Sari la conținut

facefuck deept in bucuresti


Postări Recomandate

  • Oras:Sexville
  • Oras:Sexville

Este o tipa la strada pe Maria Rosetti ( in zona cu toamnei) . E tinerica , nu arata rau . O gasesti dupa 8 seara pana pe la 2-3 . 
 

pot sa spun ca o ia pe toata mai si zice “fute-ma-n gura” . 70-80 lei fin era . 
 

daca o gasiti poate luati si un nr de telefon sau mai strangwti ceva detalii ca nu am apucat ultima data . 
 

sper sa ajute! 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
La 20.10.2022 la 1:32, flaviusadrianus a spus:

Salutare, am vorbit cu ea, este adevarat cere 70-80 dar apoi lasa daca vede ca vrei sa pleci.

Eu am vazut-o vara in pantaloni scurti si nu arata rau. Acum ce  sa zic... gusturile...

Cred ca are peste 30 totusi.

Ciocane tari

care e numarul de contact? cum o gasesti ? ca din ce scrie pare ca merg pe strada si o gasesc acolo nu pricep

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
On 10/20/2022 at 1:32 AM, flaviusadrianus said:

Salutare, am vorbit cu ea, este adevarat cere 70-80 dar apoi lasa daca vede ca vrei sa pleci.

Eu am vazut-o vara in pantaloni scurti si nu arata rau. Acum ce  sa zic... gusturile...

Cred ca are peste 30 totusi.

Ciocane tari

Si presupun ca nu vine la locatie din strada nu? Doar in masina ? Tnx. In ce zile ati fost si era?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
La 12/10/2022 la 14:11, ionel_gigel a spus:

Il y a une fille dans la rue sur Maria Rosetti (dans la zone d'automne). Elle est jeune, elle n'a pas l'air mal. Vous pouvez la trouver après 8 heures du soir jusqu'à environ 2-3 heures. 
 

Je peux dire qu'il prend tout et dit "baise-moi dans la bouche". 70-80 lei était bien. 
 

si vous la trouvez, prenez peut-être un numéro de téléphone ou obtenez plus de détails parce que je ne l'ai pas eu la dernière fois. 
 

J'espère que ça aide! 

poti sa ne spui exact ce numar al strazii este aproximativ pentru ca strada Maria Rossetti este foarte mare pentru ca in rest stiu o fata care este la capatul strazii si e cu 150 m inainte de Calea Mosilor este in dreapta la colt? cu strada strada silvestru si are vreo 30 de ani este aceeasi fata despre care vorbim despre care vorbim in plus fata de strada care este inainte de calea mosilor o cheama nu maria rosseti ci strada popa petre  ??

Link spre comentariu
  • Oras:BUH
  • Oras:BUH
Acum 12 ore, alain.bijoux a spus:

poti sa ne spui exact ce numar al strazii este aproximativ pentru ca strada Maria Rossetti este foarte mare pentru ca in rest stiu o fata care este la capatul strazii si e cu 150 m inainte de Calea Mosilor este in dreapta la colt? cu strada strada silvestru si are vreo 30 de ani este aceeasi fata despre care vorbim despre care vorbim in plus fata de strada care este inainte de calea mosilor o cheama nu maria rosseti ci strada popa petre  ??

Cred ca este Popa Petre, corect

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...