la una 50+, o doamna aranjata care sa te zapaceasca si intr adevar sa te faca sa merite asteptarea.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Nu vreau sa fiu carcotas si sa supar pe cineva, dar nici eu nu vreau sa fiu suparat. Si cand vad ca doar Hamlet 123 a futut-o, doar Hamlet 123 i-a vazut p***a, doar Hamlet 123 etc, nu pot sa nu ma intreb, daca nu cumva acest Hamlet, este chiar doamna in discutie, care are tot interesul sa ne fraiereasca pt ca noi sa ne "imbulzim" ca oile si sa decartam......zic si eu, nah, ca de aia e forum

 

Si nu vb aiurea; acum ceva vreme am fost si eu la dna si greeeeu de tot am convins-o sa scoata tatele la mangaiat si pipait si asta doar in momentul de maxima excitare, asadar, pret de cateva minute.

 

De scos chilotii, de atins la fofo, nici vb. Evident, e posibil ca nu fi facut eu chimie cu dna, dar in afara de Hamlet, care mai are putin si o ia si acasa, nu pare sa mai fie cineva...

 

Daca am suparat, sa fiu iertat, dar e forum si asa cum am citit si eu prostiile altora, asa veti citi si voi prostia mea, daca o veti cataloga ca atare

 

Pana atunci, succesuri marete, atat pe plan personal, personal, cat mai ales SEXUAL

  • Like 1
Link spre comentariu

Stie ce are de facut cu fiecare, ptr masaj si laba la 100 lei este in pretul ei corect, cum sare ea calul la 200 nu mai e ok, de aici si retorica.

- daca iti place sa ti bati joc de banii tai si sa tragi sperante false ai ajuns unde trebuie.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu la dansa prin 2019, nu imi aduc aminte perfect, dar cadoul parca era 120-130 pentru masaj exclusiv, i-am lasat 150 - doamna s-a lasat la bustul gol din proprie initiativa "ca am platit extra".

Dupa care am mai incercat un flirt asa lejer, si parea destul de refractara la "ceva mai mult", ba chiar imi zicea de cat se zbate cu astia de tot insista si insista.

In fine, daca vrei sa futi, chiar nu inteleg de ce te-ai chinui atat, mai ales ca arata ca un siloz cu colacei. Du-te la una care se fute pe acelasi pret, si arata la fel, sau mai bine.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Sincer, nu cred ca a mai cautat-o cineva......de asta e asa liniste

Or fi inteles si baietii nostri, ca aia cu sa avem rabdare, sa-i facem 1000k vizite si apoi o dezbracam si o futem, nu tine si ca ne joaca cum vrea ea, tapandu-ne la greu. Ei bine, nu pe toti ;)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta
  • Oras:Romania, cum intri de la Arad, cateva sute km si pe dreapta

Nimeni nimic la doamna???

 

Pai daca nu a adaugat nimic in lista de servicii.....

Link spre comentariu

Ce tot bat campi unii pe aici . Nu face nmic in plus fata de ce facea acum  " j " de ani mai ales ca am inteles ca s-a maritat 150 ora masaj cu eterna laba banala si atat fara tate pe afara fara pipaieli fara nimic in plus . are  59 de ani dar pt varsta ei arata bine mai ales pt amatorii de bbw 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Ce tot bat campi unii pe aici . Nu face nmic in plus fata de ce facea acum  " j " de ani mai ales ca am inteles ca s-a maritat 150 ora masaj cu eterna laba banala si atat fara tate pe afara fara pipaieli fara nimic in plus . are  59 de ani dar pt varsta ei arata bine mai ales pt amatorii de bbw 

nu am nici un interes sa bat campii, cu mine asa se poarta. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 18.07.2018 la 10:33, cracanel a spus:

Madameza o scapa si in pasarica daca o atingi bine. Se lasa greu dar se lasa. Trebuie sa cereti ca ea sa fie nud . Va da un gel de maini pt a putea baga degetele in pasarica. Cica are gagic si daia nu se fute, asta zice la inceput. Insistati cu degetul in pasarica si fiti putin mai insistenti. Pizda e stramta si madameza nu prea se misca dar nu.i bai. O pui cu curu pe bancuta de masaj si ciocane

Da, ai dreptate. Am fost la ea de câteva ori și confirm ceea ce spui. Trebuie doar să vorbești frumos, să te comporți ca un domn și, pentru ceva bănuți în plus, obții ceea ce dorești. Mângâi și păsărică, obții și un sex normal sau oral, întotdeauna protejat. Doamna e foarte curată, are niște sâni incredibil de frumoși pentru vârsta ei, e o companie plăcută. Ii dau nota 9.5 fără probleme. Ar fi fost 10 curat dacă ar fi acceptat oralul neprotejat. 

Succes tuturor! 

Link spre comentariu
La 31.12.2020 la 2:50, informatorii a spus:

Da, ai dreptate. Am fost la ea de câteva ori și confirm ceea ce spui. Trebuie doar să vorbești frumos, să te comporți ca un domn și, pentru ceva bănuți în plus, obții ceea ce dorești. Mângâi și păsărică, obții și un sex normal sau oral, întotdeauna protejat. Doamna e foarte curată, are niște sâni incredibil de frumoși pentru vârsta ei, e o companie plăcută. Ii dau nota 9.5 fără probleme. Ar fi fost 10 curat dacă ar fi acceptat oralul neprotejat. 

Succes tuturor! 

Are prezervative sau trebui sa-ti aduci?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...