Sari la conținut

Cazare Arad.


Postări Recomandate

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

Bună dragilor ,numele meu este Sofia. Am mai fost în vizita la voi dar mereu am stat puțin, nu am mai fost în Arad de anul trecut și mereu am stat la Ared Kaufland. Va rog frumos îmi puteți recomanda alte zone bune de cazare sau tot la Ared Kaufland este mai ok? Sper sa nu deranjez pe nimeni ca am deschis acest topic și mai ales ce am întrebat. Va pup! 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
Vizitator Anthonio
Reputație: 0
Acum 22 minute, Sofia91 a spus:

Bună dragilor ,numele meu este Sofia. Am mai fost în vizita la voi dar mereu am stat puțin, nu am mai fost în Arad de anul trecut și mereu am stat la Ared Kaufland. Va rog frumos îmi puteți recomanda alte zone bune de cazare sau tot la Ared Kaufland este mai ok? Sper sa nu deranjez pe nimeni ca am deschis acest topic și mai ales ce am întrebat. Va pup! 

Bună 

Ared Kaufland sau Adora Park, sunt cele mai  bune  zone

Link spre comentariu
Vizitator unsuflet
Reputație: 0

1. Ared Kaufland e cea mai buna zona. Crntral, locuri de parcare berechet, alibi bun pt noi.

2  Adora Park - nu asa central, locuri de parcare ok.

3. Arad Plazza - ultracentral, locuri de parcare mai greut, chiria mai mare. Aici vin in principal fetele care stau cate 2 impreuna.

De evitat Ared Uta.

Te asteptam cu drag!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
1 hour ago, unsuflet said:

1. Ared Kaufland e cea mai buna zona. Crntral, locuri de parcare berechet, alibi bun pt noi.

2  Adora Park - nu asa central, locuri de parcare ok.

3. Arad Plazza - ultracentral, locuri de parcare mai greut, chiria mai mare. Aici vin in principal fetele care stau cate 2 impreuna.

De evitat Ared Uta.

Te asteptam cu drag!

Ared Uta am evitat de când am ajuns în Arad 🤣. Sper sa ne revedem cât mai repede și va mulțumesc pentru recomandări, tot Ared Kaufland rămâne.  Va pupa Sofia 🐍🤗

Link spre comentariu
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila

La începutul săptămânii, marți după amiaza cel târziu miercuri am sa vin în Arad, trebuie sa citesc noul regulament ca să știu cum postez,am postat acum aici sa nu iau avertisment dacă postez la mine pe topic sa nu fac spam. Va pup si abia aștept sa ne revedem 🤗.

Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad
Acum 22 ore, Sofia91 a spus:

Bună dragilor ,numele meu este Sofia. Am mai fost în vizita la voi dar mereu am stat puțin, nu am mai fost în Arad de anul trecut și mereu am stat la Ared Kaufland. Va rog frumos îmi puteți recomanda alte zone bune de cazare sau tot la Ared Kaufland este mai ok? Sper sa nu deranjez pe nimeni ca am deschis acest topic și mai ales ce am întrebat. Va pup! 

Ared Kaufland 

Adora park

Arad plazza 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...