Sari la conținut

RANIA noua la tine în oraș 😍 0759322114


Vizitator Adela6969

Postări Recomandate

Vizitator Adela6969
Reputație: 0

Buna numele meu este Adela am 21 de ani bruneta slim 50kg înaltime 160cm

Serviciile mele sunt: 

SEX NORMAL PROTEJAT (niciodată neprotejat) ❤️

SEX ORAL PROTEJAT / NEPROTEJAT (in funcții de ❤️igiena) ❤️

MASAJ DE RELAXARE / EROTIC❤️

 FRENCH KISS  ❤️

MÂNGÂIERI / SĂRUTURI PE CORP ❤️

DUS ÎMPREUNĂ SAU ASISTAT  ❤️

FINALIZARE CORPORALĂ  ❤️

 FINALIZARE ORALĂ  ❤️

FINALIZARE FACIALĂ ❤️

 FOOTJOB  /URO❤️

 HANDJOB ❤️

GFE (girlfriend experience) ❤️

CUNNILINGUS / ANNILINGUS (pasiv) ❤️

DIFERIT POZIȚII precum „69“❤️

Tarifele mele sunt:  
O finalizare (30 de min) - 150🔥
O oră / 2 finalizări (60 de min) - 300🔥 

Snapchat-494669894-01.jpeg

Snapchat-603304893-01.jpeg

Snapchat-553348147-01.jpeg

Snapchat-1263162300-01.jpeg

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:medias
  • Oras:medias

topic pitesti 

topic ploiesti

topic bucuresti

topic valcea 

topic alba

topic cluj 

topic timisoara

sa cam plimbat prin tara. vad ca preturile au fost acealeasi peste tot.

bine ai venit in sibiu, sper sa ramai la noi ceva mai multa vreme.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu
Acum 18 ore, Adela6969 a spus:

Buna da am mai fost și prin alte orașe.. dacă vrei vino sa te convingi singur de serviciile mele 😘

Din pacate timpul nu imi permite sa vin sa vad daca esti ok si daca nu sa plec si sa pierd fereastra creata. 

Asadar topicele din alte orase ne ajuta sa decidem daca venim sau nu la tine, daca serviciile sunt ok, daca pozele sunt reale, igiena si asa mai departe. 

Din pacate la ce am citit eu spun pas, daca vei primi recenzi bune de la useri consacrati voi veni ca pozele mi-au atras atentia. 

 

  • Confuz 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Salut ,

Nu ma prea pricep la recenzii, dar am zis sa scriu ceva. Am fost in aceasta seara la Adela. Programare facuta pe watsupp, respectata, si ajuns la locatie cu 10 minute mai repede. M-a intampinat o fata draguta, fata din poze. Sani faini fund bombat, exact pe gustul meu. Pentru cei carora le plac fetele mai micute este super. M-a servit cu un suc, o vorba si am trecut in dormitor. ON facut bine cu priviri si atentie la vecinatati. Am schimbat cateva pozitii si am finalizat in cim de zile mari. 

Mie mi a placut si o sa mai revin garantat. De mult nu am mai intalnit o fata de genul.

Halat 150+50

Locatie avantharden 

Merita 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu
Acum 7 ore, vasi110 a spus:

Salut ,

Nu ma prea pricep la recenzii, dar am zis sa scriu ceva. Am fost in aceasta seara la Adela. Programare facuta pe watsupp, respectata, si ajuns la locatie cu 10 minute mai repede. M-a intampinat o fata draguta, fata din poze. Sani faini fund bombat, exact pe gustul meu. Pentru cei carora le plac fetele mai micute este super. M-a servit cu un suc, o vorba si am trecut in dormitor. ON facut bine cu priviri si atentie la vecinatati. Am schimbat cateva pozitii si am finalizat in cim de zile mari. 

Mie mi a placut si o sa mai revin garantat. De mult nu am mai intalnit o fata de genul.

Halat 150+50

Locatie avantharden 

Merita 

Mirosi a :animal_fish:!! Ai fost la mare?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Sibiu
  • Oras:Sibiu

Eu am scris pentru ca mi-a placut compania fetei si chiar are aspectul si fizicul care imi place mie.  Eu m-as mai duce. In rest tu crezi ce vrei.

Daca e ceva ce am invatat in pandemia trecuta, e că sa nu ma contrazic cu proștii pe internet ca au multa energie, fiecare crede ce vrea.

 

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator Proclaimer
Reputație: 0

Salut, băieți ✌️

Titulara topicului este... retardată 🤔 Ăsta fiind atuul ei. Bine, nu sunt eu în măsură să judec alți oameni dar pe cuvântul meu, m-aș distra mai mult dacă aș sta la o caterincă cu un semn de circulație. În fine.. 

M-a mâncat în cur să merg la ea și prost am fost că m-am ambiționat să rămân dar cum zicea un băiat din Alba, nu e nasoală tipă, bine... nici drăguțică așa cum a zis el... Mie trebuia să-mi treacă "furiia aia mare" și oaia asta parcă se potrivea da' băi tată.. Ce a fost în capul meu de am zis că aș sta o oră, nici eu nu știu.. Trecem peste...

Îi dau 300, zice că s-ar băga la un duș, se duce, eu mă gândesc mai bine, îmi iau ăia 300 de pe noptieră, îi pun 150 că zic totuși că nu-s handicapat, stau numa' un număr, vine înapoi, se țâpă în pat, stăm la o poveste, văd că nu ai cu cine, zic hai să trecem la acțiune...

Eh, aici e aici... Eu am vrut oral protejat (mi se părea logic să fie protejat în cazul ei) și vă zic.. e jalnic.. Îți moare pula-n gura ei.. 

La normal protejat, băi băiatule.. mi-a dat un damf de pișat de m-am ridicat din pat și m-am dus direct la duș (mi-a adus un prosop ud de pe uscătorul de rufe 🙄) și plus de asta, fraților.. mai bine vă luați un elefant, la fel de strâmt e. Zic și eu 🤷‍♂️

Mă îmbrac la loc, mă încalț, îmi iau ăia 150 de pe noptieră și plec... Zicea să îi las măcar 100 dar fata mea, mi-aș fi bătut joc de mine și de banii mei dacă îți lăsam ceva.. Oricum... azi... că am ales să petrec timp cu tine, nici cea mai mare stimă de sine n-am avut, așa că... 

Părerea mea e... Lasă-te! Sau dă o fugă în alt oraș și nu te mai întoarce 😗

Seară faină, băieți! Merg să-mi dau foc la haine ✌️

Link spre comentariu
Vizitator Adela6969
Reputație: 0
1 oră în urmă, Proclaimer a spus:

Salut, băieți ✌️

Titulara topicului este... retardată 🤔 Ăsta fiind atuul ei. Bine, nu sunt eu în măsură să judec alți oameni dar pe cuvântul meu, m-aș distra mai mult dacă aș sta la o caterincă cu un semn de circulație. În fine.. 

M-a mâncat în cur să merg la ea și prost am fost că m-am ambiționat să rămân dar cum zicea un băiat din Alba, nu e nasoală tipă, bine... nici drăguțică așa cum a zis el... Mie trebuia să-mi treacă "furiia aia mare" și oaia asta parcă se potrivea da' băi tată.. Ce a fost în capul meu de am zis că aș sta o oră, nici eu nu știu.. Trecem peste...

Îi dau 300, zice că s-ar băga la un duș, se duce, eu mă gândesc mai bine, îmi iau ăia 300 de pe noptieră, îi pun 150 că zic totuși că nu-s handicapat, stau numa' un număr, vine înapoi, se țâpă în pat, stăm la o poveste, văd că nu ai cu cine, zic hai să trecem la acțiune...

Eh, aici e aici... Eu am vrut oral protejat (mi se părea logic să fie protejat în cazul ei) și vă zic.. e jalnic.. Îți moare pula-n gura ei.. 

La normal protejat, băi băiatule.. mi-a dat un damf de pișat de m-am ridicat din pat și m-am dus direct la duș (mi-a adus un prosop ud de pe uscătorul de rufe 🙄) și plus de asta, fraților.. mai bine vă luați un elefant, la fel de strâmt e. Zic și eu 🤷‍♂️

Mă îmbrac la loc, mă încalț, îmi iau ăia 150 de pe noptieră și plec... Zicea să îi las măcar 100 dar fata mea, mi-aș fi bătut joc de mine și de banii mei dacă îți lăsam ceva.. Oricum... azi... că am ales să petrec timp cu tine, nici cea mai mare stimă de sine n-am avut, așa că... 

Părerea mea e... Lasă-te! Sau dă o fugă în alt oraș și nu te mai întoarce 😗

Seară faină, băieți! Merg să-mi dau foc la haine ✌️

Ești cel mai mai mare țepar dragule te contrazici singur deșteptule dacă am făcut dus în fata ta cum puteam mirosi ceva? Dacă nu tia plăcut de mine dc ai rămas Ești un mare nesimțit prosopul era umed pt ca era curat proaspăt spălat nu a apucat sa se usuce dacă știam ca ești asa de nesimțit nu te băgăm nici în seama îmi pare rău că am fost drăguță cu un bădăran ca tine în fine fiecare crede ce vrea dar nu ai cum sa mirosi urat după duș e ceva logic!! Și gusturile nu se discuta nu avem toți gusturile la fel.. 

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
Acum 21 ore, Proclaimer a spus:

Salut, băieți ✌️

Titulara topicului este... retardată 🤔 Ăsta fiind atuul ei. Bine, nu sunt eu în măsură să judec alți oameni dar pe cuvântul meu, m-aș distra mai mult dacă aș sta la o caterincă cu un semn de circulație. În fine.. 

M-a mâncat în cur să merg la ea și prost am fost că m-am ambiționat să rămân dar cum zicea un băiat din Alba, nu e nasoală tipă, bine... nici drăguțică așa cum a zis el... Mie trebuia să-mi treacă "furiia aia mare" și oaia asta parcă se potrivea da' băi tată.. Ce a fost în capul meu de am zis că aș sta o oră, nici eu nu știu.. Trecem peste...

Îi dau 300, zice că s-ar băga la un duș, se duce, eu mă gândesc mai bine, îmi iau ăia 300 de pe noptieră, îi pun 150 că zic totuși că nu-s handicapat, stau numa' un număr, vine înapoi, se țâpă în pat, stăm la o poveste, văd că nu ai cu cine, zic hai să trecem la acțiune...

Eh, aici e aici... Eu am vrut oral protejat (mi se părea logic să fie protejat în cazul ei) și vă zic.. e jalnic.. Îți moare pula-n gura ei.. 

La normal protejat, băi băiatule.. mi-a dat un damf de pișat de m-am ridicat din pat și m-am dus direct la duș (mi-a adus un prosop ud de pe uscătorul de rufe 🙄) și plus de asta, fraților.. mai bine vă luați un elefant, la fel de strâmt e. Zic și eu 🤷‍♂️

Mă îmbrac la loc, mă încalț, îmi iau ăia 150 de pe noptieră și plec... Zicea să îi las măcar 100 dar fata mea, mi-aș fi bătut joc de mine și de banii mei dacă îți lăsam ceva.. Oricum... azi... că am ales să petrec timp cu tine, nici cea mai mare stimă de sine n-am avut, așa că... 

Părerea mea e... Lasă-te! Sau dă o fugă în alt oraș și nu te mai întoarce 😗

Seară faină, băieți! Merg să-mi dau foc la haine ✌️

Și câte sunt certate cu igiena …dar unii le lauda de parca ar fi niște prințese ..

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:sibiu
  • Oras:sibiu

am avut si eu o incercare sa ajung la ea. are dreptate colegul de mai sus: fata este retardata. 

Am sunat de 2 ori , nu a raspuns si dupa 2-3 ore ma trezesc cu apel dupa apel de la ea .

a incalcat regula de baza a curvelor : daca tot suni inapoi o faci dracu in 5-10 min dupa primirea apelului !!!!

 

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...