Sari la conținut

De unde va achiziționti lenjeriile intime?


Anayss_

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București
La 21.09.2022 la 19:30, Anayss_ a spus:

Buna,ce situ-uri puteți sa imi recomandați pentru a-mi achiziționa lenjeriile intime?

Bună, eu în ultimul timp, atunci când merg la fete, mi-am făcut un obicei să duc drept cadou lenjerii/costume sexy, pe care le achiziționez de pe AliExpress .

Găsești produse ok iar preturile sunt mai mici decât pe Shein. AliExpress este un fel de Ebay , dar mai ok, trebuie sa ai grijă să citești review-urile pt size/calitate. Plata este f safe , se face prin Alipay  care funcționează cam ca PayPal.

Păcat că nu ești în aria mea de acoperire pt ca as veni sa îți aduc un cadou .

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Reputație: 2650
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
  • Telefon: 0721071845
  • Oras:Timișoara
  • Disponibila
Acum 1 oră, Daniells a spus:

Bună, eu în ultimul timp, atunci când merg la fete, mi-am făcut un obicei să duc drept cadou lenjerii/costume sexy, pe care le achiziționez de pe AliExpress .

Găsești produse ok iar preturile sunt mai mici decât pe Shein. AliExpress este un fel de Ebay , dar mai ok, trebuie sa ai grijă să citești review-urile pt size/calitate. Plata este f safe , se face prin Alipay  care funcționează cam ca PayPal.

Păcat că nu ești în aria mea de acoperire pt ca as veni sa îți aduc un cadou .

Mulțumesc 🙏 oricum 😘

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
Acum 17 ore, laury a spus:

Care dintre fete poarta lenjerii Victoria Secret?

Or purta ele dar nu cred ca le pun bataie in întâlniri cu clientii care vin la finalizare pt.150-200 lei.

 

  • Like 1
  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
La 09.02.2024 la 15:40, Daniells a spus:

Bună, eu în ultimul timp, atunci când merg la fete, mi-am făcut un obicei să duc drept cadou lenjerii/costume sexy, pe care le achiziționez de pe AliExpress .

Găsești produse ok iar preturile sunt mai mici decât pe Shein. AliExpress este un fel de Ebay , dar mai ok, trebuie sa ai grijă să citești review-urile pt size/calitate. Plata este f safe , se face prin Alipay  care funcționează cam ca PayPal.

Păcat că nu ești în aria mea de acoperire pt ca as veni sa îți aduc un cadou .

Salut! Eu prefer să cumpere ele și să le plătesc eu. Cred că așa este mai în regulă. Părerea mea. 😉

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 14.02.2024 la 21:28, laury a spus:

Care dintre fete poarta lenjerii Victoria Secret?

Am observat la câteva, la una chiar nu ma asteptam fiindca se imbraca foarte sporty. 
VS nu e mare chestie, nici macar ca prețuri. 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București
Acum 4 ore, ursuletulpanda a spus:

Salut! Eu prefer să cumpere ele și să le plătesc eu. Cred că așa este mai în regulă. Părerea mea. 😉

Salut! Este ok și așa, fiecare e liber să procedeze cum  vrea. Eu doar am spus că asta este placerea mea. Mai ales când recunosc respeciva ținută la vizitele următoare sau in pozele de pe forum.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta
La 16.02.2024 la 16:06, Daniells a spus:

Salut! Este ok și așa, fiecare e liber să procedeze cum  vrea. Eu doar am spus că asta este placerea mea. Mai ales când recunosc respeciva ținută la vizitele următoare sau in pozele de pe forum.

Cel mai mult ma excită cand e imbracata cazual. Parcă fut o civilă. Asa doar cu prosopul. neg.. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link spre comentariu
Reputație: 267
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
La 21.09.2022 la 19:30, Anayss_ a spus:

Buna,ce situ-uri puteți sa imi recomandați pentru a-mi achiziționa lenjeriile intime?

Bună.eu personal pe unde am umblat am vazut peste tot "made in china" ..deci nu te stresa..😉

Link spre comentariu

  • Oras:Hunedoara-Deva
  • Oras:Hunedoara-Deva
Acum 1 oră, Cipry37 a spus:

Bună.eu personal pe unde am umblat am vazut peste tot "made in china" ..deci nu te stresa..😉

Pe Sevensins e marfă preponderent Polonia. Tot ce am comandat de acolo a fost de calitate, fără surprize neplăcute. În plus tabelul de mărimi este de încredere. 

Sexylegs e un alt site cu produse de calitate. 

Spor la ele!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...