Sari la conținut

Belle-0761367099


JustJ

Postări Recomandate

  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

🍒Buna dragilor,ma gandeam sa va fac o vizita...asa ca de astazi dupa ora 14 voi fi disponibila in Sibiu🥰

Serviciile mele sunt:

Sexul oral

Sexul normal

Diferite pozitii

Atingeri corporale

69

Masaj normal/erotic/relaxare

Cadoul este-150-o finalizare(30min)

                     -300-doua finalizari(60min)

🍒👄

Pentru mai multe detalii astept un mesaj pe whats up🤗

 

Link spre comentariu
  • Oras:Omniprezent
  • Oras:Omniprezent

Bacau (fara info) https://nimfomane.com/forum/topic/205877-hii/

Timisoara https://nimfomane.com/forum/topic/205355-belle-0761367099/

Cluj https://nimfomane.com/forum/topic/204343-belle-0761367099/

Va dați voi copy-paste...ca nu stiu de ce nu valideaza linkul, incat sa-l poti accesa in mod direct. Spor!

Link spre comentariu
  • Oras:aproape de
  • Oras:aproape de
Acum 1 minut, -jonny- a spus:

Bacau (fara info) https://nimfomane.com/forum/topic/205877-hii/

Timisoara https://nimfomane.com/forum/topic/205355-belle-0761367099/

Cluj https://nimfomane.com/forum/topic/204343-belle-0761367099/

Va dați voi copy-paste...ca nu stiu de ce nu valideaza linkul, incat sa-l poti accesa in mod direct. Spor!

https://nimfomane.com/forum/topic/205877-hii/
https://nimfomane.com/forum/topic/205355-belle-0761367099/

https://nimfomane.com/forum/topic/204343-belle-0761367099/

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna ziua domnilor. Am in plan ca pe data de 23.01 pana pe 27.01 sa va  vizitez. Data trecuta cand am venit nu am fost activa mare parte a timpului dar v am “rasfoit” putin orasul si am dedus din comportamentul localnicilor ca sunteti oameni cumsecade si civilizati cu care as putea rezona frumos. Locatia pe care am gasit o este usor accesibila si discreta pentru confortul meu si al vostru. Tin sa mentionez ca sunt singura in locatie iar respectul reciproc este pe primul loc.  

Serviciile mele sunt🍒

Sex oral protejat

Sex normal protejat

Diferite pozitii

Pozitia 69

Facesitting

Atingeri si mangaieli corporale

Masaj normal,erotic,relaxare Ulei/Crema

Nu accept accesorii,marimi grosimi. 
 
Cadoul este 150-30 min

                              300-1h

Pentru mai multe detalii va rog contactati-ma pe nume sau whats up. Multumesc pentru intelegere si sper ca de data aceasta sa ne cunoastem. Zi frumoasa va urez.🤗🤗

 

 

 

 

 

 

  • Like 1
  • Inimioara 7
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna seara domnilor. Din pacate in aceasta seara voi ajunge destul de tarziu si nu voi mai activa. Imi voi relua programul meu normal de maine. Va multumesc frumos pentru intelegere! Seara frumoasa va urez. 😊🤗🤗

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna dimineata dragilor😘🤗

Va astept cu programari pana la ora 21.00🍒

Sper sa aveti o zi relaxanta 🍀

 

  • Like 1
  • Inimioara 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna dimineata dragii mei😊💋

Disponibila pana la 20 30🌈

Va astept cu programari🍒

Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut băieți. Am cunoscut și eu aceasta domnișoară. Este o fată superbă ( chear daca are parul scurt - obiecția unui confrate). 

Apartamentul nu este cel mai strălucit, dar compensează cu brio domnișoara frumoasa și isteață pe care o găsești acolo. Micuța de inaltime, nu este grasa dar nici foarte slabă. Defapt, este exact ca in poze. Sini micuți dar fermi și un fundulet nemaipomenit. Piele fina de căprioară, fara tatuaje de prost gust. Vorbește mult, dar nu bate câmpii. Nu este grăbită si știe meserie,  pe care o face cu plăcere. Ii place să conducă acțiunea, dar într-un mod foarte plăcut.

Este o fata delicioasă. Merita vizitata.

Mulțumesc.

 

 

  • Like 5
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
13 minutes ago, Japo1 said:

Salut băieți. Am cunoscut și eu aceasta domnișoară. Este o fată superbă ( chear daca are parul scurt - obiecția unui confrate). 

Apartamentul nu este cel mai strălucit, dar compensează cu brio domnișoara frumoasa și isteață pe care o găsești acolo. Micuța de inaltime, nu este grasa dar nici foarte slabă. Defapt, este exact ca in poze. Sini micuți dar fermi și un fundulet nemaipomenit. Piele fina de căprioară, fara tatuaje de prost gust. Vorbește mult, dar nu bate câmpii. Nu este grăbită si știe meserie,  pe care o face cu plăcere. Ii place să conducă acțiunea, dar într-un mod foarte plăcut.

Este o fata delicioasă. Merita vizitata.

Mulțumesc.

 

 

Multumesc foarte mult si ma bucur ca am avut o discutie productiva si compania foarte placuta,esti un domn foarte carismatic! Sanatate si numai bine iti doresc!!😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Dimineata de joi frumoasa domnilor 🌈

Va astept sa incepem ziua impreuna 🍑💥

Disponibila pana la 20 30🚫 Sper sa aveti o zi productiva🍀

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

salutare tuturor! 

cu toate ca ari face totul protejat si nu pupa clientii, m-am gandit sa ii fac si eu o vizita deoarece imi plac mult fetele cu parul scurt - imi par ft sexi.

programare si locatie ok. apartament nou cu toate cele de trebuinta. domnisoara este ft draguta la fatza, bruneta cu parul ft scurt pe lateral si la spate (cred), un pic mai mare in rest. este micuta de inaltime si buna la corp , sani micuti dar fermi. pt mine este ft ok la aspect.

pune accent pe preludiu. ne-am atins un pic in picioare fiind, apoi am testat patul. eu am preferat sa nu folosim ulei (e posibil sa fi ratat o placere, dar ar fi durat prea mult). OP a fost ft bun , atat cat poate fi unul protejat - nu il prefer, dar e mai safe.

la normal ne-am iubit doar in LOT. am inceput cu RCG mai putin obisnuit si am continuat cu un LOT "clasic", imbratisati aproape continuu, dar fara sarutari. 

igiena impecabila. ft fin parfumata, un plus pt cei insurati / aflati intr-o (alta) relatie.

atitudinea ei mi-a placut ft mult. este relaxata si ii place sa comunice, fara graba. GFE ft ridicat, si in pat si pe langa (nu poate fi maxim fara FK). o experienta mult peste medie pt o prima vedere.

PS. m-am simtit ft bine alaturi de tine. te pup pe obraz, ari, si sper sa te revad (poate si in alt oras).

 

  • Like 4
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
25 minutes ago, marianblaga said:

salutare tuturor! 

cu toate ca ari face totul protejat si nu pupa clientii, m-am gandit sa ii fac si eu o vizita deoarece imi plac mult fetele cu parul scurt - imi par ft sexi.

programare si locatie ok. apartament nou cu toate cele de trebuinta. domnisoara este ft draguta la fatza, bruneta cu parul ft scurt pe lateral si la spate (cred), un pic mai mare in rest. este micuta de inaltime si buna la corp , sani micuti dar fermi. pt mine este ft ok la aspect.

pune accent pe preludiu. ne-am atins un pic in picioare fiind, apoi am testat patul. eu am preferat sa nu folosim ulei (e posibil sa fi ratat o placere, dar ar fi durat prea mult). OP a fost ft bun , atat cat poate fi unul protejat - nu il prefer, dar e mai safe.

la normal ne-am iubit doar in LOT. am inceput cu RCG mai putin obisnuit si am continuat cu un LOT "clasic", imbratisati aproape continuu, dar fara sarutari. 

igiena impecabila. ft fin parfumata, un plus pt cei insurati / aflati intr-o (alta) relatie.

atitudinea ei mi-a placut ft mult. este relaxata si ii place sa comunice, fara graba. GFE ft ridicat, si in pat si pe langa (nu poate fi maxim fara FK). o experienta mult peste medie pt o prima vedere.

PS. m-am simtit ft bine alaturi de tine. te pup pe obraz, ari, si sper sa te revad (poate si in alt oras).

 

Tare ma bucur ca a fost o experienta pe placul tau,desigur si tu ai contribuit cu finetea ta. Iti multumesc pentru compania placuta si pentru caractetul tau foarte frumos! Multa iubire si sper sa ne revedem sanatosi  in ce oras se poate! 🤗🤗❤️

  • Mersi 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila

Buna dimineata domnilor 🤗

Astazi am parasit frumosul vostru oras,ma bucur tare mult ca ne am cunoscut si am intalnit oameni cu un caracter foarte frumos si placut. Sper sa ne revedem cat de curand,pana atunci va urez zile linistite si usoare🤗💋. Weekend placut la toata lumea🌈

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

       Bună seara! 

AM avut și eu ocazia să întâlnesc domnișoara. Am discutat cu ea in ziua întâlnirii in legătură cu disponibilitatea sa, fereastra a fost convenabilă și pentru mine. Am fost rugat sa confirm cu 30 de minute înaintea programării.  După confirmare,  am purces către locație, am parcat la aproximativ 2-3 minute depărtare și am trimis un mesaj-eram destul de aproape și doream sa aflu numărul interfonului. A răspuns repejor, am primit numărul respectiv și indicațiile necesare ( nu aveam nevoie să mă rătăcesc) ,eram deja lângă scara blocului,am sunat și a deschis ușa magică. După prezentările de rigoare,  a întrebat dacă doresc ceva de băut, am ceruta apă . Este o domnișoară la aproximativ 1'60 cm; tunsa scurt, fardată discret - drăguță. Am schimbat câteva vorbe , a întrebat dacă am nevoie la duș ( eram proaspăt dușuit, am scăpat de haine și am trecut la fapte. 

  Acțiunea în sine a fost memorabilă la parte de oral protejat, pentru mine ( subiectiv vorbind) m-a uimit-desi nu a avut grijă de bijuterii, a fost fix ce am avut nevoie. La normal protejat, nu a fost chiar așa uimitoare (poate am devenit și eu mai pretențios) ,am primit și eu cadou poziția povestită mai sus de colegul .... Am simțit o oarecare reticență, nu cred că era compatibilitate prea mare ( cel puțin din partea ei) ,eu am ajuns acolo doar pentru a gusta din serviciile pe care le oferă nicidecum să mă însor. In timpul acțiunii nu a permis să mă joc cu sânii ei- pretindea că are o sensibilitate mai mare "in acel moment" . Am avut senzația că se trage și nu permite sa  pătrund în totalitate, ce pot sa mai zic? Nu pot sa spun că sunt extrem de dotat, nu înțeleg motivul acțiunii de mai sus. Au fost doar 3-4 poziții, partea cea mai plăcută -oral protejat. 

 Locația -7'5 -garsoniera super folosită, au lipsit șlapii și apa de gură ( chiar daca am venit de acasă,e posibil sa vină și colegii care apreciază aceste lucruri) 

 Fata: 8'5  

O.P: 9  -subiectiv

N P: 7'5- se putea mai bine

GFE: 8- întreține o conversație dar în direcția dorită de ea, nu încearcă să afle informații necesare bunei dispoziții ( a clienților) 

 Scor: 150- 30 de minute. 

   De revenit? Eu, nu. Cred că pot sa fiu satisfăcut de alte colege mult mai bine și mai repede. 

P. S. : Se pare că nu e de ajuns sa te dezbraci pentru a satisface o persoană.... Acțiunea în sine,chiar contează!!!

Această recenzie este scrisă subiectiv, are legătură doar cu acțiunea de care am avut eu parte. Spor la împins zăpadă!

 

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
  • Telefon: 0761367099
  • Oras:Moon&Galaxy🌌
  • Indisponibila
1 hour ago, metisul said:

       Bună seara! 

AM avut și eu ocazia să întâlnesc domnișoara. Am discutat cu ea in ziua întâlnirii in legătură cu disponibilitatea sa, fereastra a fost convenabilă și pentru mine. Am fost rugat sa confirm cu 30 de minute înaintea programării.  După confirmare,  am purces către locație, am parcat la aproximativ 2-3 minute depărtare și am trimis un mesaj-eram destul de aproape și doream sa aflu numărul interfonului. A răspuns repejor, am primit numărul respectiv și indicațiile necesare ( nu aveam nevoie să mă rătăcesc) ,eram deja lângă scara blocului,am sunat și a deschis ușa magică. După prezentările de rigoare,  a întrebat dacă doresc ceva de băut, am ceruta apă . Este o domnișoară la aproximativ 1'60 cm; tunsa scurt, fardată discret - drăguță. Am schimbat câteva vorbe , a întrebat dacă am nevoie la duș ( eram proaspăt dușuit, am scăpat de haine și am trecut la fapte. 

  Acțiunea în sine a fost memorabilă la parte de oral protejat, pentru mine ( subiectiv vorbind) m-a uimit-desi nu a avut grijă de bijuterii, a fost fix ce am avut nevoie. La normal protejat, nu a fost chiar așa uimitoare (poate am devenit și eu mai pretențios) ,am primit și eu cadou poziția povestită mai sus de colegul .... Am simțit o oarecare reticență, nu cred că era compatibilitate prea mare ( cel puțin din partea ei) ,eu am ajuns acolo doar pentru a gusta din serviciile pe care le oferă nicidecum să mă însor. In timpul acțiunii nu a permis să mă joc cu sânii ei- pretindea că are o sensibilitate mai mare "in acel moment" . Am avut senzația că se trage și nu permite sa  pătrund în totalitate, ce pot sa mai zic? Nu pot sa spun că sunt extrem de dotat, nu înțeleg motivul acțiunii de mai sus. Au fost doar 3-4 poziții, partea cea mai plăcută -oral protejat. 

 Locația -7'5 -garsoniera super folosită, au lipsit șlapii și apa de gură ( chiar daca am venit de acasă,e posibil sa vină și colegii care apreciază aceste lucruri) 

 Fata: 8'5  

O.P: 9  -subiectiv

N P: 7'5- se putea mai bine

GFE: 8- întreține o conversație dar în direcția dorită de ea, nu încearcă să afle informații necesare bunei dispoziții ( a clienților) 

 Scor: 150- 30 de minute. 

   De revenit? Eu, nu. Cred că pot sa fiu satisfăcut de alte colege mult mai bine și mai repede. 

P. S. : Se pare că nu e de ajuns sa te dezbraci pentru a satisface o persoană.... Acțiunea în sine,chiar contează!!!

Această recenzie este scrisă subiectiv, are legătură doar cu acțiunea de care am avut eu parte. Spor la împins 

Multumesc frumos pentru recenzie  🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...