Sari la conținut

Atentie!!


Postări Recomandate

  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu am nimic de impartit cu ea!eream in trecere prin oras am vrut sa fut ceva si am vazut o pe site,am vrut doar sa va atenționez!ia-o de mana si mergi cu ea la analize,mai tarziu ai sa imi mulțumesti!!😉

Link spre comentariu
  • Oras:Middle of nowhere
  • Disponibila
  • Oras:Middle of nowhere
  • Disponibila

Miroase a biban suparat aici 😆😆😆. cum ai ajuns cumetre la concluzia asta? sau de unde stii? ai dus-o de manuta la analize si si-a impartasit tragedia cu tine?

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

Nu sunt adeptul pescălăilor,stai linistit!!crezi ce vrei frate eu doar va-m zis,ca nu credeți treaba voastră!!o cunosc din oras,o stie toata lumea ca e bolnava!!oricum inchei aici ca nu are rost sa va explic ca oricum nu credeți!!spor la buci!

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
La 26.09.2022 la 14:15, eu234 a spus:

Salut,tipa din anunt are SIDA,este din Gr,se numeste Clara!!!

Dacă m ai sunat și nu te am primit la mine, probabil te am refuzat datorită serviciilor pe care le ai cerut și eu nu le prestez, dar asta nu înseamnă sa vii aici și sa ma denigrezi pe mine! Ești liber sa te duci la oricare alta fata de pe acest site! Nu ai cum sa denigrezi o persoana in felul asta și sa afirmi ca are sida , atâta timp cât afirmația ta nu se bazează pe nimic ! Răutatea unora chiar întrece orice limita!!! Eu zic sa ți vezi de viața ta , sa nu te mai intereseze ce fac altii! Si eu pot sa zic de tine ca ai nu știu ce boala contagioasa chiar dacă nu te cunosc ! E ușor sa faci rau, dar na fiecare arunca cu ce are in suflet!😉

Fiti mai buni , nu va costa nimic!!! 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
1 oră în urmă, Ella1278 a spus:

Dacă m ai sunat și nu te am primit la mine, probabil te am refuzat datorită serviciilor pe care le ai cerut și eu nu le prestez, dar asta nu înseamnă sa vii aici și sa ma denigrezi pe mine! Ești liber sa te duci la oricare alta fata de pe acest site! Nu ai cum sa denigrezi o persoana in felul asta și sa afirmi ca are sida , atâta timp cât afirmația ta nu se bazează pe nimic ! Răutatea unora chiar întrece orice limita!!! Eu zic sa ți vezi de viața ta , sa nu te mai intereseze ce fac altii! Si eu pot sa zic de tine ca ai nu știu ce boala contagioasa chiar dacă nu te cunosc ! E ușor sa faci rau, dar na fiecare arunca cu ce are in suflet!😉

Fiti mai buni , nu va costa nimic!!! 

Clara,numele Bogdan fostul tau soț bolnav de SIDA iti spune ceva???ca sa demonstrezi ca nu e adevarat pune ti analizele aici!!!te cunosc destul de bine!!!ar trebui sa iti fie rusine sa lucrezi asa bolnava nu ti-e rusine?nu ti-e frica de Dumnezeu??o sa imbolnavesti alti oameni chiar nu te gandesti???

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 16 ore, eu234 a spus:

Mai băiatule nu știu cine ești și ce vrei De la mine , dacă ai ceva personal cu mine scrie mi in privat, sau ți e frica sa ți dezvălui identitatea? Cine ești tu sa ți demonstrez tie ca sunt sănătoasă ??? Ai dușmănie pe mine?sau ce ți am făcut ca chiar nu te înțeleg !!!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti
1 oră în urmă, Ella1278 a spus:
Acum 17 ore, eu234 a spus:

Mai băiatule nu știu cine ești și ce vrei De la mine , dacă ai ceva personal cu mine scrie mi in privat, sau ți e frica sa ți dezvălui identitatea? Cine ești tu sa ți demonstrez tie ca sunt sănătoasă ??? Ai dușmănie pe mine?sau ce ți am făcut ca chiar nu te înțeleg !!!

Na-m nimic cu tine sidoaso doar ma uimeste nesimțirea pe care o ai în tine ca nu te gandești ca imbolnavesti si alte fete si clienți,nu are rost sa-ti spun cine sunt,daca te cunosc din Giurgiu si nu numai eu te știe tot orașul ca ești bolnavă,în fine fă ce vrei cum vrei eu am vrut sa știe oamenii din oraș și fetele care practică meseria asta sa stie,dar tu cum esti o inconștientă o ții pe a ta ca esti sănătoasa,pai daca te știe tot orașul...si tu continui sa minti cu nerusinare!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Pitești
  • Oras:Pitești
Acum 22 minute, eu234 a spus:

Na-m nimic cu tine sidoaso doar ma uimeste nesimțirea pe care o ai în tine ca nu te gandești ca imbolnavesti si alte fete si clienți,nu are rost sa-ti spun cine sunt,daca te cunosc din Giurgiu si nu numai eu te știe tot orașul ca ești bolnavă,în fine fă ce vrei cum vrei eu am vrut sa știe oamenii din oraș și fetele care practică meseria asta sa stie,dar tu cum esti o inconștientă o ții pe a ta ca esti sănătoasa,pai daca te știe tot orașul...si tu continui sa minti cu nerusinare!!!

Vorbește frumos bai și numai ma face tu pe mine sidoasa, sidos ești tu , ai trăit tu cu mine sa vezi dacă am sida? Auzi ma știe tot orașul , ma faci sa rad🤣🤣🤣  eu zic sa ți vezi de trb ta și sa nu ți o mai cauți cu mine! Hai pa ca deja m ai plictisit ! 

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
La 29.09.2022 la 21:25, eu234 a spus:

Colegu,  daca mai găsești un anunț de al ei pune și tu Nr. De telefon și linkul cu poze sau fa o descriere completa cum arată ați ani are presupusa acuzată !

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 1 oră, nightstar a spus:

Colegu,  daca mai găsești un anunț de al ei pune și tu Nr. De telefon și linkul cu poze sau fa o descriere completa cum arată ați ani are presupusa acuzată !

Vezi ca tovarasu' tau nu a mai intrat pe cont de vro 4 luni....

  • Like 1

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Disponibila
  • Disponibila
Acum 6 minute, L.A.W. a spus:

Vezi ca tovarasu' tau nu a mai intrat pe cont de vro 4 luni....

Ciudat că a lăsat bomba in aer și s-a epuizat subit fara să ofere informații concrete în legătură cu respectiva inculpată ?! 🤔

Daca poate oferii cineva informații daca a fost pe bune sau doar acuze de prost gust ?!

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:-
  • Oras:-
Acum 1 minut, nightstar a spus:

Ciudat că a lăsat bomba in aer și s-a epuizat subit fara să ofere informații concrete în legătură cu respectiva inculpată ?! 🤔

Daca poate oferii cineva informații daca a fost pe bune sau doar acuze de prost gust ?!

Nici linkul nu e bun...

  • Like 2

               :jerkoff L.A.W. 🔞

Link spre comentariu

Niciunul din cei doi "protagonisti" nu e de incredere. 

E de preferat sa scriem nr. de tel.  si sa punem poze pe site-uri externe, astfel incat sa poata fi accesate.

De data asta, nu ai la ce te uita, la ora asta, el nu a pus nr de tel.,  nu a pus poze, iar ea a sters anuntul.

Cine sunt "protagonistii"?

Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
Acum 2 ore, L.A.W. a spus:

Vezi ca tovarasu' tau nu a mai intrat pe cont de vro 4 luni....

Era o știre azi, ceva cu un proxenet care si-a îmbolnăvit intenționat partenera de SIDA și apoi a băgat-o la produs, probabil de acolo s-a luat colegul...

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...