Sari la conținut

💎High Heels cu Cristale Swarovski💎


Sofia91

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 28.09.2022 la 16:02, Sofia91 a spus:

Nu înțeleg dacă este ironică întrebarea sau dacă vorbești serios, dar NU ,nu aplic pe pielea umană că ar însemna să le dai jos cu tot cu piele. 😊

    Nu sunt ironica. Insista un client sa imi sponsorizeze niste tatuaje...si niste aplicatii in buric...dar mie mi-ar placea niste aplicatii cu pietre Swarovsky...nu stiu, daca este posibil, dar am intrebat...adica ma gandeam la ceva provizoriu, nu permanent.

Link spre comentariu
  • Sofia91 a schimbat titlul în 💎High Heels cu Cristale Swarovski💎
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
50 minutes ago, siana said:

    Nu sunt ironica. Insista un client sa imi sponsorizeze niste tatuaje...si niste aplicatii in buric...dar mie mi-ar placea niste aplicatii cu pietre Swarovsky...nu stiu, daca este posibil, dar am intrebat...adica ma gandeam la ceva provizoriu, nu permanent.

Îți faci piercing-uri dermatologice cu pietre swarovski pe tot corpul și ai rezolvat 🤷🏻‍♀️

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
Acum 18 ore, Sofia91 a spus:

Îți faci piercing-uri dermatologice cu pietre swarovski pe tot corpul și ai rezolvat 🤷🏻‍♀️

    Nu mai deschide topic, ca sa iei pe altii la misto ! Ti-am vorbit frumos. Au dreptate unii clienti, cand spun ca unele dintre voi aveti atitudine si comportament care lasa de dorit... si pana la urma ajungeti sa pavati cu swarovsky trotuarul.

    Eu aplic magneti pe banii cui doreste...ca am talent innascut ..si stiu sa vorbesc si sa ma comport frumos. Eu insami sunt un magnet pentru bani...

Link spre comentariu

  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
  • Telefon: 0746 490 437
  • Disponibila
33 minutes ago, siana said:

    Nu mai deschide topic, ca sa iei pe altii la misto ! Ti-am vorbit frumos. Au dreptate unii clienti, cand spun ca unele dintre voi aveti atitudine si comportament care lasa de dorit... si pana la urma ajungeti sa pavati cu swarovsky trotuarul.

    Eu aplic magneti pe banii cui doreste...ca am talent innascut ..si stiu sa vorbesc si sa ma comport frumos. Eu insami sunt un magnet pentru bani...

Dragă nu iau pe nimeni la mișto! Pavez ce vreau eu ,încearcă sa nu mai fii răutăcioasă, înțeleg ca ai o vârstă și ai nervi ,dar încearcă sa nu te iei de toată lumea! Sa fii sănătoasă ca ești tu magnet pentru bani,dar nu te-a întrebat nimeni. 

Eu ti-am răspuns frumos ca îți poți face piercing dermatologic ,nu cred ca am răspuns răutăcios cum ai făcut tu! O zi bună. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...