Sari la conținut

Intrebare ptr Vitceibo


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 57 minute, neteirp a spus:

Salutare, ai facut tu o recenzie unei mature prin zona far dar nu mai gasesc topicul. poti sa imi dai linkul daca iti aduci aminte despre ce vb ??

Multumesc anticipat.

frecventez rar zona respectiva , probabil te referi la yevgenia , o matura skinny pe care am vizitat-o cu multi ani in urma la caminele de nefamilisti  pe 1 mai vechi ,care acum e de gasit in zona cet?

sau in zona cet alta doamna 45+ care lucra mai mult cu circuit inchis ,cu labiile maricele .

sau in km 5 ? 

poti specifica daca recenzia este recenta? 

ar mai fi o matura bw la care trebuia sa ajung , tot cu circuit semideschis cu locatie prin km 5 .

Link spre comentariu
Acum 14 minute, vitceibo a spus:

frecventez rar zona respectiva , probabil te referi la yevgenia , o matura skinny pe care am vizitat-o cu multi ani in urma la caminele de nefamilisti  pe 1 mai vechi ,care acum e de gasit in zona cet?

sau in zona cet alta doamna 45+ care lucra mai mult cu circuit inchis ,cu labiile maricele .

sau in km 5 ? 

poti specifica daca recenzia este recenta? 

ar mai fi o matura bw la care trebuia sa ajung , tot cu circuit semideschis cu locatie prin km 5 .

Salut , din pacate nu am mesagerie, poti da un detaliu despre doamna de la cet 45+? Un nr de tel...respect maestre

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta
Acum 4 minute, lexluthor a spus:

Salut , din pacate nu am mesagerie, poti da un detaliu despre doamna de la cet 45+? Un nr de tel...respect maestre

micuta de statura , titoasa , bronzata , statea pe linga fosta cantina imn la un etaj superior ,labii lunguiete ,gfe , anal ...nu stiu daca mai activeaza , nu era profesionista , nu mai am vreun nr al ei , ultima vizita  4-5 ani in urma .

  • Like 1
Link spre comentariu
Acum 5 ore, vitceibo a spus:

micuta de statura , titoasa , bronzata , statea pe linga fosta cantina imn la un etaj superior ,labii lunguiete ,gfe , anal ...nu stiu daca mai activeaza , nu era profesionista , nu mai am vreun nr al ei , ultima vizita  4-5 ani in urma .

Multam maestre✌✌

Link spre comentariu
  • Oras:Conrtanta
  • Oras:Conrtanta
La 10.10.2022 la 13:34, vitceibo a spus:

micuta de statura , titoasa , bronzata , statea pe linga fosta cantina imn la un etaj superior ,labii lunguiete ,gfe , anal ...nu stiu daca mai activeaza , nu era profesionista , nu mai am vreun nr al ei , ultima vizita  4-5 ani in urma .

Asa cum a i descris o cred ca e vorba de Loredana  de pe Egretei. C3. Lucrează si acum dar pe circuit închis.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0761886668
  • Oras:Medgidia
  • Telefon: 0761886668
  • Oras:Medgidia
Acum 1 minut, madaa69 a spus:

Tu ce stii Ilane ? :) 

Nimic...De aceea am și întrebat dacă se poate ajunge la ea prin genul acesta de subiect.

          Mulțumesc că m-ai citat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
8 minutes ago, Ilan.D said:

Nimic...De aceea am și întrebat dacă se poate ajunge la ea prin genul acesta de subiect.

          Mulțumesc că m-ai citat

Iti dai seama ca daca se poate ajunge la ea accesul nu este la indemna tuturor si pe forum mai greu sa gasesti modalitatea cum poți da de ea ,exact ca la cele cu circuit închis

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...